Dracula Tour 2010

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Kovi (1) napsal 20.11.2011 v 10:41

když chci jezdit cestou necestou pořídim si alespon pořádné gumy na ty pseudoendura,článek napsaný hezky

lachtan1 (0) napsal 07.03.2011 v 15:25

Článek moc pěkný,ale doufám,že tu v Česku příjdete rychle o papíry díky chlastu.Snad to nebude dlouho trvat.A snad do té doby neuděláte někoho nešťastným.

kawa...pavel (101) napsal 07.03.2011 v 12:05

Ty vole já se tak naprat pivem, vínem, slivkou a ještě kdoví čím tak bych asi umřel a neužil bych si nic. Jste správní dravci chlapi Tak ať vám to vydrží. Supr cestopis.

Dandy3 (0) napsal 01.03.2011 v 20:57

Pěkný cestopis napsaný bez servítek, tak jak to má být. No a co že se nasává, každý saje a kdo říká že ne, tak už je asi na kašu. V Rumunsku je opravdu krásná panenská příroda (párkrát jsem tam byl kamionem) ale na mašině bych si asi netroufl, je to jen pro velmi odvážnou partu a moje staré VFRo bych tam asi zrušil.

MartinTM (0) napsal 28.02.2011 v 14:11

Pěkný cestopis zhruba tu samou trasu ale opačně jsme taky loni jeli a zastavili jsme se až v Banátu který nás učaroval

Duritio (-1) napsal 22.02.2011 v 17:54-1

Díky Vám,konečně mi došlo k čemu jsou tzv.gangy v Čechách.Bez gangu bych si asi těžko zajezdil ožralej a už vůbec by se nikdy nikdo nedozvěděl že jsem "položil bobek".A pánové jelikož u Vás info o kořalkách,pivu a položených bobcích převládají,rád se obejdu i bez info typu "doporučujeme" a vyberu si sám co chci vidět.Nic proti Vám,každý máme své žebříčky hodnot.

over (2) napsal 22.02.2011 v 13:45

Dobrý, moc dobrý cestopis a očividně skvělá parta.

Bahňáček (8) napsal 18.02.2011 v 21:11

Moc pěkné,byli jsme tam loni také,jen to s čím jste se tam trápili,naše partička vyhledávala!
Konstatování vlivu EU je bohužel velice pravdivé!!

Chary (13) napsal 18.02.2011 v 17:52

Super chlapi , máte ode mne 1. Je to přesně můj styl cestování, byl jsem v Romanii už dvakrát a jel bych tam znova. Škoda, že jste si nezajeli cestou z Vatra Dornei na Fagaraš na druhý pravý drákulův (zříceninu) v Arefu, vyšplhali by jste si 1400 schodů k nebi. Teď jsem dopsal cestopis o naší tour po Romanii, tak se ho tu dočkáte.Jen tak dál, fandím, Chary. www.chary.cz

honzahonda (0) napsal 18.02.2011 v 17:20

Super,přesně tuhle cestu máme letos v červnu v plánu.Sice z Beskyd,ale taky na Sv. Helenu a Fagaraš.Takže výborná automapa pro nás.Díky kluci.
Pro Mr.Petr:pokud máš zájem jet,přidej se k nám,jsme ze stejného regionu a každý pohodový je vítán.Ozvi se

preker (8) napsal 18.02.2011 v 14:13

to jak kazdeho druheho pohorsuje popijeni po ceste podobnou "pustinou" je usmevne ... pekny clanek a zrejme i skvela cesta

Pivko (85) napsal 17.02.2011 v 21:52

Nemám játra a ledviny náhradní ,taky bych s mou váhou motorku bahnem neutáh,tak nezbývá než jezdit na opačné straně Evropy.Chtělo to také špunty ,takže za obutí jinak

Jockey (0) napsal 17.02.2011 v 18:33

Benzinky najdeš v každém městečku, neměli jsme tam s tím žádné problémy a kvalita benzínu ok.

Čárli. (2) napsal 17.02.2011 v 17:46

tak to je super, hlavně ta nálož po cestě a žádní policajti, prostě odvaha. Asi bych se bál ale pánové to zvládli na 1 obdiv ke všemu co zažili a zvládli. Prostě paráda Zdravím všechny z Aše, Čárli(rodák z Luhačovic)

Mr.Petr (6) napsal 17.02.2011 v 16:57

dobrý cestopis taky bych se tam letos rád podíval

Mat79 (0) napsal 17.02.2011 v 15:56

V Rumunsku jsem byl... podobná trasa - hlavně přes Calimani (měli jsme podobnou zkušenost). Země jako taková je úplně v pohodě. To se víc bojim o motorku v Čr než v Ro. A lidi...neuvěřitelně milý...to se bohužel s českou pohostiností nedá porovnat:(

118051 (0) napsal 17.02.2011 v 14:01

No, tuhle cestu si plánuji nejdříve za těch 5 let, byť do Sv. Heleny bych se jel podívat asi dřív. Naštěstí jsem abstinent, tak bych nenasával. Jinak myslím, že Rumunsko je stále pro větší dobrodruhy než já sám. Letos volím Dánsko, Německo a Rakousko. Byť draze, draze, draze.

milan3639 (2) napsal 17.02.2011 v 12:27

Jen obdiv, kam až jste se ztratily na motorce. Já jsem tam byl tak před 10lety s kamionem asi 5x a od té doby bych tam nejel. V téhle zemy opálených cizinců funguje jen jedno kdo více může vše.

Tančouz (20) napsal 17.02.2011 v 10:38

Měl jsem to štěstí, že jsem byl v Rumunsku na mašině v roce 2009 a 2010. Souhlasím s tím, jak byla tato země popsána co se lidí, přírody, silnic,atd. týká. Ale také souhlasím s pány co psali komentáře pode mnou. Policajty tam člověk potká jen zřídka, ale právě proto, že po cestách a za každou zatáčkou je člověk překvapenej tím, co se tam dokáže pohybovat si myslím, že jste s tím popíjením za řidítkama dost riskovali. Ale jinak dobrej vejlet.

Kov (23) napsal 17.02.2011 v 09:51

Krásný výlet, dobrá inspirace. To bahno je na takových motorkách docela nářez. V jakých intervalech jsou tam benzinky a jaká je kvalita benzínu?
Jen to stálé nasávání během jízdy bych vypustil a nechal bych to až na večer.

riccie (20) napsal 17.02.2011 v 08:11

Po předchozím cestopisu Budweisers,je to dost sešup dolů... S tím pitím piva a kořalky během jízdy/v článku se to promítá x-krát/to je docela síla. U nás v Česku,by motorkář měl po papírech,když si uvědomím kolikrát za rok musím foukat..
Jinak Rumunsko je pěkná země.