Na jih za mořem, horskými průsmyky a vysokohorskými silnicemi zase trochu jinak.

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Vita_hb (0) napsal 23.12.2020 v 21:30

Zajímavá cesta - jen snad ani jedno projete misto neni správně pojmenované. Tedy dohledat si v mapě kde že je hezky nejde ?

zizour (12) napsal 13.04.2017 v 09:21

Lago del predil a Mangart

zizour (12) napsal 13.04.2017 v 06:51

Super cestopis, krásná místa mohu potvrdit tu krásu. Slovinsko jsme jeli minulý rok, ale na Mangartu jsme neměli štěstí na počasí, takže jsme to vzdali. Passo predil a Lago de predil i samotný Mangart je super. Nam se Triglav tak libil, že jsme na zpateční cestě vynechali GG . Tam jedu letos. V Gradu jsme bydleli několik dní, ale Italové se mi zdali dost mrzouti. Asi jsi měl štěstí na lepší lidi. Dam ti sem pár fotek aby to všem nebylo líto Jinak sám na 125 jsi borec. Na druhou stranu je fakt, že v těch horách se jezdí tak 60 víc to nejde.

Filipus (1) napsal 04.04.2017 v 13:23

Super Letos se chystam na svuj první vylet na 125cm do chorvatska,tak doufam,že si to užiji stejně jako ty.

dafikk (45) napsal 04.04.2017 v 10:56

Čoveče...dobrý

KAREL_PLAY3 (34) napsal 03.04.2017 v 20:42

Příjemný cestopis o několikadenním zahraničním moto toulání. Je vidět, že si to nadšenec JirkaPCX umí vychutnat a zřejmě má i výhodu v dorozumívání se s "domorodci". Třeba já bych si v cizině s místním obyvatelstvem asi moc nepokecal

Jenom těch fotografií je škoda, ale jak se říká - dokud nejde o život, tak vlastně nejde o nic. Foto bude určitě zase příště, na další vyjížďce s PCX, kdy už všechna technika poběží jak má, o tom nepochybuju. Vážně pěkná a pohodová podzimní projížďka za hranice všedních dní. Tak pohodová, že bych jel s fleku taky, v ideálním případě i s dobrým fotoaparátem v kufru, aby se ty vzpomínky uchovaly bezpečně, co nejdéle a v kvalitě hodné těch nádherných panoramat a jiných přírodních krás

Tak bezvadnou sezónu 2017 a třeba někde na cestách naviděnou

Rubi (45) napsal 03.04.2017 v 17:38

Pěkný cestopis,plno míst jsem navštívila také a je fajn si je připomenout.

Finč (89) napsal 03.04.2017 v 16:26

Super Slovinsko je moje srdcovka

ferda.66 (38) napsal 03.04.2017 v 11:03

Pekne napsano,skoda tech fotek,ze nebyly ulozeny na paměťové karte,aby sly použít

31081 (669) napsal 03.04.2017 v 08:37

Moc pěkně čtivě napsáno