Itálie a San Marino 2010

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

parizek (0) napsal 07.03.2011 v 14:19

v patek 13. srpna v noci jsme vyjizdeli smer Korsika a to pocasi opravdu nebylo nic moc. Cestou brutalni lijaky, skoro celou Italii prselo a trajekt poradne houpal, az z toho lidi kazeli savle po palube :D Hezky napsano.

Milan1963 (271) napsal 09.11.2010 v 13:55

Hezky napsáno.Já tam co vy byl taky,jen o týden dřív.Sháněl jsem někoho už od ledna,ale nesehnal a tak jsem jel sám.S Jawou 650 jsem měl tady doma dost problémů,ale tam,za 2500 km nezklamala.Jen jsem v Itálii havaroval,a to bylo zlé-sám si pomoci,vše opravit,zařídit,byl jsem i zraněn,no nic moc... .Domů jsem ale dojel,tak moje první zahraniční cesta na velké motorce je minulostí.Pomalu se chystám někam i za rok.Kdybyste zase jeli,ozvi se.Sám už jed rozhodně nechci.

sooky (37) napsal 27.10.2010 v 08:02

Pěkný článek Opravdu čtivý A pěkný výlet Škoda jen toho počasí a té technické chybky na mašině...

jackalino (1) napsal 26.10.2010 v 22:53

Jo slušně napsané.Dálnice je samozřejmě opruz,ale šetří čas.Osobně jsem v Itálii "nejšťastnější"a mohu doporučit jakoukoliv(ještě jsem nenašel propadák)silnici přes Apeniny od Adriatického moře k Tyrrhenskému a při zakempování na pobřeží je to krásnej celodenní akční výlet.U mě zatím vede SS67.
Pánové věřte mi že když koupíte jen trochu normální olej viz ten váš 10W40 můžete bez obav jet kudlu,specifické rozdíly motooleje jsou znát až dlouhodobě.1100km bych ujel i na výplach.

miloslavc (0) napsal 26.10.2010 v 21:24

Meli : koupil sem normál polosyntetiku 10W40 castrol do auta, pač bylo jasný že v čechách pude hned ven, a co sem si ověřil u člověka co dělá s olejema 20 let, tak řikal že se nemusim bát, jen jí nedržet v otáčkách. takže sem cestou dom nepřekročil 6 000 ot/min což bylo cca 130 km/h

Meli (195) napsal 26.10.2010 v 20:00

Jakoze hezka cesta - v tech mistech sem mel tu cest byt a planuju se tam vratit, ale panove s tim olejem do auta... pochopil bych kdyby jste byli nekde na ukrajine a nikde v okoli zadna moznost, ale v Italii nesehnat ten spravny olej - kor kdyz jste byli ve dvou a tak dojet i kousek dal nebyl problem...

na druhou stranu jak ja rikam kazdy dojezd domu "zivej a zdravej" je vitezstvi

miloslavc (0) napsal 26.10.2010 v 17:02

ani nevíte jak sem byl rád že dojela po svejch ;) a to sem s ní v čechách neměl za 13 000 km jedinej problém a pak mě vypekla 1 100 km od baráku. Oprava v MotArtu stála 13 500 kč =( 10 000 kč materiál ( olej, filtr, 4ks ventilků v karbecu a ještě 4ks těsnění pod víčko karbeců ) no a 3 500 kč práce

BaRT_Czech (45) napsal 25.10.2010 v 19:57

pěkně napsané, dobře že mašina dojela domů, řešit opravu v Italii by byla asi pakřina...

ferda.66 (38) napsal 25.10.2010 v 17:00

pekne napsany a zajety cestak ,to musim uznat,skoda jen toho pocasí,a ty rozmazane fotky u bazenu

PedroGonzales (0) napsal 25.10.2010 v 16:31

Díky za pochvalu. Souhlasím, že dálnice není to pravé, ale bylo to poprvé, kdy jsme jeli někam dále a tak jsme nevěděli jak se nám pojede, co motorky a podobně. Navíc bylo fakt hnusně takže dálnice se jevila docela příhodně. Příště ale chceme dálnici minimalizovat, to se neboj :)

vendys.vv (0) napsal 25.10.2010 v 16:15

Zajímavá místa, hezky popsané.
Osobně bych toto ale nejel. Můj styl je "co nejvíce se vyhnout dálnici". Jestli jste byli poprvé venku na moto, věř, že jste minuli tisíce motorkářsky krásných míst. Ale popsané to máš hezky a hlavní je, že jste se (problémy s moto) v pořádku vrátili.