Kterak jsme chtěli do Barcelony, aneb nakonec severní Itálie a po stopách Hannibala Lectera

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Meli (195) napsal 27.02.2020 v 20:53-1

1) to není expedice
2) jste nejeli na Sibiř, do Magadanu ani Gruzie
3) žádný offroad
4) žádné spaní v lese na divoko nebo apoň ve stanu s Májkou
5) jako fakt Grossglockner a prezentuješ to tu?

- no k tomu mohu dodat jen...

...moc krásné počtení - vůbec jsem to nečekal že mne vaše cesta tak pobaví, ale stalo se. Lecter - hodně dorý - obdiv ke koncertu za 140 ojr. Já byl znechucenej i z Pisy za tuším tenkrát 20/os jsem tam nedal... no do dnes mne to trošku štve. "Taloše" si klidně piš. Když je označíš jinak - "politicky korektně" tak ti za to stejně žádnej nic nedá

P.S.: Dodatečně jen... no.. škoda mobilních fotek. Ale to už holt k dněšní době patří. Proti našim starým prvním digitálům to obstojí, lze to posílat rovnou na fajkbůk že... no kvalitní to není

535xv (27) napsal 27.02.2020 v 18:14

Tak hlavně že jste si tu expedici užili,a o to jde !

Gappa114 (21) napsal 27.02.2020 v 14:19-3+3

Miluji Itálii. Maximálně. Během 30-ti let, co tam jezdím jsem se i lehce naučil italsky. Proč má Čech problém s tím, nazvat Itala Italem? "Taloš" je stupidní česká specialita. Opravdu nejsme pupkem Evropy. A v jejich zemi mne opravdu nepřekvapí, pokud Ital nemluví jinak, než italsky. Také ne všichni Češi mluví anglicky. Cesta a zážitky asi dobré, bez navážení se do Italů by se to také dalo a bylo by to lepší.

dafikk (45) napsal 27.02.2020 v 10:45

Pěkný a pohodový výlet. Se mě líbil ten popis těch míst MuDr. Lectera