Do Rumunska k moři

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Podas (6) napsal 28.02.2014 v 14:31

A mě se taky líbí, jak si to tak nějak normálně napsal, že se to pěkně čte.
Loni jsme v Rumunsku byli a tak se nám líbilo, že jedem i letos.Sám bych asi nejel, to mě nebaví.
Takže šťastné ježdění.

iman (25) napsal 04.01.2012 v 14:33

Super čítanie .. Mas moj obdiv. V kazdom pripade by som tam sam nesiel nie kvoli strachu ale kvoli tomu ze keby ma okradli takym sposobom ako Teba iste by som jedneho z nich zabil a este dnes tam kdesi sedel v base. Ponaucenie: Ked medzi Ciganov tak najmenej dvaja...

Mááářa (0) napsal 16.08.2011 v 11:43

čaues...pěkně jsem si početl a určitě je to pro Tebe zážitek a zkušenost...Na peníze kašli,tady dostaneš "dvojku" za rychlost a máš je taky fuč,člověk už přišel o víc A obdivuju Tě že se vydáš sám,to jsi fakt dobrodruh!Nechci ani domyslet kdybys i jen píchnul někde v cikánově... Ale počtení pěkný a taky je krásný jak zmiňuješ "svý holky" doma

Icezz (8) napsal 26.07.2011 v 20:20

krásně napsaný, fakt. A zážitek určo neskutečnej. Škoda že tě ty hajzli zlodějský vokradli. Všechny takovýhle zas...ný lehkoživky by měli naházet do plynu...co snima s hajzlama, když neuměj vzít lopatu a jít si vydělat...

Jinak díky za počteni

mlynec998 (-6) napsal 03.07.2011 v 18:25

pekny vylet.poucil ma ze v RO nemam nosit prachy na jednom mieste.spinu,ciernych zlodejov,zle cesty a zvierata uz poznam z cesty autobusom na dovolenku.no lakalo by ma ist si tam zajazdit na endure po prirode.ked ho budem mat,tak tam urcite pojdem...na cestnej motorke ma tato menej civilizovana krajina vobec nelaka.
no rad si precitam.paci sa mi ze si "Samocestovatel".

rulzmaker (9) napsal 01.07.2011 v 12:15

čydlo (3) napsal 28.06.2011 v 08:38

Hezky jsem si početl a měl si super zážitek, ale nemůžu s tebou souhlasit že bordel a zaostalost dělá fajn životní prostředí a přírodu. To že někdo dokáže zkurvit malou stranu nebo vysoké tatry nápisy cocacola, levnýmy mekáči a picerkama je výsadou právě chudých zemí, specialisti jsme na to my a poláci. Když dojedeš do alp nebo pyrenejí nic takového tam není, čisto, cesty fajn, cikáni tě neokradou, ceny stejné jako když jsem v RO projížděl podél hlavních tras nebo turistických center. Pokud bych nejel hory ofroad mimo civilizaci nikdo by mě do RO nebo UK nedostal...a pokud jde o prachy neušetří se nic.

Pivko (85) napsal 26.06.2011 v 22:57

w.o.l.f. (0) napsal 26.06.2011 v 19:44

fajn článek, alpům zdar

Boro78 (51) napsal 23.06.2011 v 23:24

Pekne napsany 10b. Nadpis bych doplnil Do Rumunska k moři "nebo-li EU trocha jinak" :o). Chystám se tam jet letos, protomi cestopis byl přinosem. CAU

jackalino (1) napsal 23.06.2011 v 22:54

Hezky napsané a dobrá cesta. Díky

MarekD (8) napsal 23.06.2011 v 14:33

Díky všem za komentář, potěší, že si to někdo přečet. Bylo to fajn, spíš taková "střelba do gum", ale tak mě to baví. Ta čórka mě mrzí dodneška, ale myslim, že to ještě moc dobře dopadlo. Ty náklady sedí. Jel sem sám, za benzin asi 7.000, za ubyt asi 1.500 a zbytek na nějaký pivčo aj. Jídlo si vozim sebou.

mardock (73) napsal 23.06.2011 v 07:17

jo pěkný-škoda té čórky, ale to se může při troše nepozornosti stát každýmu. Jen mi nesedí ty náklady 10 tis na 1 osobu. Za 7 dni 20 klacků?

BaRT_Czech (45) napsal 22.06.2011 v 19:57

super napsaná, ta krádež nasere. Napsané za 1

honzahonda (0) napsal 22.06.2011 v 18:46

Já s tama přijel před třemi týdny,taky na mašině.Souhlasím s tím,že je to krásná země.Doporučuju projet kolem Dunaje po Srbské hranici.Škoda těch zlodějů,s tím jsme se sice nesetkali,ale varovali nás před tím,škoda.Jinak R stojí za to.

Well-Being (7) napsal 22.06.2011 v 17:08

Hezký čtení. Ta krádež byla hustá. Hodně slunných km přeji.

DAF17 (6) napsal 22.06.2011 v 14:39

Rumunsko je nádherné, kouzelné. Hezky napsané. Za mě

banditt (77) napsal 22.06.2011 v 13:58

Parádní!Dost dobře napsaný.Musel to být bezva vejlet,jen škoda tý zkušenosti s krádeží.To dokáže asi pěkně pokazit i celou cestu.

Side (2) napsal 22.06.2011 v 08:19

Tak to je bomba.Před třema rokama sem tam byl taky na mašině.Taky sme dojeli až do Eforie a tak se mi vrátili vzpomínky.Jako bych tam byl,když sem to četl.Jen mě neokradli.Jo a ty kempy tam sou.Je tam ale neskutečnej bordel.Ostatně jako v celým Rumunsku.Dávám 10