sumoto_leden

Prototypy a Motorky

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

dalila (4) napsal 11.05.2016 v 09:27

Krásné počtení u ranní kávy.
Děkuji hezky.

callowsick (459) napsal 06.05.2016 v 07:10

zajímavý

Berka79 (18) napsal 05.05.2016 v 23:27

Tuhle cestu do Le Mans znám dokonale, byl jsem tam ... no asi opravdu víc jak 100x a na té trase znám snad každý kruháč :) Jednou jsem se po části okruhu i svezl, když byla na cestě nehoda a policie odklonila provoz přes okruh- to bylo něco úžasného. Příště doporučuji zastávku v Chartres, kde je nádherná katedrála- vstupné zdarma. Kousek před Le Mans je přímo u silnice pěkná motokárová trať.

crowack (58) napsal 05.05.2016 v 16:33

Ahoj Míro. Článek je to moc pěkný, a jsem rád, že někdo i zde šíří povědomí o těchto svátcích motorismu, kterých je čím dál méně. Obzvláště, když běžná média motorsport v lepším případě jen ignorují.
Jen taková perlička, partička známých kolem pana Marcela Gebauera pravidelně (nejen) do LeMans jezdí -v oranžové kombinéze mávat
//www.ceskeokruhy.cz/zlate-ceske-rucicky-reprezentuji-ve-formuli-1-a-le-mans-tratovi-komisari-z-brna/#more-8147
Z entusiasmu pro Motorsport jezdí za svoje do LeMans, ne aby sledovali závody, ale v podstatě pracovat... a v pondělí zase do práce

zzpol (211) napsal 05.05.2016 v 12:19

Zdravim, jsem si vědom že rubrika o cestování je primárně vyhrazena jinačím záležitostem a i proto jsem s vložením cestopisu váhal. Za to že jsem nebyl vyštípán ihned po zveřejnění děkuji. Míra

fidlimydli (319) napsal 05.05.2016 v 09:42

Sice to není vyložený cestopis, ale jako reportáž ze zákulisí známého závodu je to zajímavé.