Lichtenštejnsko, Švýcarsko + 22 alpských silničních průsmyků

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

pepa1 (11) napsal 16.11.2019 v 10:09

Ahoj, když vyjde počasí, je to v horách pecka , taky jezdíme už léta jeden trip začátkem září. A počasí nezklamalo ani letos v Rumusku . Ty průsmyky jsem z části projel a kus tvých cest si beru jako inspiraci na příště. Takže díky a něco z cesty od špageťáků zase napiš

rudirt (45) napsal 14.11.2019 v 20:45

Výběr trasy, termínu určitě nejlepší, tedy září a sólo jízda!!!
Něco z té trasy taky projeto, ale větší část zůstává (F)
v plánu. Tak snad někdy také v podobném tempu a stylu.
Přeji mnoho podobných a bezproblémových km
A VŽDY ŠŤASTNÝ NÁVRAT!!!

Brukev (850) napsal 12.11.2019 v 23:12

Ahoj, no tedy super nájezd na 6 dni. My to letos dali - tam po okreskách ( skončili jsme v Brianconu ) a z5 něco dálnice a něco okresky a 9 dni v plném zaprahu!! Asi moc piva . Ty jsi navíc dal Pordoi atd... takže fakt smekám kolik jsi toho projel .. musím lip plánovat ... p.s. A jako vždy smekám, ze to někdo dává single

Qjetoslaw (-1) napsal 12.11.2019 v 09:54

Víte, co je passy ?

StB (26) napsal 12.11.2019 v 09:03

Nádherná cesta. Dal jsem ji letos téměř stejně, jen v opačném směru a až od moře. Savojské Alpy jsou pro mě zatím to nejlepší, škoda že trochu z ruky. Ta Sicílie bude makačka. Chtěl jsem tam taky, ale lodí. Nakonec to vyhrálo letadlo a protože byla hlavní sezona (jindy to nešlo) tak jsem byl nakonec i rád - byl strašnej hyc a v místě ubytování by nebylo snad ani místo na parkování.

valasek (153) napsal 12.11.2019 v 09:01

Alpy a modrá obloha je super skvělá kombinace Ta nikdy neomrzí. Pro mne možná nejsilnější zážitek právě Col Agnel, v Alpách druhý nejvyšší. Jel jsem ho letos z Francie do Itálie. Je trochu bokem a moc lidí ho asi nezná. Každopádně měl jsi skvělý výlet

31081 (669) napsal 12.11.2019 v 08:45

Ano,velká škoda malého formátu fotografií,když jsou větší,má to hned jinej šmrnc

Finč (89) napsal 12.11.2019 v 08:34

Moc pěkný Stručně a jasně napsaný, s pěknejma fotkama. Škoda, že nejsou v lepší kvalitě
Krom Agnelu jsem všechny průsmyky projel, tak jsem moc rád zavzpomínal