Parc Mercantour aneb 4000 km do Francie a zpět

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

spike-cz (137) napsal 15.08.2017 v 22:20

Krásný, krásný a inspirativní.

Kasinak (7) napsal 13.08.2017 v 21:50

Tome, super cestopis!

tkrestak (0) napsal 13.08.2017 v 18:19

Pro Luga: Ahoj, máme výhodu, že oba mluvíme řečí domorodých kmenů na území Francie, tak tam máme život jednodušší. My zas často a rádi ráno vyrážíme na kafe a croissant au chocolat. Alternativně francouzské bagety. Ta se dá koupit všude, nebo vyrobit i v každé boulangerie: francouzská bageta, krabička sýrů a šunky a super bašta pro 2 za 10 europeněz, lepší než KFC, burgerking nebo mcdonald.

Pro ostatní, dík za pozitivní ohlasy.

Luga (2) napsal 12.08.2017 v 17:58+1

Zdar. Pekny vylet
Par otazok. Nebol problem najst normalne jedlo na ranajky ci cez den? Moja skusenost je kava+croasant a fast fudy, coz mi nevyhovuje ani ako nudzove riesenie. Vladnete jazykom fancuzskym ci talianskym? Dikes. Mne to vela napovie

Košo (45) napsal 11.08.2017 v 09:50

Ahoj hezky naplánováno, projeto, dobrá inspirace. Asi fajn parta...
Pavel

31081 (669) napsal 11.08.2017 v 07:53

Pěkné,na Francii se ještě připravuji,doufám že to ještě stihnu,než celá zčerná.

jets (522) napsal 10.08.2017 v 21:46

Uff, projeli jste toho fakt hodně. Já osobně su vděčný za názvy všech projetých pass - na jednom místě jich tu člověk pro inspiraci najde opravdu hodně. Ušetří to hodně lidem hodně času při plánování výletů.

sly64 (9) napsal 10.08.2017 v 18:07

Ahoj všem.Parádní cestopis.Pořád nechàpu,jak si pamatujete všechna ta místa co jste projeli.Já s tím mám problém.Závidím.Pochvala banďourovi:je to supr moto!Neskutečný zátah,min.spotřeba a nekazí se!Tak přeji hodně dalších bezproblémových kilometrů!A víc cestopisů!Děkuji.

Finč (89) napsal 10.08.2017 v 08:36

Díky za super článek Francie je krásná Příští týden jedeme stejným směrem, jen na 9 dní, tak pojedeme trochu svižněji

Roman27395 (13) napsal 10.08.2017 v 08:08

Skvely cestopis,vazne super.Moc pekne napsano do nadherne destinace.Zajimave fotky a mista.Pro me osobne velka inspirace na pristi cestu!!! A take dukaz,ze napsat prijemne cteni s vyuzitelnymi udaji jde! Dekuji za mile ranni pocteni a navozeni te cestovatelske atmosfery.