sumoto_leden

Pokoření ALP (Grossglockner)

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Cidas (7) napsal 08.08.2010 v 21:19

Grossglockner se líbil, ale i tak si myslím že celá hochalpenstrasse je jedno velké znásilnění přírody. Myslím si, že člověk by si měl nadmořskou výšku 2500m zasloužit a ne tam vyjet jak do druhého patra garáží... Příroda i výhledy nádherné, ale víc by se mi to líbilo jako vysledek dvoudenního výjezdu po rozbitých nezpevněných cestách, ale to je spíš taková moje enduropředstava ráje.

lada.jawar (0) napsal 07.07.2010 v 21:49

tam je to paráda ,ted sem tam byl na svojí čz 250,ráno sem vyrazil z baráku a večer sem byl v lienzu,byl to docela záhul motat se mimo dálnice

Xixak (3) napsal 20.03.2010 v 09:34

hezkýý,byl jsem tam minulej rok,taky poprvé... no,ale počasí nevyšlo.cestou nahoru pršelo a pak i sněžilo(lehce).Ale pod ledovcem se počasí povedlo.Je tak fakt krásně...
A chudák helmut,asi by potřeboval naordinovat brýle...no,hlavně že přežil... přeji spoustu příjemných žážitků na moto o kterých nám napíšeš...

Pivko (85) napsal 14.03.2010 v 19:01

srovnání ceny spaní se snídani v peřinách a vlastním soc. zař. a na trávě s deštíkem jako bonus ,to je humus,

Pivko (85) napsal 14.03.2010 v 18:58

Díky za připomenutí nádhery, v tomhle počasí idealní.Už se těším na léto a já rozhodně dávám Alpy na 1.místo před ostatníma bejkárnama tady ,sedět na zadku a čekat až někdy ?! Tak jen to ,že jsou ještě větší pecky než GG tak hurá na ně.

seikos (975) napsal 13.03.2010 v 19:31

Co čech, to GG. Už je to docela ohraný téma. Nicméně tam bylo opravdu skvěle a je příjemné si osvěžit vzpomínky, i pomocí takovýchto cestopisů

Chary (13) napsal 13.03.2010 v 16:50

Pěknej vejlet!!! Dobře napsaný!!

Alan-2 (1) napsal 12.03.2010 v 21:46

Děkuji všem za super hodnocení , docela to potěší.

Poly_ (0) napsal 12.03.2010 v 15:56

Krása! musíte mít pěkné zážitky, doufám že se ta taky jednou podívám!

Tančouz (20) napsal 12.03.2010 v 00:19

Pěkný počtení. Když vidím to počasí, jaký jste na GG měli tak se mi chce plakat. Moje zkušenost je taková, že červen 2007 zataženo a zima jak v psírně a červenec 2008 zima ještě větší, zataženo, mlha jak prase a ledovec zavřenej.

Hnilda (36) napsal 11.03.2010 v 19:46

Krásně napsaný na GG jsem byl už po druhé a také znám trasu co tady popisuješ je to tam opravdu krásný a letos jedu do Dolomit a samozřejmě přez GG to se musí.Díky za krásný čtení

magoss (0) napsal 11.03.2010 v 19:39

Opravdu moc hezky napsané.když jsem to četl a koukal na fotky vzpoměl jsem si na náš výlet co jsme jeli také loni.. prostě jak jsi psal ty nepopsatelnej zážitek! letos máme v plánu také Dolomity tak jsem zvědav.Přeji vám spoustu dalších krásných vejletíků

mikni (103) napsal 11.03.2010 v 19:03

asi už jsme tam byli skoro všichni,ale GG bude stát vždycky za to o něm napsat,vždyť mladí dorůstají, přeju hodně dalších výletů bez problémů a dešťů dávám za 1

upir80 (3) napsal 11.03.2010 v 16:40

Ahoj. Tento članek je hezky napsany a dobře se to četlo. Na Dolomity se letos taky chystam a dostalo se mě i informaci o tom že to někdo pořada a je tam zamluvene ubytovani za zhruba 85 euro na tyden. Pokud by to někoho zajimalo napište na muj email(upir80@seznam.cz) a ja vam přepošlu informace. Hezky den všem a hodně slunička. Jarda HK

respect5 (0) napsal 11.03.2010 v 14:51

Letos plánujeme taky Grossglockner a moc se mi líbil tvůj cestopis.Davam za 1

thundervfr (0) napsal 11.03.2010 v 14:34

Když jsem četl váš článek, tak jsem si vzpomněl na svoje první plánování Grossglockneru. Dnes už se tomu musím smát, protože člověk posunul hranice cestování. Jinak jako první vyjetí do Alp je Grossglockner ideální.

Divocak. (0) napsal 11.03.2010 v 14:11

pěkný cestopis.taky plánujem ale furt se nedaří.předtím čas kvůli práci,ted času mnoho(ztráta zaměstnání) a peněz málo.nicméně dobrá reportáž.

stvolinak (0) napsal 11.03.2010 v 13:01

Článek dobrej,do Dolomit mám naplánováno letos.Odjezd 20.6.První noc přespání někde u italských hranic,další tři noci mám zamluvený nocleh v hotelu Vallechiara v italském Bormiu,odkud mám naplánované vyjížďky po okolí.24.6.odjezd domů,zase s přespáním někde v Rakousku.Návrat25.6.Jelikož jsem už trochu v letech,tak stan si s sebou neberu a spát hodlám někde v soukromí.Hotel v Itálii vyšel pro dva s polopensí na tři noci na 4200 Kč od CK NEV DAMA.Je to v krásném prostředí a cena se mi zdá dost dobrá.Myslím,že bychom se ve dvou mohli vejít do 10000 Kč.Tak kdyby jste se chtěli někdo přidat,jste zváni.Zdraví Olin.

rudirt (44) napsal 11.03.2010 v 12:03

Díky za počteníčko v tom dnešním mrazivém dni. Přeji mnoho spokojených km a pantátovi pevné zdraví a výdrž!!!

Mašer. (17) napsal 11.03.2010 v 11:25

Dobrý. Jen když už jste jeli takovou dálku, nechtělo to tam zůstat dýl? Pro příště doporučuju Itálii a Dolomiti.Jezdí se tam z jednoho sedla do druhýho a neplatí se tam. Navíc když chceš, můžeš stanovat takřka kde chceš.Každopádně díky za typ tj. vaší zpáteční cestu, dobrá inspirace.

Vlado (3) napsal 11.03.2010 v 10:27

Pěkný,jen tak dál

kajman31 (0) napsal 11.03.2010 v 09:48

Pěkná cesta a krásně napsané . Těším se na další .

Steh (0) napsal 11.03.2010 v 07:42

Hezky napsane , kde je prosimte presne ten narodni park ?