Cesta balkánem 2013

Dobrý.

momo71 (3) napsal 24.11.2013 v 12:12

Fajn citanie.

Norv (4) napsal 18.09.2013 v 12:43

Výbornej cestopis, inspirace na výlet příští sezonu

Hans_FM (1) napsal 06.09.2013 v 20:28+1

Droude, obdivuji tvou odvahu, na více než 20-leté KLE a jen jedna mašina + přítelkyně.. cesťák napsaný v pohodě, nejde o pravopis, ale o obsah.. hodnotím za 1 Příště bych jel s tebou

jaka (1) napsal 05.09.2013 v 12:47

pekné, pravopis som vôbec neriešil :)

V4 (-4) napsal 04.09.2013 v 13:04+1

Hoodně dobře napsaný. Zajímavý cestopis, určitě spousta zážitků. Četlo se mi to dobře a (což nebývá u mě zvykem) mi ani nějak nevadily ty příšerné hrubky (bral jsem to jakože není čeština rodným jazykem pisatele). Každopádně záživně napsaný, s jistou dávkou humoru a při čtení to fajně odsejpalo. Díky.

droud (12) napsal 04.09.2013 v 07:53

spíš to příště dám někomu ke korektuře

Srsan (0) napsal 03.09.2013 v 21:18

Pěkně napsaný, tak nějak lidsky. Taky jsme letos byli na Fagaraši i Transalpině. V plánu bylo i Srbsko, Černá Hora a přes Bosnu domů, ale zasekli jsme se v Rumunsku v horách - fakt nádhera, tak jsme se vraceli jen přes Balaton. Hlavně dál piš cestopisy, ten pravopis časem vychytáš.

fidlimydli (319) napsal 03.09.2013 v 20:07

Pěkný výlet, jen škoda toho sprintu. Nemyslím denní nájezd, ale na můj vkus je škoda poznat ze zajímavých zemí pouze asfalt, když nabízejí mnohem více.
Pravopis raději no comment.

WingS (0) napsal 03.09.2013 v 13:37+2

Chlape, toto nie je o jazykomilstve, to sa proste neda citat... Interpunkcia a velke pismena maju v jazyku svoj vyznam.

droud (12) napsal 03.09.2013 v 12:24

mardock kanystr nebyl jeden ale dva a příště si je vezmu zase klepadlo má jen 15l nádrž a když se člověk rozvášní umí to zmizet dřív než se naděješ a já jsem takový klidnější když ho sebou mám.a co se týče hnaní mě to tak nepřijde já prostě jedu radši pomalej a kochám se okolím ale pořád těch 8-10 hodin jízdy tam mám zevlování po čerpačkách kavárnách a kdo ví kde jinde mě prostě nebaví navíc jezdíme samy tím odpadá zdržování v podobě vykecávání se neustále kuř pauzy čur pauzy a kdoví co ještě

mirekkj určitě by se nějaké slovo o tom jak to tam funguje hodilo moc cestopisů od tam tud není ale hodně se uvidí jak vyjdou finance

mirekj (1) napsal 03.09.2013 v 12:05

zdárec jen k té Gruzii . taky se tam asi chystáme . právě teď odjíždím a až se vrátím koncem měsíce tak by jsme mohly dát slovo ??, miju@seznam.cz zatím Míra

mardock (73) napsal 03.09.2013 v 11:28

já si těch ani nevšiml-na to sere pes. Jen teda nechápu proč se někdo takhle žene na těch pár dní co jste jeli. To je fakt tak akorát zastavit si na oběd a honem pryč, ale asi vám to tak vyhovuje jinak by jste to nedělali Jinak dobře dobře napsaný a pěkný fotky. PS: ten kanistr si příště ber jen v případě, že pojedeš na sibiř apod.

-HARYS- (28) napsal 03.09.2013 v 08:30

No ale jinak dobrý!

droud (12) napsal 03.09.2013 v 08:15

Tak jsem si to po sobě po čtrnácti dnech opět přečetl a sám sem si všiml toho hrozného množství chyb a překlepů které jsem předtím záhadně nevyděl takže předem prosím všechny jazykomilce o zdržení se svých komentářů já vím že neumím česky a ostatní si jistě taky všimli.