Portugalsko

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

pavelpokec (-2) napsal 02.07.2020 v 11:11

Dost dobrej trip

Milan1963 (65) napsal 01.07.2020 v 21:59

Moc hezké čtení. Ten Gibraltar ti trochu závidím, taky bych tam chtěl na motorce dojet. Ten konec není dobrý, ale hlavně, že už jezdíš.

MarekD (6) napsal 01.07.2020 v 06:50

Ahoj všem. Děkuju za přečtení a za komenty. Je fajn vědět, že se to moje psaní někomu líbí. Díky.
Odhad, že je po sezoně se potvrdil. Alpinka se do opravny dostala až někdy v srpnu a byla tam do půl září.
Já bolístky rozchodil. Pojišťovna vše uhradila, ale byla to trochu honička. Šofér z Rakouska,. pojistka u švýcarský pojišťovny a najdi si u nás zastoupení. Ale jo, klaplo to. Naše podzimní toulání po CZ jsme stihli.
Tak hezky opatrně, užívejte cest a bacha na traktory. (nejen)

gathis (0) napsal 30.06.2020 v 22:28

Moc pěkný trip a naprosto chápu rozhodnutí jezdit sám. Taky vyrážím nejraději bez doprovodu, jen se musím ještě dopracovat k podobně dlouhým cestám, zatím jsem skončil okolo 5 dnů a to pořád myslím na to, že už musím brzy zpět.... Každopádně super foto a líbí se mi i styl cesty, tzn. ne nutně vidět všechny profláknutý místa, ale spíš se motat po novém kraji a moc neřešit, kam přesně dojedeš....

kehaj (5) napsal 30.06.2020 v 16:35

No comment

prebla (7) napsal 30.06.2020 v 14:42

No ,nemám slov.Teda slov chvály.bombová vtipnáreportáž,myslím,že by ses tím mohl živit.Díky za krásné počteníčko.Hodně zdaru do dalších cest!!!!

dafikk (22) napsal 29.06.2020 v 22:55

Čéče...fakt dobrý...

Maverik232 (0) napsal 29.06.2020 v 17:34

Pěkný čtení a bezva vejlet ! Na Col d´Izoardu jsme se možná těsně minuli.
A docela by mě zajímalo jak ti to dopadlo s pojišťovnou.

31081 (246) napsal 29.06.2020 v 15:18

Mě se to moc krásně četlo. Byl jsem tam s tebou.Krásnej trip i fotky.Až na ten konec sis to asi hodně užíval. My jsme se ve stejnou dobu vraceli z Francie a smažili ve vlastní štávě

hmota (11) napsal 29.06.2020 v 13:47

"Vidím horu, odkud asi musí být parádní rozhled a taky tam třeba bude chladnějc."

Pravdu máš, škoda že jsi tam nevyjel, jestli se nepletu tak to byl legendární Mont Ventoux

Marfy.VFR (14) napsal 29.06.2020 v 12:12

Tak pane, za výbornou! Super "pouť", skvěle napsáno, úplně z toho cítím jak sám se svymi myšlenkami... Bomba! Ten konec..., je hořkej. Tyhle věci se bohužel stávají až doma, nevím proč, ale tak to je. Držím palce, ať se všechno zdárně vyřeší a hlavně ať to nezanechá žádné fyzické a ani psychické následky.
Ještě jednou díky za fajn čtení.

Destroyer (112) napsal 29.06.2020 v 12:03

tomu vravím FOFR aj som si zaspominal na tieto končiny. Hneď by som tam vyrazil zase. S tým traktorom pekný pech. Holt hlavne že sa nič nestalo.
nech ti to jazdí

Finč (69) napsal 29.06.2020 v 11:00

Tys mi dal! Proklikal jsem se těma šesti stovkama fotek a už nemam energii číst cestopis
Kouknu na něj zítra, četl jsem začátek a dobrý