"Six Panthers jedou na GG"

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

karf (54) napsal 02.01.2015 v 15:10+1

Jako jasně. Dá se projet spoustu jiných průsmyků v rozumné dojezdové vzdálenosti od našich hranic i s větším počtem zatáček i s menším provozem a i zadarmo ale asi zapomínáte, že Grossglockner je nejvyšší hora Rakouska. Hochalpenstrasse je první rize vyhlídková vysokohorská silnice v alpách. Ledovec Pasterze je/byl nejdelší v Rakousku. Převýšení z cca 770mnm v Zell am See do 2572mnm je taky celkem ojedinělé.

jajos (0) napsal 08.12.2014 v 22:29

Pěkný počteníčko asi dost dobrej výlet , jen tak dál hodně šťastných kilometrů, Jarda Litvínov.

olha (4) napsal 08.12.2014 v 13:00

Pěkný čtení a krásné fotky. Já tam ještě nebyl .

535xv (27) napsal 07.12.2014 v 14:50

Proč vůbec někdo reaguje kvůli tomu ,aby měl blbý kecy ?Nikdo by neměl zapomínat,že kdysy taky tahal kačera po kuchyni.Každý jednou byl někde poprvý, a většinou si taky stříknul do gatí,na to by neměl zapomenout.Samozřejmě souhlasím-příští rok dáte Dolomity -to je jiná kategorie.

seikos (975) napsal 06.12.2014 v 09:02

Kdyz je dobra parta, tak je kazdy vylet dobry.
GG jste si odskrtli, jako dalsi level si stanovte Dolomity. A garantuji vam ze na GG se uz nikdy nevratite.

mkcz (18) napsal 04.12.2014 v 21:21

Já byl na GG na kole a nikdy bych si nedovolil říci, že jsem velký cyklista A je tam hezky a určitě to stojí za to. Cestopis pěkný a přestože také jsem vyznavačem stanu, tak v případě nejistého počasí je pension k nezaplacení.

Tuji (29) napsal 04.12.2014 v 20:36

To je fakt super, jak se lidi musí povyšovat a nebo jiny ponižovat. Naštěstí takovejch volů je tady málo a ostatní jsou tady jen kvůli motorkám.

gio9 (30) napsal 04.12.2014 v 11:15

..každýho věc
..je vidět ,že jste ještě nikde nebyli ,když si takhle stříkáte z placenýho GG
... budiž Vám přáno ,další level Dolomity?...ale než v šesti motkách ,to radši jeďte busem(můj názor - nevnucuju)

Tuji (29) napsal 03.12.2014 v 22:03

Skvělej začátek a doporučení do Itálie neberte na lehkou váhu :), protože je to tam fakt skvělý pokračování!!!
Byl jsem v alpách 3x a vůbec se za to nestydím, ba naopak je mi jasné, že tam zase rád pojedu.
Letos jsme kromě jiného jeli přes GG do Itálie, přes mraky průsmyků do Livigna a zpátky. Bylo to super a stačilo nám 5 - 6 dnů! Je to relativně blízko a spoustu skvělýho poježdění.

Tak hodně štěstí!

Bonaqua (14) napsal 03.12.2014 v 19:14

Téměř totožný scénář jako mé první Alpy,i nocleh u babči Embacher. Oči navrch hlavy a trvalý úsměv.Alpy jsou návykové a určitě,,teď když jste motorkáři,, se tam budete vracet.Samozřejmě to protáhněte do Itálie,to je teprve orgastická záležitost. Dík za cestopis.

lafor (21) napsal 03.12.2014 v 17:13+2

borci v klidu, ja tam taky jeste nebyl
cestopis sice tuctovka, ale me se libilo to nadseni, jak kdyz das decku prvni lizatko, jen tak dal

Bohunka (13) napsal 03.12.2014 v 16:57+2

Motorkář-nemotorkář mám rády tyhle cestopisy, kdy je cítit každou větou nadšení z jízdy, krajiny, lidí...ať to jsou Krkonoše nebo Alpy, Červenohorské sedlo nebo GG!! Ráda si přečtu nadšení druhých a ráda se podělím o své nadšení na cestách. Všichni přece jezdíme pro pocit z jízdy. Na motorce jezdím, protože mě to baví, mimo silnici jezdím, protože se to chci naučit, cestuji proto, že mám s kým...

Těším se další cestovatelské začátky! Díky na ně

lopen (5) napsal 03.12.2014 v 15:25

Ahoj moc pěkny cestopis a zážitku taky dost libilo se vám tam a to je to proč
jste tam jeli a rejpalove budou vždy...

mikni (103) napsal 03.12.2014 v 14:39-1+1

to Skirider - každý kdo si na motorku sedne a jezdí třeba po Dolní Horní a ne jen ten, kdo vyjel na GG .Četl jsi to vůbec?

Fidži_CZ (9) napsal 03.12.2014 v 14:28

To je zážitek na celý život a určitě se tam ještě vrátím. "Byl jsem tam, jsem motorkář"

Tak to pak jo

Rubi (45) napsal 03.12.2014 v 14:26

Rakousko je rájem a GG k tomu patří.

pivoň (1) napsal 03.12.2014 v 14:19

HA! Celá leta jsem si myslel, že když sundám blembák, tak na mě lidi divně hledí kvůli odpornému ksichtu a schátralému zevnějšku ale je to pouze tím, že nejsem motorkář... Božínku to se mi ulevilo No tak si o GG aspoň fajně počtu.

Skirider (2) napsal 03.12.2014 v 13:39

Náhodu pěknej cestopísek.Neodsuzoval bych nikoho,že nespí ve stanu.Víte prdlajs o pohnutkach kluků a holek z Mostu.A kdo je podle tebe Mikni motorkář???Co to meleš?Každý přeci podle svého gusta!Hlavně,že je zážiteka ve zdraví dojeli domu.Takže za mě za jedna.
Jsem z Chomutova a v létě planujeme se svým synovcem a s batůžkama Norsko.Nechcete se přidat kucí?

-HARYS- (28) napsal 03.12.2014 v 12:41

Grossglockner je takový odrazový můstek do Alp!!! Tak proč tam nezajet?! V Alpách je všude nádherně počínaje Julskýma Alpama od východu ,přes Rakousko,Itálii až-až-až...

Opl (59) napsal 03.12.2014 v 12:20+1

Tož nevím,jak se začnou popisovat penziony končím se čtením Pro mě k motorkaření patří stan a zážitky s tím spojené
Jinak samozřejmě ať si každý jezdí dle svého

Radek2107 (50) napsal 03.12.2014 v 11:42

Za mne v pohode. Dobra parta kamosu si udelala pekny vylet a uzila si to. A o to tu jde predevsim.

tricetsest (39) napsal 03.12.2014 v 11:42+1

GG je takovej evergreen a nikoho bych nehanil za to, že to možná bere jako vrchol motorkaření. Taky jsem tam byl a samozřejmě, že později člověk pozná spoustu lepších destinací, nicméně proč ne. Pro někoho to může být odrazový můstek k delším cestám. Hlavně, že jste byli spokojení

mikni (103) napsal 03.12.2014 v 11:22

byl jsem tam dokonce dvakrát,ale to že někdo vyjede na kopec z něj určitě motorkáře neudělá, číst se mi to ani dál nechtělo

banditt (77) napsal 03.12.2014 v 10:28

Buď rád...kdybych to věděl,tak jsem tam taky nikdy nejel,abych nebyl motorkář Ani GG ,ani být motorkář,za to nestojí

Kostelník (58) napsal 03.12.2014 v 09:16

Nejsem motorkář... buéééé! :´-

Olďas59 (5) napsal 03.12.2014 v 08:36-3

O výletu na GG už bylo napsáno hodně,ale podstatné je ,že se to dá stále číst.Pravdu máš,milý kolego,že ten kdo nebyl na GG,není motorkář!!Tak výtejte do" klubu". a zase musím podotknout--moc hezké takové to ranní počteníčko.Díky dámy a pánové.Dávám za jedna.

Bings (23) napsal 03.12.2014 v 08:15

Pěkný výlet, taky se tam plánuju někdy mrknout, ale protáhnu to rovnou až do Itálie.Kolik Vás je z Mostu? Jsem taky z Mostu, tak bych se možná někdy přidal na projížďku. Zatim čus a ať se kola točí panteři