MZ – Grossglockner Tour

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

crazy_doctor (8) napsal 07.12.2008 v 11:47

Nazdar motorkáři, odvaha jet na MZ na GG. Moc pěkně napsaný. Příští rok se tam chystáme taky. Z každého cestopisu něco a mám dokonalou cestu i s ubytováním.
iceman11: proč blázni. Když ti vyflusne MZ tak to je buď svíčka nebo zapalko. Vždy se nějak dobelháš k servisu, kde to za pár šušňů opravíš. A Honda nebo Yamaha ti může taky kleknout. Tím nechci zavrhovat tyto stroje, jeden mám doma.

brsic (0) napsal 08.09.2008 v 19:09

Zdarec Letos jsem tam byl a oravdu to nemá chybu jenom doporučuji;)

iceman11 (0) napsal 25.04.2008 v 17:59

blazni s Mz... kdyby radsi jely s nejakou hondou nebo yamahou kdyby jim to vyfluslo tak to by peknou dalku tlacily dom :D

grgapitic (0) napsal 12.03.2008 v 19:31

Pánové, moooc hezké čtení a pokoukání. No a samozřejmě úžasná kuráž, v určitých pasážích Vaší cesty to muselo být těžký i pro čtyři kola. Blahopřeji k výkonu a závidím ty zážitky a slastný pocit z návratu domů. Přeju hodně dalších kilometrů s dvěma koly pod zadkem

Milan-11 (12) napsal 15.12.2007 v 07:57

Moraváci to sů chlapi, sů, sů, sů .Klobůk důle chlapi a eště odhozený v dál ...vemte mě příště taky

Cooker (2) napsal 10.12.2007 v 14:43

Chlapi klobouk dolů, já jezdím na Grooss tak dvakrát ročně jen tak na víkend (v sobotu tam a v neděli zpátky) . . . je to pro mě spíš už taková &quot;srdcová cesta&quot;. Jste dobří že jste to tak zvládli.<br />
Co nejvíc obdivuju, že jste dali tu Edelšpice na těch mokrejch a napůl zmrzlejch kostkách. Já tam předloni byl když bylo mokro a tu odvahu jsem na ty mokrý kostky neměl :o)))<br />
Jinak všem dopručuju jezdit stylem &quot;v pátek večer kuknout na net na www.grossglockner.at a na www.wetter.at a v sobotu ráno odjezd &quot;. Já takhle za poslední dva roky trefoval jen sluníčko.<br />
Jinak všude jsou krásný kempy kolem cca 10euro (lepší jak u nás tříhvězdičkový hotely) a kdo je línej stavět stan a vůbec ho s sebou vozit, tak každej druhej barák za cca 20 -25 euro i se snídaní.

Roman2bk (9) napsal 10.12.2007 v 10:50

PS: ještě něco, v tom kempu před GG jsme taky spali a dokonce to vypadá, že na stejném místě! <br />
viz foto<br />
//motofoto.rajce.idnes.cz/20070607-11_Alpy_1/images/DSCN7261.JPG<br />
<br />
Jinak poskládali jsme se tři do jednoho stanu a vyšlo to nějak kolem 7€ na každého. A kdyby jsme nechali motorky před kempem, tak by se jedno € ještě dalo ušetřit.

Roman2bk (9) napsal 10.12.2007 v 10:44

Super <br />
pěkný cestopis, dobře se to čte. Taky jsme tam letos jeli, na začátku června a počasí nám vyšlo mnohem lépe, jako že bylo tepleji a i výhledy do okolí byly, ale vrchol GG jsme stejně neviděli, prostě ten vršek je snad magnet na mraky Náš cestopis je tady:<br />
//www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/200/7-alpy.htm<br />
<br />
Jinak je to paráda, když se cestuje bez ohledu na mašinu, tady u nás je na to expert jeden kluk, který cestuje na veteránu ČZ150, už podnikl 3 dlouhé cesty, teď by měl někdy dopsat cestopis jak na něm jel cca 5000 km do Monaka a zpět, přes Alpy, ale jeden cestopis přes Alpy a taky GG už napsal dříve, ten je tady<br />
//www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/200/5-michal/index.htm<br />

Horizont (11) napsal 10.12.2007 v 09:14

Super.Je to už 10 let co jsem vlastnil 251.A po všech těch japoncích na ní s nostalgíí vzpomínám.A kdybych měl možnost, tak na zachovalým kusu bych na ten Grssgkr. klidně jel i dneska(byl sem tam kdysi na XJ600).Jo a eště něco MZ 251 má SUPER ZVUK.

BagoBorec (0) napsal 09.12.2007 v 19:06

hoši tak to je fakt něco!dodali jste mi odvahu, chci něco podobného podniknout na 125.<br />
vzhledem k tmu že jsem měl to štěstí se na MZtě(ale 150)projet tak máte můj údiv, protože na takovou cestu bych si netroufnul ani nahodou.<br />
sláva vám a všem podobně ,,postiženým&quot;!

Heki (401) napsal 09.12.2007 v 14:53

Dobrý cestopis <br />
Super hoši. Pamatuju si, jak byl te návrh na foru. Taky mi to časově nesedělo, ale teď mě trochu mrzí, že jsem nejel. MZ jsou nezničitelné super stroje. Já jsem na 251ce projezdil celou republiku, Slovensko, kus německa a letos i Zakarpatskou Ukrajinu. Držím palce

task71 (13) napsal 09.12.2007 v 13:00

Supr počteníčko <br />
Další napad a inspirace na dovolenou v létě 2008.<br />
Jo a ty kufry myslim používají někteří majitelé Suzuki DR 750 a 800 Big.<br />
Na těch stránkách myslim je i návod na jejich výrobu.

Uzivatel (0) napsal 09.12.2007 v 10:22

Pěkný, ale ty kufry mě fakt taky dostaly,

Bubak-z-Nemecka (13) napsal 08.12.2007 v 19:58

Bahňáček (8) napsal 08.12.2007 v 18:29

Určitě pěkný výlet a hodně krásných zážitků! Můžu jen smeknout!!

rastakvajanasta (1) napsal 08.12.2007 v 17:34

Pěkně, MZ forever, na dvaapůlku vzpomínám jen v nejlepším.

Koudelovic (9) napsal 08.12.2007 v 16:37

Blahopřeji, že to dobře dopadlo a v pořádku jste dojeli Tak nyní snad už přijde řada na vysněného Transalpa nebo ne?

Akai (0) napsal 08.12.2007 v 16:33

Gratuluji, super cesta a hezky napsaný. Sice už MaZlíka nesedlám, ale vím co umí a mám je moc rád. Jen tak dál.

Lord_Lee (21) napsal 08.12.2007 v 16:03

gratuluju ! Ste borci , nasadili jste mi brouka do hlavy co dělat příští prázdniny, MZ Forever !