Motoúlet 2013

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

zizour (12) napsal 04.03.2017 v 06:37

Dobrý výlet. Pěkná trasa, asi dobrá parta nadšenců. Škoda, že jste jednoho ztratili, zbabělec prchnul domů k mamince Od moře po sněhem zavátý tunel, super zážitek. Diky, že jsi se podělil o zkušenosti z cesty a čest tvojí práci při sepisování cestopisu.

kastro (8) napsal 07.09.2013 v 08:38

Poutavé, čtivé, vtipné i poučné. Výborný článek, zážitky a asi i parta Jen tak dál

seikos (975) napsal 05.09.2013 v 18:26

Moc moc hezky napsané

PK57 (2) napsal 05.09.2013 v 14:48

Mám svou zkušenost se zvedáním padlé motky. Poprvé jsem k ní taky rychle přestoupil a rychle zvedl s oním pověstným křupnutím v zádech. Podruhé jsem si vzpoměl na radu obrátit se k ní zády, jednou rukou za řídítka a druhou za držák bočního kufru a šlo to kupodivu hladce a bez křupnutí.

bisop (13) napsal 05.09.2013 v 12:57

pěkně napsané , obsáhlé , čtivé líbí se mi ta trasa , krom toho offíku mam o čem přemýšlet

Sharki (0) napsal 05.09.2013 v 08:47

Tradice a kvalita těchto Motoúletů je zaručená,sqvělím vedoucím zájezdu a jeho precizním fárpánem.Je to už tradice projed všechny pasa a po tomto výletu jste rádi za každou dálnici.Mohu to potrvrdit s rukama jako vánočku jsem se vrátil a vod tý doby mám jenom krásné vzpomínky a víru,že se povedu zúčastnit další akce.