Nevydařený Banát

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Rohal (61) napsal 21.12.2014 v 10:46

to BenyM: Máš to v SZ.
to Abdulexe: Myslíš tím ten kanystr? Tak ten byl vevnitř těch super kufrů a zrovna se dotýkal zevnitř šroubů které drží tu trojúhelnikovou odrazku. Jelikož jsem tam měl vercajk tak to vyteklo kolem něj dírkou co mám vyvrtanou na dně toho kufru. Příště ho dám na druhou stranu.
Nekouřím,nespím ve stanu,mám svůj styl jízdy atd. Na lumpárnu je jeden málo a dvá moc
Když se ti něco posere tak si to musíš vyřešit stejně sám.
Už to tu nějak naznačil fidimydli. Jsme vlci samotáři.

Abdulexe (0) napsal 20.12.2014 v 22:46

Ahoj, prosím tě jak si měl přidělanou tu petku? A proč si jel sám?

BenyM (0) napsal 19.12.2014 v 18:47

Ahoj, všiml jsem si znaku HZS, kde sloužíš? Beny

Kov (23) napsal 19.12.2014 v 18:11

My drandili letos po Rumunsku skoro dva týdny a zmohli jsme až v Maďarech cestou domů Nepočítám samozřejmě občasnou bouřku. Ta byly většinou ale v noci,kdy jsme byli zalezení v penzionech.

Miluna1 (24) napsal 19.12.2014 v 07:30

Máš to good. Komu letos nepršelo, ten měl celkem kliku.

Rohal (61) napsal 19.12.2014 v 04:30

to Tančouz: Strava vlastní (pivo a slivovicu máme dobrou a ty jejich sračky včetně zdechlých severských ryb nejím) jen pečivo dokupováno a o ceně ubytování lze smlouvat. Nesmíš jim skočit hned na jejich podmínky a už tam mám známé za sjednané ceny dopředu a ty se pohybují pod 10E.
to Mat: Asi jo já byl na druhé straně toho mostu.
to HARYS: Fotil jsem to co tu zatím nikde nebylo myslím tím např. ty příbytky v lese u vody a v dešti kdybych vytáhnul foťák tak ho můžu hned zahodit jak tam chcalo.Jinak je ještě něco na rajčeti i z loňského Montenegra.
to chuan: Letos chcalo mnohým z nás každý cestopis je o dešti.
to fidlimydli: Škoda že jsme o sobě nevěděli mohlo to být setkání vlků samotářů.
to D_avis:Je vidět že si všimneš i skrytého detailu.

fatman (32) napsal 18.12.2014 v 20:38

Dobrý počtení! Za týden spousta zážitků!
Akorát bych se nesváděl ...Je kolikrát lepší se svézt !(Holt jsem musel! Rejpu ze závisti ).

D_avis (0) napsal 18.12.2014 v 19:27

Škoda,že to nevyšlo úplně podle představ. Obdivuju tě, že se na takovou štreku vydáváš sám. To máš můj obdiv,muselo to být hodně náročné. Hezky napsanej cestopis Jinak koukám, že podle nálepky na plexi,jsme kolegové.

fidlimydli (319) napsal 18.12.2014 v 15:53

Jo, to byl přesně ten deštivý den, kdy jsem zůstal viset na offroadu v lese mezi Rovenskem a Gernikem. Kolem bily blesky a během hodiny se změnila krajina. No co, zážitky nemusí být pozitivní, hlavně že jsou intenzivní. Fajn cestopis.

chuan (17) napsal 18.12.2014 v 10:46

Výlet by to byl bez toho deště asi parádní, takhle je to i docela nebezpečné. Jinak letos byl celkově balkán hodně dešťovej. Přeji aby to příště vyšlo lépe

seikos (975) napsal 18.12.2014 v 10:14

edit: jo on je to Navigator. Tak to je jiná liga Sorry, zezadu jsou ty motorky stejné a já to odhadnul podle té jediné fotky

seikos (975) napsal 18.12.2014 v 10:06

a pak že na půllitru nelze cestovat I když já mám na Canyona jen samé špatné vzpomínky. Do RO bych se s ním nevydal. Očividně to jde
Harrys: ono když chčije, nerad se tahá foťák aby ti zmoknul

zdenekp (122) napsal 18.12.2014 v 09:52

Pěkně sis to užil. Nás to chytlo až v Srbsku a Černé Hoře. Z Banátu, kde se dobře jí, spí a hlavně bumbá jsme vypadli včas. Pak už byla dovolená jen o sundávání a navlékání nepromoku. Balík radarů ve slevě dorazil i do Srbska, hlavně na jih. Asfaltová Transalpina už není co bejvala v dobách šotoliny. Domluvit se tam ale jde, stalo se nám, že i rusky.

-HARYS- (28) napsal 18.12.2014 v 09:15

Pěkný a dlouhý výlet! Škoda toho počasí! Na mě je 17 fotek málo!

jawasy (56) napsal 18.12.2014 v 08:17

No kamaráde-tohle jsem v RO nezažil a ani bych zažít nechtěl.Větru a dešti prostě neporučíš (to už tady jednou bylo) a cesty i dlouho po dešti bývají nesjízdné Když se tam ale zadaří počasí jako posledně nám, je Banát balzám na tělo i ducha a s ubytováním žádný problém. Tak ať i to příště vyjde !!

Mat (0) napsal 18.12.2014 v 08:04

To si v Rumunsku musel být stejný termín jako my. Nás ten déšť chytl ve Sv. Heleně. Celej den jsme proleželi a druhý den nám domácí říkal že to strhlo i most.

Tančouz (20) napsal 18.12.2014 v 02:19+1

S tím počasím sis docela užil a škoda, že ti nevyšel ten Banát. Poraď jak dokážeš udělat týdenní výlet jen za 8 000kč , když jenom benzín byl musel být nějakých 5 500.