Ve dvou po dvou - svatební cesta

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Krenex (0) napsal 21.03.2018 v 20:17

750Inazuma: Ahooj, vykouzlili jste nám úsměv na tváři ... jsme rádi, že jste četli cestopis a že se líbil. Moc děkujeme a snad zase brzy někde na viděnou

750Inazuma (1) napsal 09.03.2018 v 20:42+1

Zdraví Vás dva "motorkáři z česka" z kempu San Felice od Lago di Garda. Moc pěkně psaný cestopis, výborné foto - ze všeho vyzařuje dobrá nálada a radost z cesty samotné. Jen škoda, že jste uhnuli a nepokračovali na Stelvio - bylo perfektní, včetně všech pass na cestě k němu. Bude nám potěšením zase Vás někde na cestě potkat - moc Vám to spolu slušelo.

Frankie (731) napsal 30.01.2018 v 19:26+1

Pěkný
Taky jsme kdysi v r.2011 absolvovali svatební cestu na motorce, na FZ6 do Řecka. A nemělo to chybu

Krenex (0) napsal 29.01.2018 v 09:22

Blackblues:
Příspěvek si beru k srdci a příště bude určitě více i o mašině. Tentokrát to ale bylo přece jen víc o nás...ale to, že jsme jeli ve třech, je myslím jasné už z nadpisu Jinak jak už jste poznali je to Hornet 900 a zátěž, nepřízeň počasí, vysokohorské průsmyky i vše ostatní dle mého zvládl na jedničku.

MedWed (37) napsal 28.01.2018 v 00:38

Prima cestopis. Obvykle jsou videa nudna... ale vam se vtipnejma scenkama podarilo udrzet muj zajem az do konce. Scena se stohem slamy je nejvic!
At vam to v zivote i na ceste vychazi!

JiříII. (13) napsal 27.01.2018 v 16:16

Hezký .I fotky i vídejko.Ať se Vám daří .

blackblues (1507) napsal 24.01.2018 v 20:15

Dopaa:kazdemu to jasne neni,kazdy neni prebornik v poznavani typu motocyklu ,nekteri se mohou i na tomto zaklade rozhodnout ci minimalne sympatizovat s poznatky a treba si motorku poridi nehlede na jiny pozitiva napr.jeee tu motku mam nikdy jsem na ni tak daleko nejel,tak si poctu jak se jela dalka a jak to zvladla atd atd. jj ale vsichni vlastne vime,ze je to hornet a je dokonalou motorkou
Tohle tam proste neni a da se to i pochopit,jak rikas pri teto slavnostni prilezitosti,clovek ma jine slavnostni myslenky,starosti,pocity...
Ale tuhle pridanou hodnotu tam nemam...nekteri jsme hold taci a je jen na autorovi,jak to napsal a akceptuji to...treba napisu normalne, co mi tam chybi a autor to zvazi a priste alespon neco napise na zaklade meho postrehu a obohati moji krevni skupinu o tuto pridanou hodnotu pane rejpal

dopaa (1) napsal 23.01.2018 v 19:17+1

Chlape jsi šťastný člověk máš skvělou holku á pardon teď vlastně manželku fotky výborný videjko super. Přeji vám ať jste spolu šťastni a hodně podobných výletů které když sdílíte spolu jsou prožité dvojnásob věř mi vím o čem mluvím A pro rýpali co požadují typ motorky jízdu při zatížení... atd... je jasný už z fotek že se jedná o Hondu Hornet což je spolehlivá a dobrá motorka a mě osobně je jasný že zrovna tohle Ti dva momentálně neřešili věřím že i kdy by to jeli na kole byli by stejně nadšení tečka

blackblues (1507) napsal 23.01.2018 v 16:12

No cestopis ma jedinou a pro me zasadni chybu...soustredili jste se hlavne na sebe a okoli,ale na to nejdulezitejsi alfu omegu,to co vas vezlo vubec nic.
Absolutni opomenuti stroje at typ motorky...chovani obecne mokro...nalozena...jak si s tim poradila...nejaka i zpetna vazba od pilota.
Ja myslim,ze jste jeli ve trech a ne jen ve dvou

Krenex (0) napsal 22.01.2018 v 18:51

Ahoj,
všem moc děkujeme za kladné reakce i připomínky, jsme rádi, že se vám cestopis líbí :) Jinak autorkou textu je manželka, která poctivě vede cestovatelský deníček...takže veškeré pochvaly jdou na její adresu A pokud by ještě někdo chtěl mrknou na moje první video které jsem splácal z teto cesty tak zde:

spike-cz
Tady je seznam námi navštívených kempů. Všude to bylo fajn a ceny kolem 30 euro/den za malý stan, moto a dva lidi. Akorát do Benátek doporučujeme rezervaci předem a karimatku
Ramsau bei Berchtesgaden- Camping Simonhof- Alte Reichenhaller Str.110
Mittersill- Camping Schmiede- Museumstrasse 6
Torri del Benaco- Camping San Felice- Loc,.San Felice 11
Levanto- Camping Albero d´Oro
Benátky-Camping Venezia Village, Via Orlanda 8/C, San Giuliano, Mestre
Gnesau-Camping Hobitsch-Sonnleiten 24

Brukev
díky, H9 byl vždycky můj sen a brzy jsme si na sebe všichni tři zvykli, takže se nám cestuje celkem pohodlně.

Pes69
beru si k srdci, příště možná něco přihodím ale nic neslibuju

Max900R
Díky, pokud vše vyjde tak na Sicílii dorazíme první srpnový týden...tak se třeba potkáme

Deyva
ano to je ona..a nám chutnalo!

Tempo_veloce (21) napsal 21.01.2018 v 23:01

Nádhera!
Jen tak dále ,samozřejmě i s dalším cestopisem.

pepa1 (11) napsal 21.01.2018 v 09:36+1

Hned na začátku - přeju ať vám to spolu klape nejen na mašině, cestopis jsi napsal každopádně čtivě a při pohledu z okna do zataženého pošmourna se sněhovým popraškem, mě tvá foto trošku rozehřála... pěkná cesta a přeju takových ještě mnoho a vždy kolečkama dolů. Davám pochopitelně za 1.

Finč (89) napsal 20.01.2018 v 10:24

Super svatební cesta

Deyva (3) napsal 19.01.2018 v 22:25

Jako tady u toho tlusťocha, jo? //play.iprima.cz/ano-sefe/ano-sefe-vii-2-restaurace-u-tlustocha-autokemp-merkur-pasohlavky

66lukynek (10) napsal 19.01.2018 v 20:25

Max900R (0) napsal 19.01.2018 v 09:14

Pěkná cesta. Na tu Sicílii bych jel s váma.

DavidŠlechta (-1) napsal 19.01.2018 v 00:22

Pes69 (34) napsal 18.01.2018 v 22:28

Njn, máš pravdu... Něco bych s tím měl udělat, ale až se oteplí. V lednu se mi nechtěj venku svlíkat

Rohal (61) napsal 18.01.2018 v 21:17+3

Pes69
Ta tvoje panna Vespa u žitnýho pole taky nic moc.

Pes69 (34) napsal 18.01.2018 v 15:31+1

Zásadní nedostatek fotografií: Panna nevěsta, očividně sympaťanda a ani jedno foto v plavkách u moře??!!!

Brukev (850) napsal 18.01.2018 v 15:21+1

Ahoj, opomenu li tu první fotku, kde si byl pravděpodobně udolán a ženou odtažen od motorky )))) tak velká paráda . Jste dobrý že na naháči dáte ve dvou tolik KM a ta romantika navíc. Moc pěkný fotky...
užívejte manželství

systemphoenix (7) napsal 18.01.2018 v 14:39

Moc diky, pripomeli jste mi cestovani alpama a zase mi bylo nachvilku v te zime dobre. Moc pekne napsane.

Raisto01 (90) napsal 18.01.2018 v 11:44

Svatebka na masine. Beru

spike-cz (137) napsal 18.01.2018 v 11:04

Krásná svatební cesta, podobnou bych rád projel s mojí vílou letošní léto, jen u příležitosti 20. výročí... Fotografie na jedničku (por moje neprofesionální oko). Někomu by bodly souřadnice prověřených kempů a POI (i mně). Jen tak dál a kolama dolů

Wurst (12) napsal 18.01.2018 v 10:43+2

Čiší z toho ta pohoda a to, jak jste si to spolu užili... Hodně z vámi projetých míst znám osobně, tak jsem si je hned vybavil a zastesklo se mi... Trošku stručnější, ale čtivé, líbilo se mi to, za mě

bobmb (3) napsal 18.01.2018 v 10:14+1

krásné fotky ! super výlet ve dvou