Balkan Peninsula 2017

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

kobza79 (2) napsal 26.02.2018 v 23:02

Krásný výlet, hodně zážitků a pěkně napsaný. mě se to moc líbilo. Letos se chystám na podobnou jízdu v opačném směru. Díky za inspiraci.

mendosk (12) napsal 09.02.2018 v 21:12

15euri za mašinu zas nezrujnuje. Za MPR si pýtajú viacej a naštve ,keď merajú koniec obce príp. to ich nezmyselné zníženie rýchlosti na trochu viac zalomenej zákrute

nikdoš (4) napsal 09.02.2018 v 17:27

Tak to vám pánové děkuji za vysvětlení, příště se budu míň kochat a víc čumět po cedulích, taková pokuta by mi zkazila náladu a letos tam budu projíždět zase. Tak hodně dalších km bez nehod

Targus (430) napsal 09.02.2018 v 13:41

Nikdoš:

Ten zákaz "doputoval" ze Slovinska. Jsou jím vyzdobeny silnice a dálnice blíž pobřeží, hlavně směrem z Ljubljany na Ajdovščinu a Novou Goricu, jestli se nepletu. Kdysi se tam občas převrhnul nějaký prázdný kamion, páč je to vysoko a nechráněný terén, takže to zatrhli všem, aby se nehádali.
No a dobré úmysly se šíří jako dýmějový mor, že ano. Viz naše super STK, papežštější, než sám papež...

robokopacka (0) napsal 09.02.2018 v 09:38

Jj ,,mendosk,, máš pravdu Bosna Čierna Hora je prekrásna taktiež juh Srbska Macedónsko na balkáne som žil a pracoval šesť rokov Takže tieto krajiny poznám veľmi veľmi dobre , lenze nešiel som sám tak som voli takú trasu aby bolo zo všetkého niečo vdiet.
,,nikdoš,, čo sa týka tej cedule je to tabuľa o rozmere výška meter a pol, šírka Sedemdesiat centimetrov je na nej asi osem malých značiek v prípade že nad ňou bliká oranžové svetlo je to okej v prípade že svieti červená...sú plate všetky zákazy čo sú uvedené ...a tým aj j zákaz jazdy počas silného vetra...

mendosk (12) napsal 09.02.2018 v 08:36

Pekný okruh , až na Hrvatsku v sezóne. A pritom stačí prejsť do Bosny a hneď su cesty prázdne . Také 2 týždne by som si vedel predstaviť len čisto BIH a MNG , je tam čo vidieť,mne nestačil ani rok .
PS: najlepšie cevape sú u Žejla príp. Ferhatovic ;)

nikdoš (4) napsal 09.02.2018 v 08:01

Pěkný, jen mě zaráží ta pokuta na jadranske magistrále, nikdy jsem si tam takové značky nevšiml, jak poznám, že už fouká moc a jízda na motce není povolena? Nebo tam je nějaká interaktivní tabule či co?

Targus (430) napsal 09.02.2018 v 00:05+2

jawasy:

Já mám pocit, že to fantomazovi vadí.
Což bych nerad.
Až na pár blbců polišů se na Slovensku pořád cítím doma.
Ale ukaž mi místo, kde se nevyskytuje policajt - blbec, že ano...

jawasy (56) napsal 08.02.2018 v 22:08

Targus (25) napsal Dnes v 20:35
fantomaz:

A máš s tím nějaký problém?
Hoši je to komentář k cestopisu a ne dikuse o tom jestli tady píše Slovák,Čech a nebo Maďar

Targus (430) napsal 08.02.2018 v 20:35+1

fantomaz:

A máš s tím nějaký problém?

fantomaz (47) napsal 08.02.2018 v 19:41-6

Mně to zde poslední dobou připadá, že jsem spíš na Motorkari.sk.

robokopacka (0) napsal 08.02.2018 v 19:36

ahojte..skôr som vsadil na to, že stručne popíšem kde sme boli a pre ilustráciu radšej vložím foto...ak by som do detailu opisoval každý deň, zákrutu a ako ráno vchádzalo slnko atd...to by bolo 5xdlhšie a mňa osobne takéto ,,dlhopisy,, už nebavia čítať...ale každý má právo na svoj názor

OndraF (38) napsal 08.02.2018 v 11:58+1

jawasy: já Ti chtěl udělat právě radost jak jsi psal, že to někdo napíše - tak jsem to napsal, ať je to vyřešené. Ale mimochodem fakt je to stručné a krátké

k2j89 (25) napsal 08.02.2018 v 11:06+1

jawasy- třeba OndraF myslel že pro něj to je stručné a krátké, ale jsou tam hezké fotky... Jinak za mě: cestopis se mi líbil, díky

Basset (4) napsal 08.02.2018 v 09:51+1

Dík za dobré tipy, taky se tam chystáme. Hezké foto! Přeji mnoho šťastných km.

jawasy (56) napsal 08.02.2018 v 09:25

Vsvětlení - OndraF Já napsal Někdo jistě napíše, že cestopis byl moc stručný,krátký ...
Tak být tebou tak bych příště řádně četl a nedomýšlel si Jinak naprosto souhlasím s tebou.

majky72 (131) napsal 08.02.2018 v 08:20

Dalšie utvrdenie toho že do Chorvatska už nemusim ...inak ja niesom skeptik ale na mna tie pyramídy vo Visokom nijak nezapôsobili a skôr mi to pride ako zbožne prianie pána Osmanagiča aby vytvoril čo najdokonalejšiu iluziu pyramíd

OndraF (38) napsal 08.02.2018 v 08:08

jawasy: A je to tady: cestopis je moc stručný, krátký... Ale zase jsou v něm pěkné fotky, a mimo jiné je výběr fotek i dobrá ukázka toho, že i poměrně hodně obrázků s účastníky zájezdu nemusí působit rušivě, když nejsou použity samoúčelně (a samozřejmě když jsou na nich navíc hezký baby )

jawasy (56) napsal 08.02.2018 v 07:25+3

Díky za pěkné čtení ráno u kafíčka. Někdo jistě napíše, že cestopis byl moc stručný,krátký ... Líbí se mi na tom že jste neměli stanovené cíle a když tak jen tak zběžně a prostě si cestování jen užívali.No za mě
Byla to malá připomínka nejen mých dřívějších cest,ale i jazyka, který je už pro českou nejmladší generaci čím dál tím víc cizejší.Přeji další pohodové kilometry- kolečkama dolů!!!