Dunlop Moto Tour 2012

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

DemolitionDave (112) napsal 19.06.2012 v 10:03

Pete Biggy - měl jsem angely i roadsmart jedničky, obě super gumy, angely vydržely trošku míň, ale líp se sjížděli. Roadsmart jak se sjel tak se hodně shoršily jízdní vlastnosti, ale angel paráda.
V tomto případě bych šel do těch roadsmartů II, přece jenom angel už je pár let stará guma..

Pete-Biggy (15) napsal 19.06.2012 v 09:28

Zvažuju jestli dát Roadsmarty II nebo Angely. Předpoklad je prvních 5 tis. km dovolená ve dvou v plné polní a zbytek už převážně tvrdší sportovní jízda v horách kolem komína. Ještě jsem uvažoval o Pilot Road 3, ale mám strach, že budou dost schodkovatět a přilnavost na suchu nebude dosahovat kvalit těch prvních dvou. Raději ať vydrží o nějaký ten tisíc méně, ale je na ni spoleh. Doteď jsem jezdil jen sportovní gumy, i na dovolené. Máte někdo osobní porovnání s výše uvedenýma?

Kov (23) napsal 19.06.2012 v 09:16

Takže se vyrábí i v rozměru na cestovní endura? To teda čumím,protože to bývá většinou až po nějaké době...pokud vůbec. Jsem maximálně spokojený s Conti trail attack, a mám je opět čerstvě obuté,ale toto mě tak zaujalo, že o tom na příští rok pouvažuju.

Roteman (10) napsal 19.06.2012 v 00:10

Pěkně napsaný, krásný záběry, super akcička

SirIndy (56) napsal 18.06.2012 v 15:51

Jinak brutus naklony na tech cendurech

SirIndy (56) napsal 18.06.2012 v 15:51

TomCBF: Ale ty se proti Roadsmartum nechytaj vydrzi ne?

TomCBF1000 (1) napsal 18.06.2012 v 08:37

článek se mi moc líbil, asi se jím nechám inspirovat na 7-denní dovču... A pneu jsou určitě dobré, ale jsem spokojený s Conti road attack