China tour aneb s Opičákem na GrossGlocner

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Codo (353) napsal 14.10.2020 v 18:47-1

Nejdrsnější Vopice...

Codo (353) napsal 14.10.2020 v 18:43-1

Tohle je největší a nejhezčí úprava cestovní Vopice - Gorilly (větší nádrž)

Malp (11) napsal 13.10.2020 v 20:45

Jako dobrý .
Jen jsem nepochopil tu druhou platbu za průjezd "GG" . Jižní branou jsem vyjel několikrát a při návratu zpět jsem jen ukázal "původní" lístek a OK - volný vjezd . Nebo se něco mezitím změnilo ?

JJNN (58) napsal 09.10.2020 v 09:20

Nádherný cestopis i video. Já před 42 lety absolvoval rumunský Fagaraš na Jawě 90 s podobným výkonem motoru jak tvoje Honda Monkey, takže vím co je to být 13 hodin v sedle. Na tvém cestopisu se mi zejména líbí, že nepíšeš v každý druhý větě o pivu či slivovici, což se o mnohých jiných cestopisech zde na motorkářích nedá říct.

Nadydy (1) napsal 28.09.2020 v 15:26

Supr,video .Inspirace pro naše Hondičky Sh150..Autem to známe,ale 2 kola to je něco jiného.Ať ti to jezdí

Matess727x (21) napsal 27.09.2020 v 23:32

Super! Se mi "líbí" občas takové ty výroky, jak se na které motorce dá a nedá cestovat. Pocestovat se dá na všem,...jen na něčem je to pohodlnější, ale možná míň dobrodružný. Jednou jsem byl v Alpách na Sachs MadAssovi 125. Taky celkem legrace to byla. Apropo,..kdy jsi tuto "vyjížďku absolvoval,..a jel jsi přes ten Tábor? Mám dojem, že jsem tě někde zahlédl.

berco (1) napsal 25.09.2020 v 15:46+1

Svojím spôsobom masochizmus....ale pekný

RaYama (1) napsal 25.09.2020 v 11:19

Pěkně popsáno a obdivuji tvojí odvahu se tam na tomhle vydat
Byl jsem tam teď o víkendu. V podstatě jsem jel stejnou cestou. Kdyby jsi měl chuť si to zopakovat z pohodlí domova z pohledy z jiné kamery, tak tady. https://youtu.be/5TABybZ0c5M

petr1000001 (207) napsal 24.09.2020 v 09:35

Všechno dobrý
Jen nechápu,proč na ní máš nápis Honda
Jó třeba Tonda jejich písmem ok,ale tohle mi připomíná opačný pohled,
kdy si některý škodovkáři přelepují logo šípu šachovnicí,aby to bylo naopak asi něco víc...
A s tou nadsázko TONDA ,jednou jsem potkal vytuněnou š120L s mega křídlem a na zadním okně obr nápis REMUS no a když jsem si říkal co je to asi za kokota,koukl jsem se znova a on tam mněl tím jejich fontem písma RÁMUS ,
což mne dost pobavil a z kokota byl rázem sympaťák
tím tě nechci nijak označovat ,jen mi to nepřijde košér,kor když tě dovezla až tam

Šmod (3) napsal 24.09.2020 v 09:17

Super čtení. V 2019 jsem si koupil novou Honda Monkey, najezdil během pár měsíců 4,5 tk a naprostá spokojenost - opravdu to má něco do sebe a kdo vyzkouší, ten chápe? Samozřejmě jako druhý stroj k velký.

rpdap (17) napsal 23.09.2020 v 07:37+1

Šťastný masochista Jinak jsem tam byl minulý víkend a přišlo mi, že tam fasují BMW GS 1250 skoro všichni

vladimirgang (0) napsal 22.09.2020 v 21:26

jerseySE (10) napsal 22.09.2020 v 18:19

Super počin, mě bolela prdel i na velký motorce Škoda že jsme se tam nepotkali, byl jsem tam týden před tebou a spal jsem na Edelwessspitze. Jinak na kameru jsem se ptal Australopitéků, kteří jí na motorce taky vozí - zákaz platí jen pro "crash kamery" v autě.

Codo (353) napsal 22.09.2020 v 06:26+1

Vopičáka mám doma už jedenáct let a můžu říct, že tři sta kiláků v sedle není žádnej problém, a už vůbec ne pro tělo. Prdel sice trochu bolí, ačkoliv sedlo je pohodlný, ale jinak únava je minimální. Navzdory zvláštně vypadajícímu posezu je poloha překvapivě fajn, to potvrdí každej, kdo na vopici jezdil. Velicí chlapi z vopičího klubu si akorát spouštěli o fous níž stupačky. U nás je velkým propagátorem ježdění na vopicích náš bývalý dakkarista a motorkář tělem i duší, závodník Ivo Kaštan, vopice prodával (prodává?), upravuje, drží na vopici dokonce rekord na solným jezeře v Boneville v Utahu. Leccos se najde na jeho stránkách ikbike.cz nebo na youtube. Zase trochu jiný motorkaření

tripbiker (11) napsal 21.09.2020 v 19:25

Tak tomu říkám super dobrodružství. Už jsem viděl chlapy co na tom objeli svět a není se čemu divit, když je to povedený stroj

Pivko (85) napsal 21.09.2020 v 19:12

prebla (86) napsal 21.09.2020 v 17:25

U mě za jedna ,jsi borec.Láska k motosportu nemusí procházet jen od 500 cm výš. Bravo!!!!

Targus (430) napsal 21.09.2020 v 17:24+1

Já ujet tolik km za tři dny na tomhle kafemlejnku, tak chodím ještě měsíc v podřepu a stará mě nechá zavřít do ZOO, že jí přijel do baráku namísto manžela orangutan.

Na cesťáku kladně hodnotím, že autor uvedl alespoň jednu závadu, protože kdo nespravuje, ten necestuje. Benzínová lázeň to samozřejmě vylepšila, páč zážitek z cesty byl ještě více intenzivní.

Jako nesporné negativum je potřeba zmínit příliš velký zdvihový objem jeho opičáka, prostě půl deci je půl deci!!! Když ostatní převrtávají, autor by měl opičáka vyvložkovat a zkusit to příští rok s třetinovým objemem.

A už dost, protože jestli se někdy omylem potkáme, zašlape mne do dlažby.
Cestování zdar!

ThomsonMotorson (108) napsal 21.09.2020 v 11:35+1

Sympatické čtení, buď zdráv a mini strojům ZDAR

pbul (66) napsal 21.09.2020 v 10:09

cool, jen skromně doporučuji - zkus příště spát na divoko, zvlášť když jedeš jen na 2 noci.

f.hoffi (23) napsal 21.09.2020 v 09:31

No nevím, na svých vandrech po Alpách jsem potkal pár borců na Babetách či Pionýrech, jejich tváře zrovna štěstím nehýřily. Určitě jsem se jim nikdy nevysmíval, nelitoval ani neobdivoval ...... to byl, je a bude jen jejich boj.

ivano (499) napsal 21.09.2020 v 09:11

I já chtěl něco podobného podniknout...a říkám, že jet se dá na všííím a ani nemusí být člověk zhýčkaný dobou ani technikou . U mě jsi bombarďák

pepa.marecek (0) napsal 21.09.2020 v 08:16

boreček

limbus (11) napsal 21.09.2020 v 07:59+1

Chlape jsi frajer

Svoboďák (14) napsal 21.09.2020 v 06:48

Jj potkali jsme autora i "Vopicaka" po cestě v Rakousku, jen při prvním potkání byl Heppy a smál se, při druhém, na konci GG , už v pohodě moc nebyl, alespoň tak nevypadal..pohled : "Jsem nasranej jak čert" by byl odpovídajíci. Možná, už měl dost ....debilů co ho zdraví

gathis (9) napsal 21.09.2020 v 06:26

A já občas přemýšlím, jestli je půllitr s dojezdem okolo 450-500 na nádrž na cestování dostatečný super trip