Je to tady, jedu do Mongolska!

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Předchozí
1 2
Následující
VlastiMatty
VlastiMatty napsal 27.1.2019

Díky za krásně napsaný cestopis!
Přečeno jedním dechem!
Super fotky, ale nejlepší je ta poslední, porovnávací před a po cestě! Hmm velké změna, že by vlevo kluk a v pravo už pořádný chlap?

dafikk
dafikk (12) napsal 9.5.2018

Mám husinu a zvedl se mě tlak Nááááádhera!!!
Jsi borec. Je pěkné mít moře po kolena a plnit si své sny
Držím palce,ať se ti daří i na dalších cestách

Mr.Petr
Mr.Petr (3) napsal 28.4.2018

skvělá cesta je to můj největší cestovatelský sen, respekt že jsi to dal

pavelpokec
pavelpokec (1) napsal 25.4.2018

Pěkný panáčku, ještě bych to bejt tebou upgradoval a jel bych třeba na hayabuse

fati
fati napsal 21.4.2018

Jo, moc povedený trip, prijemne a pohodově napsano, krasne fotky. Tvoje zkusenosti se hodi pri planovani podobne cesty.

Dandyyy
Dandyyy napsal 13.4.2018

i super fotky jen tak dal.

Bohunka
Bohunka (13) napsal 12.4.2018

Dík za super čtení! naplánoval sis krásnou cestu a povedlo se Ti to i skvěle sepsat, já jsem se procházela kolem Bajkalu i po Irktutsku, ale na motorce se tam už nevydám...to Ti dost závidím. Užívej si i další cesty.

Lucia
Lucia (1) napsal 12.4.2018

Klobouk dolů, ..seš borec

ottoson.k
ottoson.k napsal 8.4.2018

super čtení není co dodat, jen tiše závidím...

ziki.xt
ziki.xt (22) napsal 6.4.2018+1

Super chlape. Máš můj neskutečný obdiv že si to takhle sám dal já už to asi ve svém životě asi nestihnu tak snad někdy v příštím. Ta tvá cesta byla opravdu úžasná.Je to odvěká Lidská touha překonávat Hranice překonávat svoje možnosti a ty jsi to všechno zvládl opravdu Respekt a úcta . Ale člověk si říká kdo ví tak třeba někdy v bivaku pod annapurnou. To je můj sen dojet na motorce do Asie a vidět na vlastní oči osmitisícovky. Takže ti přeju z každý tvý štreky šťastnej návrat

Frankie
Frankie (282) napsal 6.4.2018

Z cestopisu je cítit nadšení s jakým jsi to celé nejen absolvoval, ale i psal.
Díky lidem jako jsi ty, má sekce cestopisů na motorkářích smysl. Bylo to super, díky !

Drakosaurus
Drakosaurus napsal 5.4.2018

Tak tohle mně opravdu bavilo Děkuji a gratuluji

Vennom
Vennom (6) napsal 5.4.2018

Nezbývá než závidět...parádní cestopis, parádní fotky a musel to bejt nezapomenutelnej zážitek...Měl jsi fakt kliku že se ti to takhle povedlo!Ať ti vydrží i na dále!

Radus88
Radus88 (1) napsal 5.4.2018

Ahoj, pěkné napsany cestopis. A poslednich 2200 km klobouk dolu

Javormart
Javormart napsal 5.4.2018

je to paráda splnit si sen, úžasná cesta a skvěle napsáno, přečetl jsem to jedním dechem hodně dalších kilometrů

Emper
Emper (-3) napsal 5.4.2018

Dokonalé! Závist! Respekt !

Dan66
Dan66 (17) napsal 5.4.2018

Úžasný

prebla
prebla (5) napsal 4.4.2018

Jsi šťastnej CHLAP ,mnoho dalších takových podobných zážitků .A hlavně si je nenech pro sebe!!! Jsi borec- smekám.

Marty_G
Marty_G napsal 4.4.2018

super pěkný - fajn čtení nějaký video jsi nedělal ?

Cook79
Cook79 (1) napsal 4.4.2018+1

Perfektná cesta. Po prečítaní cestopisu mám chuť dať v práci výpoveď a vyraziť na východ

Sneed
Sneed (-3) napsal 4.4.2018

Tak tohle se četlo úplně samo. Přísahám, že jsem tam byl občas s tebou. Super cesta, tu ti závidím, a výborně napsaný příběh z ní.

Novotný79
Novotný79 napsal 3.4.2018

RudanXj
RudanXj napsal 3.4.2018

Pecka

Miškin
Miškin napsal 3.4.2018

Máš stejný sen, jen jsi ho už uskutečnil. Gratuluji!

mimo
mimo (19) napsal 3.4.2018

pane kolego, naprosto úchvatně napsaný, prečteno jedním dechem. Jako bych to jel též. Skvělý výkon jak cestovní tak pisatelský. Děkuji za to a přeji ještě spoustu takovýchto cest.

Michal1981

MartinSc napsal 3.4.2018

Nádhera!

31081
31081 (171) napsal 3.4.2018-1

Vše bylo napsáno.Velká paráda a velké dobrodružství,které určitě nezažiju!

ppm
ppm napsal 3.4.2018

Neskutečné,dobrý blázen,gratuluju ke splnění snu.Na tohle nemám koule.Bohužel.Mládí v prdeli a odvaha jaksi chybí.Krásná cesta

zdenikk
zdenikk (7) napsal 2.4.2018

Great!!

mkcz
mkcz (15) napsal 2.4.2018

Odvaha Ti nechybí Perfektní. I fotky.

RT01
RT01 napsal 2.4.2018

Jseš dobrý,super výlet,jen tak dále.

btla
btla napsal 2.4.2018

Četlo se to výborně, jen to bylo trochu krátké
Přeji mnoho dalších šťastných kilometrů za poznáním!

Raisto01
Raisto01 (81) napsal 2.4.2018

Paráda pane Vlk

majlo
majlo (353) napsal 2.4.2018

Četl jsem jedním dechem, obrovskej obdiv, znám pocity o kterých píšeš - cestovatelský srdce, romantika dobrodružství. Jen se bojím, že já se k takové cestě nikdy neodhodlám, z více či méně důležitých důvodů. Ale o to větší máš ty a tobě podobní můj obdiv, respekt a nefalšovanou závist ;) máš v plánu nějakou přednášku v severních Čechách popř. kolem Prahy?

Didivlk
Didivlk (9) napsal 1.4.2018

Díky moc za skvělý reakce! Vážím si toho!

lešša
lešša napsal 1.4.2018

Super cestopis-skvěle napsaný a nafocený ...je vidět že sis to užil...užívej dál

fidlimydli
fidlimydli (309) napsal 1.4.2018

Skvělá cesta i cestopis!

TomH
TomH napsal 1.4.2018

Super, letos jedeme Pamír a jen jsem si potvrdil, že se máme opravdu na co těšit, seš borec, že jsi jel sám.

giovany1
giovany1 napsal 1.4.2018

hoj,fakt parada,mas muj obdiv chlape,

walaszek
walaszek (19) napsal 1.4.2018+1

No po přečtení prvních pár vět jsem si říkal, že budeš asi solidní pacient. Zbytek cestopisu mně v tom jen utvrdil. Jsi solidní pacient , samozřejmě v dobrým slova smyslu, málokdo má na něco takového odvahu a náturu, takže smekám pomyslný klobouk. Nejen před odvahou a odhodláním, ale i před zprostředkováním toho všeho velmi čtivou formou, a samo i fotkami

ZdendaMěřín
ZdendaMěřín (1) napsal 1.4.2018

Velká poklona,paradní cestopis a zážitky . Hodně šťasných km do dalších výprav

crazy_doctor
crazy_doctor (6) napsal 1.4.2018

Paráda a krása. Na to nemám koule, abych toto jel sám. A co nějaký video, budeš mít?

Řanda
Řanda napsal 1.4.2018

Perfektni cestopis, hlavné se mi libi zaver, najit tu odvahu, obdivuji ze jsi jel sam a tise zavidim. Chci do Iranu v zari, uvidim najdu-li tu odvahu, i kdyz pojedeme asi ve čtyrech.

Promax1
Promax1 napsal 1.4.2018

Perfektní cestopis,krásné fotky.

pimcek
pimcek napsal 1.4.2018

Neskutečné

Rozzi75
Rozzi75 (5) napsal 1.4.2018

super cestopis, nadherný fotky, seš borec a musel sis to fakt užít

hondic77
hondic77 (-2) napsal 1.4.2018

smekám!já si něco podobného nemůžu dovolit ,jinak měl bych otázečku ,kolik to vyšlo vcelku?

MichalR10
MichalR10 (106) napsal 1.4.2018

Klobouk dolů a palec nahoru . Skvěle napsáno.

Předchozí
1 2