Polské hrady a zámky

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

huhla (2) napsal 14.01.2015 v 16:57

Zdravím a tak jak tu píše T.Honda je to dosti komplikované se přes navigačku dostat v Polsku k pamětihodnostem,no a co se týká názorů k výdajům na cestu,tak sem přesvědčen,že většina se přece rádo dozví kolik si má přibližně našetřit a dle toho odvodit jestli jet nebo ne.Nejsou všichni bohatí,aby mohli absolbovat třebas Kavkaz nebo Albánii.

limick (7) napsal 12.05.2014 v 19:30+1

no já nejprve navštívil polský institut v Praze, kde jsem si předem písemně vyžádal veškeré možné informace, letáčky, brožury a podobně, pak jsem s nimi vedl chvíli písemnou korespondenci a bylo. Je fakt, že mi plánovité cestování zabralo asi 2 měsíce příprav a hodnocení jestli má cenu tu kterou památku navštívit, nebo ne

T.Honda (3) napsal 11.05.2014 v 12:58+2

Zdarec! Pěkné počteníčko, můžete mi říct z jakých map jste ty zámky čerpali, na českém internetu toho moc o polských zámcích není, kromě tohoto cestopisu. Jezdím jednu soutěž a máme celkem hodně polských zámků, ale asi budu muset koupit nějakou podrobnější mapu, protože ani moje navigace nestíhá asi ji vyměním!!!

Jirka4137 (114) napsal 26.08.2013 v 21:39+1

Dík za tip na výlet.Jezdíme po hradech doma a Rakousko příští rok to vezmem asi do PL .

Ričmund (5) napsal 21.08.2013 v 20:40

Fajn počteničko. Sám jezdím do těch končin často. Akorát mě udivuje že jste nevyhledali ubytování v PL. Třeba v Podgórzyně lze sehnat ubytko už od 20 PLN / noc což je cca 125 Kč. A není to žádná ubohá ubytovna. Sám jsem měl 2 lůžák za 60 / noc tedy30 na osobu.

limick (7) napsal 12.08.2013 v 22:06+3

Kenry - děkuji za pochopení. Jde o to aby jsme si dovolenou užili my. Já se tomu nepodávám, jsem kliďas, ale když někdo rejpne v blbou chvíli, tak dokážu bejt hodně nepříjemnej, a máš pravdu v tom, že většinou blbě kecaj jen závistivci a ti, kteří na to nemaj, aby si dovču užili.

kenry (4) napsal 09.08.2013 v 21:24+4

Nesmíš se všemu ... ( komentářům ) tolik poddávat je to je bledá závist...dobře ste si pojezdily dobře...