Elefantentreffen 2011

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

brejsa.cz (27) napsal 22.10.2011 v 18:54

Máš můj velký obdiv Dobré čtení a parádní fotky. A nebuď pesimista. Vylepšíš stroj a příště si vezmeš pořádnou výbavu a určitě pojedeš znovu.

Sonyjarek (8) napsal 09.08.2011 v 07:32

Kurna zas sem si jednou pocetl dobrej clanek:D:D:D a tuze jsem se zasmal
Hosi ja bych chcipnul hned jak by me fouklo na kule:D:D:D
Kazdopadne mate obdiv.

Potěmkin (0) napsal 19.02.2011 v 15:40

Opravdu obdivuju Pravé Pány Motorkáře jako je Jarda-001 a Devastátor, kteří si dovedou udělat čas a pindat o třídění zrna a plev. Zajímalo by mě, jak takovýhle borci vznikají. Jestli se to učí v nějakým manažerským kurzu, nebo se s tím už člověk narodí. Bůh nás před takovými ochraňuj. Nechtělo se mi tam letos jet, ale příští rok se určitě zúčastním, abych tuhle ELITU viděl naživo.

crazy_doctor (8) napsal 07.02.2011 v 15:06

Huny (6) napsal 06.02.2011 v 17:06

Devastátor, jarda-001 - Mám z vás dost lidi

Čáp. (0) napsal 05.02.2011 v 22:05

Hluboký obdiv! Klobouk dolů!!! Chcíp bych zimou už po druhym kilometru:

Kareru (5) napsal 05.02.2011 v 20:34

Ten čtvrtek by asi nebyl špatný, vybrat si lepší plac na spaní , klouzání i se stanem po stráni mne nebavilo

hans.bandit (0) napsal 05.02.2011 v 20:19

loner to s těma mazákama vystihnul

kareru: příště už to bude lepší, třeba i zůstanem dýl

Kareru (5) napsal 05.02.2011 v 19:37

Není to zbytečné dohadování? Je na každém co si z toho odnese, za mne akce , to jestli každý nebere atmosféru jako kulturní zážitek je jeho věc, kritika toalet? jsem rád, že v létě není sníh a nejde vše vidět jako tady. . Dnes mne mrzí akorát jediná věc, že když se kluci se kterýma jsem přijel rozhodli, že pojedou domů už v sobotu, jel jsem taky, místo, abych se přesunul někam jinam, ale asi stará škola - s kým přicházím, za ním stojím a i odcházím. Ale zima mi nebyla .

JARDA-001 (0) napsal 05.02.2011 v 18:17

po čase

posmiros (40) napsal 05.02.2011 v 18:04

prostě ten článek je psaný spíš važnějc, ale člověku se to rozleží v hlavě a už si není tak jistej a to co je psaný tady v komentech tak to neber vážně vůbec, to je psaný s nadsázkou
prostě každej to vidí jinak, když se ti tam líbí a každej rok se tam vracíš tak je to super ale prostě musíš připustit že někdo to vidí i jinak

Loner-71 (0) napsal 05.02.2011 v 17:14

Proč se do něj navážíš. Každej může po čase změnit názor. A jestli tě trápili v útlém věku mazáci, tak on s tím nemá nic společnýho.

Každá zkušenost se počítá

JARDA-001 (0) napsal 05.02.2011 v 14:39

Ty si asi za tím co ze sebe vysypeš moc nestojíš co? Mě to netrápí,ani to jestli pojedeš nebo ne.A s tím volem si to taky netrefil oba kluci jsou moji
Na ELEFANTU jsou taky věci které mne dřív vadili a letos mne přímo sraly - je to balení,ale líbí se mi tam.

posmiros (40) napsal 05.02.2011 v 14:13

TY VOLE, bereš to všechno moc vážně! Ještě nevím jestli pojedu, asi spíš ne a stejně je to jedno

JARDA-001 (0) napsal 05.02.2011 v 13:41

Chlapec si nevidí do huby:

Celkově tuto akci hodnotím z mého pohledu spíše negativně, protože myslím, že to trápení po cestě a v noci a velká zima nestála za to jet na Elefanty, zvláště když se tam nic moc nedělo. Je to poměrně drahý špás, když jediné, co za to stálo, bylo očumět motorky. S určitostí mohu říct, že příště určitě nepojedu.

však jo, už jsem vyležel nemoc, otrnulo mi a příště jedem zas

Nechci tě urážet nic s toho nemám,ale označil si se sám.Jednou tak a za pár hodin obráceně - nevím jestli tě omlouvá mládí nebo jsi skutečně "moula"
Tvé mládí ti svým způsobem závidím,ale být takhle blbej mi ve tvým věku mazáci nedovolili

PIPAIS (1) napsal 05.02.2011 v 01:38

Tedy pánové-kritici, lepší než-li kritika bude asi když nám všem vysvětlíte, jak se spráně jezdí na srazy.
Mám za to že zloděj křičí: "Chyťte ho".
Má ucta
Ps.: Kluci dobrý, ahoj

VLK.1 (-2) napsal 05.02.2011 v 01:06

Jses borec na druhou. To co tady pisou ty ,co to kritizujou tak asi nevi o cem je rec. Blahopreju Vam vsem borcum , kteri to dokazali!!

posmiros (40) napsal 04.02.2011 v 20:12

však jo, už jsem vyležel nemoc, otrnulo mi a příště jedem zas

Pabol (6) napsal 04.02.2011 v 19:45

Posmiros: Pojedeš příště taky, nedělej ženskou, zima je jen pocit

posmiros (40) napsal 04.02.2011 v 19:38

však já vím že si za některý chyby techniky můžu sám a jak se člověk může připravit na to, aby mu nebyla zima, když pořádně neví do čeho jde?

jinak nevím proč ten urážlivej tón, svědčí to o tvé nízké inteligenci

a od kdy musí být cestopis o tom jak to bylo skvělý a tak? napsal jsem to jak to bylo a nepotřeju to nějak přikrášlovat nebo si vymýšlet

já vám taky neberu to jak to citíte vy a když se vám tam líbilo tak jedině dobře, od nás jsou taky lidi co tam pojedou zas

BaRT_Czech (45) napsal 04.02.2011 v 19:26

mě je z toho zima jen to čtu...

Maštalák (0) napsal 04.02.2011 v 19:08

Ten je teda drsnej a čobol taky...

devastator (-4) napsal 04.02.2011 v 19:04

no příště radši nejezdi ...zustan doma u mamky ...nevim nikdy mě nenapadlo psát o svojí neschopnosti a nepřipravenosti...a publikovat to

PaulieDS (0) napsal 04.02.2011 v 18:57

Čauko, bol som tento rok na Elefantentreffene tiež a tu som zostrihal jedno videjko, na priblíženie atmosféry aká tam vládne :

//www.youtube.com/watch?v=i2HmBY6FQsE

JARDA-001 (0) napsal 04.02.2011 v 18:47

Uplně v klidu přijmu každého názor a reakci, tak jako já si píšu co chci a jak to vnímám.Jednou jsme taky poslaly chlapce zpátky domů ať jim dají mámy ještě něco na oblečení,aby nám tam nedrkotaly zubama

jawadřevák (0) napsal 04.02.2011 v 18:00

kéž bych byl takovej drsňák jako JARDA-001...

kuba350 (1) napsal 04.02.2011 v 15:29

Jarda seš fakt drsnej frajer Můžu ti řikat Pane Motorkáři?

hans.bandit (0) napsal 04.02.2011 v 12:58

jasně, všichni se připojíme k jardovi...

devill63 (8) napsal 04.02.2011 v 09:33

no tak k tomuto sa nedá povedať nič len to, že ľudská blbosť nepozná hranice, pripájam sa plne k názoru JARDA-001...

JARDA-001 (0) napsal 04.02.2011 v 06:31-1

Je to správné,že tento sraz vytřídí zrna od plev.Kladně hodnotím že si se vydal a dojel,zároveň jsem rád že takové "sračky" tam už nebudou jezdit a nebudu je potkávat jako u nás na sezónních srazech.Za to že ti byla zima a srala se ti motorka, si můžeš sám to se srazem nemá nic společnýho a vysloužil sis řád MOULA.Kdybys věnoval víc času přípravě než smolení tohohle článku měl bys míň starostí.To že se neumíš bavit je taky tvoje chyba i tvého kolektivu.
Já byl letos po 11.za sebou a nenudil jsem se nikdy a zima mi nebyla ani v -20.
Ale jak uvádím - aspoň si to zkusil,hňupi od nás nejedou ani autem na čumandu.
Zdravím všechny ortodoxní a za rok zdarec

Předchozí
1 2 3