Laos offroad

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Rajbas (1) napsal 27.05.2014 v 06:40+1

Díky za pochvalné komentáře, moc mne potěšily. Video bylo točeno z ruky 5 let starou kamerou Panasonic HDC SD100 s širokoúhlým objektivem. Pár záběrů bylo z GO kamer na helmě spolucestovatelů. Videa z jiných cest - Vietnam, Thajsko, Tibet, Nepál,... může vzhlédnout //www.rajbas.eu/videa-ze-zajezdu-a-expedic-na-motorkach . Kdo by chtěl podobnou cestu zažít, nabídku najde zde - //www.rajbas.eu/zajezdy-motorky .

ziki.xt (23) napsal 24.05.2014 v 21:31

Pánové můj obdiv a respekt,fotky super díky moc. Přeju vám z každý štreky šťastnej návrat.

Premac (15) napsal 24.05.2014 v 08:58+1

Tak tomuto říkám výlet ale adventure Krásný video, krásně napsaný a myslím, že takový výlet si tady přeje hodně z nás Děkujeme

Rubi (45) napsal 22.05.2014 v 09:05-1

Krásné čtení,nádherné fotky a video nemá chybu. To těch končin se já nikdy neodvážím.

-PJ- (-3) napsal 21.05.2014 v 18:28+1

palec hore za cestopis cela ruka hore za neznicitelneho dedka velky respekt

petronel1 (1) napsal 21.05.2014 v 07:22+1

Moc pěkný výlet kluci . Snad si taky někdy splním sen o takové cestě.

kastro (8) napsal 20.05.2014 v 14:18

Před zhruba měsícem jsem se vrátil /živ a zdráv / z Indie a Nepálu vámi pořádaného motorkářského putování na Enfieldu. Teď už jsem zase v Řecku, a sezona začíná, takže nemám moc času, ale jakmile dám vše dohromady, chci napsat cestopis odsud. Bylo to super, super a znovu super. Sešli sme se bezva parta, všechny jsem viděl poprvé a nikdy bych nevěřil jak jsme si všichni sedli. Bylo to nesmrtelné dobrodružství, na které a myslím nejen já, nikdy nezapomenu. Bylo to hlavně i o skvělé partě lidí a našem ostříleném průvodci a bezva motorkáři Láďovi Lazarovi. Tuhle cestu jsem měl v "merku" už před 3-mi lety, ale nebyl čas, pořád někde lítám a sopky mi byly přednější.. Ale pak se naskytlo okénko a já byl první přihlášený.. Po cestě se nám stalo tolik věcí a dobrodružství-od samého počátku-ale to až v cestopisu.. Snad jen - na konci jsme byli jsme všichni rádi, že jsme celí a těšili se domu - loučení se soukmenovci v jedné stopě, které jsem všechny poznal jen díky této "cestě", často jsme si pomáhali a žili 3 neděle pospolu, bylo dojemné a nikdy na nikoho z nich nezapomenu..
Pro ty co do toho chtějí jít-není to pro někoho, kde je začátečník-musíš mít trochu najeto, občas je to nebezpečné, ale i to je právě ono..
P.S. Myslel jsem, když jsem se vrátil, že jsem si splnil motorkářský sen, než zestárnu..ale už se těším na Laos, nebo Peru-ten kluci letos jedou poprvé, tak jsem zvědav a kluky z naší "Enfielďácké" party už se snažím lámat... všem štěstí nejen v jedné stopě a ať klaksong troubí...

Martaffon (5) napsal 20.05.2014 v 11:02

Parádní, poutavý a inspirativní jen víc takových cestopisů a cest , jinak taky by mě zajímalo co jste měli za kamery, jak už se ptali pode mnou.

TOMAS-650 (0) napsal 20.05.2014 v 10:22

moooc pěkný, tomu říkám exotika

31081 (666) napsal 20.05.2014 v 08:49

Super

Meli (195) napsal 20.05.2014 v 08:13

Zatím jsem koukl jen video a super - jen malá rada - příště po nahrání videa na youtube až vám bude youtube tvrdit že se video zdá roztřesené a že ho stabilizuje tak NEKLIKAT - a titulky se nebudou mlet

lafor (21) napsal 20.05.2014 v 07:58

Pekny Chci se zeptat cim a jak bylo tocene to video? Stabilizace je docela dobra kdyz vemu ze je to asi hodne tocene jen z ruky. Stativ, rig, monopod, nebo postproces? Dik