Přes Skotsko a Irsko do Itálie 2016

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

JiriBN (3) napsal 13.02.2017 v 19:52

Tak jsem zkouknul i video, po technické stránce, hlavně zvuku to ještě chce trochu doladit, ale obsahově paráda

dernier (3) napsal 22.01.2017 v 10:55

Mě se ty fotky líbí Jenom si říkám proč jste peníze určené pro Balkán neutratili raději za tu benzinovou pumpu a neužili jste si to v klidu ještě na výletě. Jinak moc peknej výlet.

morganzd (0) napsal 20.01.2017 v 09:48

Škoda těch fotek... tadleta móda každé fotce poštelovat barvy do nepřirozena :(

Jojko (19) napsal 20.01.2017 v 06:29

Cestopis jsem si přečetl najednou Video jsem zhlédnul za jeden večer. Ke kvalitě videa: střih, hudba, atmosféra jsou dobré. Ale tak mizerné technické zpracování jsem už dlouho neviděl, celé to zhodilo Je to hrozná škoda.

betyy (-3) napsal 19.01.2017 v 22:17

Cestopis napsaný moc pěkně, škoda té úpravy fotek, které působí velmi nepřirozeně, jinak palec nahoru za cestu, kterou jste projeli, řádná nálož km. Stanování v přírodě je též super. Poslední dobou se hrnou jen cestopisy, nablýskané gs, apartmán a v závěrečném účtování pořádná nálož... Moc Vám fandím, jak jste tu cestu pojali a jak jste se s tou závadou vypořádali, je to jen na Vás, po boji je každý generál...Jinak počasí si nevyberete, já jel minulý rok z Polska od moře na jeden zátah mimo dálnice a přestalo vysloveně chcát, až doma u garáže , takže držím palce do dalších dobrodružství...ps. Albánii plánujeme v září cca 15 dní a chybí nám ještě 2 ošlehaný matadoři, tak klidně pískni do sz ahoj Jirka

milfordoj (18) napsal 19.01.2017 v 08:09

Pro zablokovane YouTube videa doporucuju nahrat videa na Vimeo.com, tam tyhle autorsky zakazy nejsou. Jen je omezeni na 500MB za tyden (tusim?).
Jinak cestopis pecka, vzali jste to hodne hopem

chudelapipa (-161) napsal 19.01.2017 v 00:15-1

za mě mínus,fotky upravené na hnus,a opravit čerpadlo teda vyměnit by vyšlo méně než ta spotřeba jinak pěknej vejlet

Clint. (76) napsal 18.01.2017 v 23:17

Tak to jste mazáci Pěkné počtení i pokoukání, Musela to být pecka,to jak to skončilo,bych osobně přijal asi že to tak mělo být,pakárna to musela být,ta cesta domů,o to větší jste mazáci ,prostě jste to tak chtěli a basta fidli

pernik92 (163) napsal 17.01.2017 v 18:39

Ahoj Tome, cestopis jsem sice nečetl (to napravím později).
Ale jak už tu padlo, ty fotky jsou taky na můj vkus přehnané. A škoda že vám opět YouTube zablokoval video. Po předchozí zkušenosti jste si mohli dám pozor. Ale nevadí.
Přeju hodně štěstí při další cestě směrem na východ

Tom1k (7) napsal 17.01.2017 v 18:21

Trajekt Calais-Dover nás stál 75 euro, kvůli tomu, že jsme to kupovali až na místě.

crinos (0) napsal 17.01.2017 v 17:37

Super čtení. V ten termín jsme byli ve Skotsku a o den jsme se minuli ve Fort william.

Kolik vás stál trajekt Calais -> Dover?

Tom1k (7) napsal 17.01.2017 v 16:21+1

Destroyer> V cestopise je to popsané proč jsme se rozdělili, byla tu možnost, že bych se pro něj otočil s dodávkou a on mezitím někde počkal, ale on pořád jel co to šlo a pak usoudil, že když už ujel takovou porci kilometrů, tak 170 Km od hranic domů už zvládne.

Mezitím než by nám přišlo čerpadlo do nějakého autorizovaného servisu, by mohlo trvat klidně týden a teď kde tam počkat? Někde v lese ve stanu, zaplatit si ubytování ve městě, kde téměř nic není?...kravina. (navíc než by přišlo tak by jsme ty dny vyčerpali tak jako tak a mohli by jsme potom jet stejně tak akorát domů ) Na čerpadlo se vydělá vždycky, ale vzhledem k tomu, že se nám to stalo ,,kousek" od moře, tak jsme toho využili a jen se k němu přiblížili a pár dní strávili tam.

K fotkám jsem se už vyjadřoval, někomu se líbit mohou někomu ne, je to věc vkusu.

Jinak všem děkuji za kladné ohlasy a snad jsme alespoň trochu někoho inspirovali do budoucna, co se týče cesty.

Destroyer (237) napsal 17.01.2017 v 15:35

výborný plán, aj to čo ste napokon prešli je dôvod prečo som sa pustil do čítania. Celkom fajn napísané akurát to že ste sa nakoniec rozdelili je totálne nezodpovedná kravina. Že ste mali na dovolenku 25 dní a využili ste ich len 19 a namiesto opravy motorky a nejako skrátiť pôvodný plán ste sa rozhodli minúť prachy ktoré vám mohli poslúžiť na opravu moto. To sú veci ktorým nikdy nepochopím
K fotkám sa vyjadrím len toľko že ak sa páčia autorovi a je s nimi plne stotožnený, je to vporiadku. aj keď mňa z toho môžu bolieť oči

Rob187 (4) napsal 17.01.2017 v 13:02

Moc pěkně se mi to četlo a věřím, že jste si to užili, teda až na ten závěr , ale jako cestopis perfektní

iman (25) napsal 16.01.2017 v 22:24

Velmi pekny vylet a fotky celkom pristanu stylu pisania aj ked u niektorych by sa iste viac hodil natural alebo vivid mode no rozhodne to nie je nic preco by som mal kritizovat inak zaujimave citanie. Jasna 1. Dik.

Brukev (850) napsal 16.01.2017 v 22:01+1

Prosím vemte Nás příště sebou . Taky si fotíme piva Za mě super fotky i popis. Úplně chápu sem tam tu schýzu, nicméně o tom to asi je. Fakt jsem se pobavil a vžil se do příběhu. Top 3 cestopis ( Cesta na FZ1 směr Čína ve dvou se těžko překonává ) . Prostě klobouk a tečka

JiriBN (3) napsal 16.01.2017 v 21:39

Moc pěkný cestopis, stručně, ale pro mě čtivě napsaný, jen ty fotky bych příště neupravoval

MEK0TA (33) napsal 16.01.2017 v 18:32

Když pominu fotky (které se mi moc nelíbí, až na pár výjimek), tak docela pěkný cestopis Je sice škoda, že vám to na konci nevyšlo, ale aspoň máte o to větší motivaci se do zbylých zemí podívat příště. K těm videím: Na autorská práva na Youtube jsem narazil taky, ale dal jsem si tu práci a změnil jsem hudbu - předpokládám, že máte stejný problém.

MopedistaSV (15) napsal 16.01.2017 v 17:44

Mne sa fotky páčili aj keď také aké sú.

schery (1) napsal 16.01.2017 v 16:13

no až na ten konec,ale jinak pěkný...!!

Stanley78 (14) napsal 16.01.2017 v 15:08

pekny vylet!

Finč (89) napsal 16.01.2017 v 13:04

Paráda Pěkně napsáno

Tom1k (7) napsal 16.01.2017 v 12:23+2

Děkujeme moc, za kladné i záporné ohlasy, fotky jsou asi jen věc vkusu, někomu se líbit můžou někomu ne, ale příště je pro jistotu nechám jen čistě přirozené.

freerider159 (1) napsal 16.01.2017 v 12:20+1

Konečně něco pěkného

spike-cz (137) napsal 16.01.2017 v 12:16+1

Ahoj Tome,
videa super, promoknul jsem s vámi a moc se mi to líbilo. Cestopis jsem dal na jeden zátah také. Dost lidem se nelíbí HDR - úpravy fotek, mne to neuráží a naopak spoustu z nich bych si klidně ve formátu A0 dal na zeď jako plakát pro inspiraci. Budu se těšit na další plánované cesty a tím i videa a cestopisy. Taky jsem rád, že se umíte poučit z vlastních chybiček. Příště to tudíž bude bezpečnější
Držte se a někdy naviděnou

mr.tomas (0) napsal 16.01.2017 v 11:32

Super, pěkný cestopis, v Irsku jsem žil skoro 5 let a začal tam jezdit na motorce... S tim počasím si tam člověk nevybere Jinak obdivuju ze jste všechno dali ve stanech... Příjemné čtení na dlouhé zimní večery Tomáš

OndraF (38) napsal 16.01.2017 v 10:14

Cestopis parádní (jen možná by mohlo být trochu víc o tom, co jste projeli, a méně o tom, kolik piv jste vypili - ale v mezích) a navíc větná stavba dává smysl a text je skoro bez chyb (!!!). Zato fotky jsou fakt trochu divočina, škoda (nejsem zavilý odpůrce HDR, ale co je moc, to je příliš). Přiznám se, že mě taky překvapuje, že se v rozpočtu nenašly peníze na čerpadlo a raději jste cestu skrečovali a absolvovali harakiri 24h jízdy domů sedmdesátkou po dálnici mezi kamiony... Ale zase je to hezké jako školní ukázka toho, jak na sebe se nabalující drobné příčiny mohou mít katastrofické následky (že vás někdo na té dálnici nezabil je holý zázrak). A jen úplná drobnost pro další cestovatele - nejsevernější bod skotské pevniny není John O'Groats (byť se tak většinou prezentuje), ale mys Dunnet Head, asi 20 km více na západ a o 3 km severněji. Ale co - aspoň máte další důvod tam jet ještě jednou

jets (522) napsal 16.01.2017 v 09:45+1

Za cestu máte 10b. Za to ježdění po poli s ječmenem byste ode mňa dostali po čuni . Škoda, že vám to nevyšlo až do cíle, já bych na vašem místě někde koupil nové čerpadlo, je to tak notorická závada že v Evropě nemůže být problém ho sehnat během 1-2 dnů. Jinak HDR fotky taky moc nemusím, ale od čtení mě to neodradilo. Přeju hodně dalších vydařených suchých km

MotoBjamboja (14) napsal 16.01.2017 v 08:20+1

Tome, já si cestopis se zájmem přečetla, i proto, že někdo mi říkal, že jste cestu nedokončili a nevěděla jsem proč. Můj dojem, fotky hezký, spousta piv a kurevská smůla

VladaM (141) napsal 16.01.2017 v 08:15-2+2

Možná krásná cesta, možná pěkný cestopis.
Ale tak zmršené fotky mne odradili od čtení.

Předchozí
1 2