První velká cesta –Passo Stelvio, ostrov Elba

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Cirrus (0) napsal 25.12.2015 v 22:39

Super. Závidím. Dík za inspiraci.

brunda. (20) napsal 27.02.2015 v 19:37

no vidíš,vyměnil jsi vejce za rajčata a je klid apoň odpadnou další morální diskuze

Finč (89) napsal 25.02.2015 v 23:48

Paráda Nordkapp mě taky láká. Pošli ňáķý info, pokud to nepadne. Finč (FJR1300)

Radek2107 (50) napsal 21.02.2015 v 19:33

Bezva cestopis, příjemně mi ukrátil dnešní večer.

pavsa66 (5) napsal 15.02.2015 v 09:58

hezky napsané, přeju spoustu takových zážitků a mnoho dalších kilometrů v sedle P.s: pevné nervy.

abbany (137) napsal 07.02.2015 v 07:14

zdar kámo. O NordCapu slintám, ale zatím mám jenom Caffáče. To by byla strastiplná cesta. pokukuju po Aprilii Caponord Rally Ride, tenhle mesíc bych ji mnel dotáhnout. Tak až všechno klapne tak NordCape to jistí. zdarr a hodne štastnejch km.

Gee1 (2) napsal 06.02.2015 v 07:43

Tak takle jsem se uz dlouho nezasmal ! Bajecne napsano ! Nemel jsem to cist pred spanim. Tekly mi slzy od smichu a tak to se mnou zacvicilo, ze jsem dlouho nemohl usnout. Diky za to ! Jestli se prozatim nezivite psanim, tak jste se minul povolanim. Ziju od 80tych let v US a tyhle slangy jsem nikdy neslysel. Je videt, ze jste vyrovnany clovek. Nekteri, co napsali komentar k Vasemu cestopisu, by Vam tu vyrovnanost mohli zavidet. Vase reakce “chovas se jako bys to tu osvobodil” me opet velmi pobavila. Takovy dar reci hned tak kazdy nema…. Rad bych se pridal a prozil nejake dobrodruzstvi v EU. Prolitaneho mam hodne po celem svete, ale na motorkach jenom malo v US.

mikni (103) napsal 05.02.2015 v 12:26+1

tak se mi to líbí,hřešit i odpouštět je lidské, zapomeňme na to všichni,máme jiný starosti, čau kluci a přeju hezkou sezonu všem

fidlimydli (319) napsal 05.02.2015 v 10:18+1

Skirider: A ještě jedna věc: Omluvy si velmi vážím, to hned tak někdo nesvede.

fidlimydli (319) napsal 05.02.2015 v 10:03+1

Skirider: Taky se za blití omlouvám, taky jsem to přehnal, ale nadzvedlo mne to chování úplně stejně jako Tebe můj komentář, protože jsem se s podobným chováním setkal asi před měsícem na přednášce o Norsku. Přednášející elita národa pan doktor se všem chlubil, co kde ukořistili a kde všude Nory natáhli. Ono nejde o vajíčka, škoda nevznikla žádná, ale někdo Tě tam načapat, uděláš ČR špatné jméno kvůli 4 vajíčkům. Vždy je třeba si situaci obrátit a podívat se na to z druhého břehu. Kdyby jsi načapal Ukrajince, nebo Poláka ve svém kurníku, asi by jsi si taky o nich nic hezkého nemyslel, už jen proto, že si automaticky budeš myslet, že Ti jde krást slepice. Poslední dobou hodně cestuji a představa, že někde přijedu po takovém incidentu mne děsí. Netvrdím, že jsi zloděj, jen jsi spíš nedomyslel, jaké následky taková zbytečnnost může zanechat. Venku totiž nejsi Skirider, tam jsi Čech a jednáš za všechny.

Jinak se mi cestopis líbil a přeji hezké další km, jen měj prosím na paměti, že nás reprezentuješ všechny.

Edit: Písmenka

GeorgePanek (18) napsal 04.02.2015 v 19:14+1

no a je po bouřce..hura..jdu si to precist jeste jednou

Meli (195) napsal 04.02.2015 v 18:47

Hele měl si tam dát do kurníku místo vajec euro - by majitel asi nechápal
Jinak hezká cesta i počtení - nevim čim to je ale tyhle první cesty čtu rád protože je vidět jak si to ten člověk užívá a žasne i nad zdánlivejma maličkostma

Jaká byla teda průměrná spotřeba Varana?

Pivko (85) napsal 04.02.2015 v 17:30

Nejspiš to bude všechno jen zimní debkou. Chce to jen rozjezdit. Jo a za mojí češtinu pardón , jsem kříženec z Pálavy a Polska a přežívám celou dobu ve Slezku.

Skirider (2) napsal 04.02.2015 v 16:22+1

Omluva Fidlimydlimu: Uznávám,že jsem to přehnal.Nadzvedla mě tvá poznámka,že je ti ze mě na blití.Měl jsem to přejít...Promiň

hondabanán (2) napsal 04.02.2015 v 14:47

Pivko:" Bacha až pojedeš tam kde za krádež ještě sekají ruce . a taky tečka"
Ty si dej bacha až pojedeš někam, kde se za špatnou češtinu kope do p...e Chápu, že tě" ty vajíčka dostali"... Podle mě super cestopis a borec si holt vzal 4 vajca z nějakýho zapomenutýho kurníku. A co jako? Kdybych měl kurník někde na samotě a nějakej motorkář mi tam šlohnul 4 vajca k snídani tak se z toho rozhodně nezblázním.

Meli (195) napsal 04.02.2015 v 14:39

Mi vadí fotky z mobilu - to mi přijde škoda...
a pak tvá reakce na kritiku - hlavně že na začátku cestopisu prosíš čtenáře o shovívavost...

GeorgePanek (18) napsal 04.02.2015 v 14:26

hoši hoši...už aby zacala sezona,prejdou vas roupy a nebudete resit nesmysly..ps.mel si vzit i tu slepici aby te nepráskla

Hondasl (107) napsal 04.02.2015 v 13:53+1

cestopis fajne , dobře napsané

admin:, zablokuj použití slova "vajíčka" a všechny jeho modifikace

tricetsest (39) napsal 04.02.2015 v 11:03+2

Dnes a denně státu "utečou" miliony, všude se děje spousta horších zvěrstev a vy tu pranýřujete týpka, co si vzal čtyři vajíčka, když zakempil někde mimo město. Určitě to nebude jediný cestopis, ve kterém si někdo zestátnil nějakou drobnost, akorát sem se slétlo hejno supů. Skiridere nenech si zkazit vzpomínky na fajnovou dovolenou, protože osazenstvo místního portálu je už prostě takové.

fockewulf (14) napsal 04.02.2015 v 08:09-1

...aneb 46 letý zloděj, navíc ještě k tomu primitivní hulvát, na výletě , úžasné

Pivko (85) napsal 03.02.2015 v 22:18

Bacha až pojedeš tam kde za krádež ještě sekají ruce . a taky tečka.

marciano (2) napsal 03.02.2015 v 22:15

Skirider: muzes psat jako buh, ale jsi arogantni cesky zlodejicek. Mrzi me to, umis psat ctive.
Btw, kdo ma slepice, kazdy den ty vejce sbira.

Skirider (2) napsal 03.02.2015 v 21:45-2+2

Pro Crowak:Mě je úplně šumák,co Fidlimidli najezdil.Rejpe se tady v nepodstatných ptákovinách v každém druhém cestopise.Chová se ,jak kdyby to tady osvobodil.
Já se nemám za co stydět.Žádný plot jsem nikde nepřelézal a nešel jsem nikam krást.Byla to náhoda,když jsem ty podělaný vejce viděl.A rozesměje mě každej,kdo by mi chtěl tvrdit,že by na toulkách po Evropě,nechal volně ložený vejce ležet.Nehrajte si na moralisty pánové a vžijte se do této situace.Jak by jste se zachovali vy???
A tečka.Dál se k tomu vyjadřovat nebudu.

crowack (58) napsal 03.02.2015 v 21:21

Mám něco málo nacestováno, i když spíš autem, a vždycky se pokud možno nezmiňuju, odkud jsu. Protože ze začátku jsem se hrdě hlásil a bylo vidět (hlavne německy mluvící státy), že po tom, co jsem se přihlásil, atmosféra znatelně ochladla... teď už vím proč...
Řešit na dovolené dva eurocenty, a italum čórovat vajička a rajčata... to je takové české... české dobrodružství...
Přiště si dé bacha, aby ty véce nebyly záprtky... (a přečti si co má sježděny fydlimydli, než na ňé začneš sprostě hulákat...)

lopen (5) napsal 03.02.2015 v 20:22

Ahoj moc pěkné popsané v 2014 taky jsme chtěli z báťužkem ale počasí nám to zkazilo s Pfundsu jsme se vraceli Pokaždé se najde nějaký rejpal
Super cesta...

Mates1200 (0) napsal 03.02.2015 v 20:10-1+1

Pěkně napsané a vajíčka bych si dal taky

Skirider (2) napsal 03.02.2015 v 19:49+1

Tato debata sklouzla kam neměla.Já myslel,že se tady hodnotí cestování,zážitky atd.Abychom všichni během dlouhé zimy mohli krásně vzpomínat na letní toulky na dvou kolech,nebo se inspirovat...Vraťme se prosím k původnímu účelu tohoto serveru.Hodnotit můj těžký zločin můžete buď osobní zprávou,nebo na tel.čísle 158.
Děkuji

Pivko (85) napsal 03.02.2015 v 19:41

Nechtěl jsem se ozvat. Vajíčka mě dostali taky . Takže se zamysli kdyby si u tvého domku zdřímli třeba taloši a ráno sis všim co ti chybí.?! Požádat slušně tak o nic nejde , jen o princip. Co nechceš aby ti druzí dělali , nedělej to jiným také. Tož asi tak.

stráťa (104) napsal 03.02.2015 v 18:52

Skirider: Jestli ti krádež přijde jako malichernost tak je s tebou něco v nepořádku.

GeorgePanek (18) napsal 03.02.2015 v 16:17

mam dokonce fotku vaseho stroje a kousek vas dvou..jinak kasli na rejpala,kdo nekrade denne alespon hodinu,okrada sebe i svou rodinu...

Předchozí
1 2