Kolečko GG, Garda, Timmelsjoch

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Oxford (3) napsal 28.11.2016 v 08:15+2

Díky za komentáře. Vítám kritiku, která dokáže člověka někam posunout, viz fidlimydli. Příště to třeba díky tomu bude lepší.
Má reakce na plácání těch, co zde napíšou - jétyvolezasealpy - mám pro ně jednu užitečnou radu. Jestliže je v názvu cestopisu něco o Alpách a GG, pravděpodobně (jaké překvapení!) se to objeví i v textu cestopisu. Pokud o tom číst nechcete, jednoduše navštivte jinou sekci.
Jinak samozřejmě všem přeji spoustu zážitků v jedné stopě a vždy šťastný dolet.
Oxford

RTourer (68) napsal 22.11.2016 v 14:19

Možná by to už zasloužilo samostatnou kategorii - cestopisy o GG
Mám rozepsaný cestopis, kde se GG taky objevuje. Je to ještě na dlouho, snažím se, aby to nebyl jeden z tuctu, takže dost v tom psaní pauzíruju a čekám na občasná políbení múzou. Nicméně už teď se těším, jak zde budu po zveřejnění pranýřován

Radek2107 (53) napsal 22.11.2016 v 12:09

Mě se to líbilo. Oceňuji, že pisatel není na štíru s češtinou. To nebývá pravidlem.

LERAKAREL (25) napsal 21.11.2016 v 21:58

Já mládí fandím.Projel jsem v Alpách kde co a sám nenapsal nikdy nic,protože je mi líto času.A tak si rád přečtu o místech který znám a většinou se docela bavím.

fidlimydli (320) napsal 21.11.2016 v 19:17

Finč: Bez obav, píšeš záživně.

Co se úcty týče: Stejně jako nemám úctu k člověku, který veřejně zpívá falešně a mimo rytmus karaoke, nemám ji ani k těm, co zveřejňují hrozné cestopisy. Chtělo by to soudnost a veřejně prezentovat to, na co mám. Už jen proto, aby se nemusela přijímat městská vyhláška o zákazu legín pro špekatice. Ono když nějaký neumětel opraví špatně motorku a ona se zadře, taky k němu nebude nikdo chovat úctu, že tomu věnoval čas.

Nehodnotím destinaci, každý má jiná měřítka, neurážím a komentem se snažím vystihnout slabinu, aby pisatel věděl, kde to drhne. Rovněž nemám problém pochválit dobrý cestopis, třeby jako níže Alpy Pinďa nežere.

emánek27 (39) napsal 21.11.2016 v 09:04+1

hej Oxford,nenech si to znechutit, taky rád jezdím na motorce a taky rád do alp, cestopisy nepíšu,protože na to moc nemám, ale rád si je přečtu. jinak v alpách je spousta krásných možností, a na GG prostě musí každý.tak hlavně kolama dole!

Finč (89) napsal 21.11.2016 v 07:09+1

Čau všem! Nepřestává mě udivovat neustálá kritika cestopisů o GG. Mě samotného už taky nebaví, tak je nečtu, a jen si prohlížim fotky. Ale kdo tady někdy postoval cestopis, tak přece ví, co to obnáší a autor by měl sklidit minimálně trochu úcty za to, že vůbec něco sesmolil. Každej přece nepíše cestopisy jako Seikos, nebo Fidlimydli, nebo Kov, který mě osobně moc baví. Mám rozepsanej cestopis o Švajcu a jsem teda zvědavej, co sklidím za kritiku Člověk aby se bál něco sesmolit Věčnýmu kritikovi "GrósGloknerů" Jardapl se jen směju

crowack (58) napsal 20.11.2016 v 09:02

hej ja na gg este nebyl ted z toho mam vycitky, ze sem tam nejel driv, nez se z nej stalo to co je ted...

MARTlN (54) napsal 18.11.2016 v 20:18

V Nemecku jedine k obedu alkoholicky pivo.

OndraF (38) napsal 18.11.2016 v 10:43+1

Za mě teda GG a Alpy dobrý a nijak mě to neuráží důležité je sdílení zážitku a kdo nechce, číst to nemusí . Na druhou stranu fakt je, že bez popisu toho, že každé ráno byl mokrý stan a snídali jste, bych se i obešel. A když místo toho bude víc fotek, budu úúúúúúúplně spokojenej
PS: Jen bych si nebyl tak úplně jistej, že za "škytání" mohla vybitá baterka kvůli nabíjení mobilu a její dobití to vyřeší - řekl bych, že tak jednoduché to nebude.

31081 (670) napsal 18.11.2016 v 08:12+5

Je z toho cítit obrovské nadšení,a tak to má být.Už jsme si zde asi zvykli na cestopisy,které lze přečíst jedním dechem a úplně se ponořit do děje pisatele.Ale né všichni to umějí tak hezky popsat.Ale podle mě,každý,kdo se sem snaží napsat pár řádků a podělit se s námi o svoje někdy první a nepopsatelné zážitky,má u mě palec nahoru

seikos (975) napsal 18.11.2016 v 08:12+1

Jinak me to prislo pomerne dobre napsane. Rozvlacne tak akorat, aby to nebylo strohe. Cestovatelsky na muj vkus trochu fofr. Za jeden den prejet GG, cele Dolomity az ke Garde, to mi prijde jako plytvani prilezitostmi.
A Edelweisshutte je ta chalupa/hotel nahore. Hutte je nemecky chalupa. Ta vyhlidka na kopci se jmenuje Edelweisspitze

chudelapipa (-161) napsal 18.11.2016 v 07:42-1

jura5 napsal Včera v 21:37
No, pro někoho kdo tam ještě nebil

a ty jsi deb... ???

chudelapipa (-161) napsal 18.11.2016 v 07:39-6

fydlymydly je ...

seikos (975) napsal 17.11.2016 v 23:36

Těším se na další cestopis o GG. Nikdy se toho nemůžu nabažit a každý cestopis o tomhle kopci ve mě vyvolává dobrodružné pocity
Prosím prosím všechny, napište sem taky ten svůj.

jura5 (1) napsal 17.11.2016 v 21:37+1

No, pro někoho kdo tam ještě nebil je to pěkný pocteni jen mě překvapuje jak to tu hazite pod stůl.
Pro mě je to inspirace co bych opravdu rád viděl. Tak za mě pěkný

Mig_35 (345) napsal 17.11.2016 v 17:06-1

fidlimydli
fakts mně rozesmál:)

jardapl (-67) napsal 17.11.2016 v 13:26-6+1

To byl odvážný počin. Myslím si, že vyjížďky na profláklý GG budí už jen úsměv.

Komorerth (60) napsal 17.11.2016 v 13:18-2

jets a ked to GG zdolas, nezabudni sem hodit cestopis. Je ich tu malo

Stenley123 (0) napsal 17.11.2016 v 11:16

Krásný dobrá inspirace

jets (522) napsal 17.11.2016 v 10:11

Taky musím napsat jak jsem byl na GG, mám pocit, že su poslední co tak neučinil

Imre (33) napsal 17.11.2016 v 09:49

Za ty prachy jedu příště s vámi

fidlimydli (320) napsal 17.11.2016 v 09:28-1+7

Výlet to byl asi pěkný, ale cestopis mi připomíná romány jako Velký Gatsby, Kdo chytá v žitě atp. Rozvláčně popsaný každý bezvýznamný detail a nic se neděje. Že si někdo oblíká kaťasy, jde koupit jídlo, platí kartou, kupuje snídani v supermarketu, pije čaj na benzínce, staví stan, vchází do kempu jinou bránou, než vycházel, ráno naprosto překvapivě balí stan, pak si koupí v marketu něco na zub, fotí, hledá kemp, rozbaluje stan, kupuje si proviant, dá si pauzu ... je zajímavé pouze v případě, že je to prsatá inteligentní blondýna a vidím ji na živo.
Zdá se vám, že je tento koment dlouhý a že jde říct jednou větou vše co stojí za zmínku? Přesně tohle mám na mysli.

Takže:
Hezký výlet, jen bych zbytečně nepopisoval běžné denní úkony.

MedWed (37) napsal 17.11.2016 v 05:43

Pekny cestopis. Vloni jsem jel téměř stejnou trasu, tak jsem zavzpominal... skoda toho opakovani se v sestem odstavci (asi chyba Wordu )