reline_unor

Dácie, Banát,Transylvánie

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

BIG-daddy (28) napsal 13.06.2021 v 23:39

Super článek i výlet Hltal jsem ho a tíše záviděl

majki.t (3) napsal 13.10.2017 v 15:05

Zdar,pěkně,stručně napsáno.Koukal jsem,že jste spali u Nadlacu u řeky,stejně jalo já v loni,pěkné místo.Škoda že už se nedá zajet k Smaragdovému jezeru,lomu.Ve 2015 no problem.[
Týden se mě zdá krátký na to abych jel do Rumunska.Hlavně,že jste si to užili.

MatessH (0) napsal 13.10.2017 v 07:52

Super pánové, až budete příště něco plánovat, hledal společníka, rád bych se k vám se svým TransAlpem přidal.
Díky za cestopis, Matess

SiriusBlack (0) napsal 12.10.2017 v 22:25

Super kluci Co to máte za značku ešusů? Takové jednochlapovky.

brok69 (0) napsal 12.10.2017 v 21:04

zdar Jawasy na kafe rád přijdu, pokecáme a můžem dát řeč o další cestě...Třeba sepřidám k vaší bandě. Tvoje zápisky pravidelně čtu, tak vím, že jsi v tom Rumunsku byl taky a v přibližně stejnou dobu

jets:pokec o cestování je možný, jen toho času je jaksi pomálu, ale napiš kdy by se ti to hodli, možná si čas najdu.

jets (518) napsal 12.10.2017 v 18:52-1+1

Kdybych to byl býval věděl, tak bych vám taky došel zamávat na start :). Pořád lepší na týden ne vůbec, my jsme jeli do Rumunska na víkend .
Moc se mi líbila věta: díky interkomu jsme si dávali info kudy to vezmem, kde je mezera, kdo uhýbá, kdo neuhýbá, kdo je kdo a jaký má přívlastek . To je přesně ono.
Mohli bychom udělat nějaký cestovatelský večer, vyměnit si zážitky a ztrestat nějakou tu sedmičku...

Raisto01 (90) napsal 12.10.2017 v 16:41

Taky jsem párkrárt měl čas jen týden a to je fakt jen takové namlsání. No, co se kolikrát dá dělat

Rohal (60) napsal 12.10.2017 v 10:34

Jednoduše a pěkně popsané.
U té Budapešti to je asi stále ucpané i před měsícem dlouhé fronty.
I mě ta navigace táhla jinam tedy přes Srbsko.
S tím jídlem ve Sv. Heleně - musíte se podívat na dvůr jestli tam mají chlévy a v nich dobytek a kurník a v něm alespoň pět slepic s kohoutem tak to máte zaručeně domácí stravu ale pokud tam nemají už nic tak to stojí za ho... .

Finč (89) napsal 12.10.2017 v 07:31

Já se do toho Rumunska budu muset taky podívat Pěknej vejlet

MirisN (2) napsal 12.10.2017 v 07:17

Pěkný čtení

jawasy (56) napsal 12.10.2017 v 06:45

Zdarec kamaráde! Vypadá to, že asi jsem první kdo tady napíše komentář. Co k tomu dodat? Připomínka mých cest po RO.Jo už to není taková divočina jako kdysi. Ostatně pokus jsi četl můj poslední zápis v deníku víš o čem je řeč Pěkné fotky ( na ty jsem od tebe zvylý),stručný ale vystižný popis cesty. Zbytek můžeme probrat až se někdy zastavíš u mě na kafe. Měj se, a třeba se příští rok přidáš k naší bandě