Francie 2015 - hory, moře, levandule

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

DAKO17 (0) napsal 03.04.2016 v 19:19

Moc pěkně napsaný cestopis obsahující téměř vše, co lze na cestách prožít od adrenalinu až po legraci . V některých pasážích jsem se hodně pobavila..."převoz zahraničních mravenců" apod... Letos se chystáme na motodovolenou do Španělska a hodláme navštívit některá stejná místa, tak nám držte palce .

Hejkal71 (0) napsal 13.03.2016 v 21:42

Pěkný, hlavně ten začátek o víkendu povíš detaily.

maroth71 (9) napsal 04.03.2016 v 01:04

Hezky napsané určitě se tam i najde hodně inspirace ale na mne trochu hodně dálnice ale vy jste věděli do čeho jdete, že dálnice je jen o rychlém přenosu . Letos pokud to vyjde tak máme v plánu taky rdga až do verdonu tak za mne hodně dobré poznatky . Ps: ještě že nemám řetěz asi by mne omylo na začátku dovolené shánět servis

walaszek (44) napsal 03.03.2016 v 10:00+1

Díky za všechny komentáře. Vždy je co zlepšovat, člověk se celý život učí. Nicméně si myslím že jsme přípravu nikterak nepodcenili, řetěz nejevil známky opotřebení, praskla závlačka páč nebyl nýtovaný, ta dálnice je holt vždy o kompromisu, byl dán rozpočet(ten jsme stejně trochu překročili ) ale hlavně jsme měli časový limit přez který vlak nejede, dán dovolenou v práci, takže s tou dálnicí jsme počítali už při plánování. Jet mimo dálnici je samozřejmě příjemnější, ale k tomu by bylo potřeba další min. 4 dny. A aspoň je motivace se do Itálie vrátit a prozkoumat jí důkladně, o tom přece to cestování je Každopádně Grandes Alpes považuju za něco neuvěřitelného takže kdo tam pojede, má se určitě na co těšit.

Well-Being (7) napsal 02.03.2016 v 14:59

Pěkně napsaný a užili jste si to a o tom to je. Mnoho suchých kilometrů přeji.

KubaLC8 (29) napsal 02.03.2016 v 11:27

Podcenena priprava dokaze zkomplikovat celej vypat kor kdyz mate jasne body kam dojet.

Nagash (382) napsal 02.03.2016 v 11:07

Pekne pocteni, hlavne, ze jste zvladli prekazky na zacatku a pak pohoda jazz. Jen na me trochu moc cesty po dalnici. Letos chceme jet Francii, takze Tour de Grande Alpes bereme jako prioritu ;) Stastne cestovani.

Pivko (85) napsal 01.03.2016 v 18:50

Příště lepší příprava ,méně kvaltování a vynechat dálnice. Hodně krásnych míst jste tímto vynechali . Proto dnes dávám 7 b. však je co zlepšovat.

Laduj (0) napsal 01.03.2016 v 11:57+1

dobrý, ale na můj vkus moc dálnice, nedomyšlený šlo to klidně vzít víc vrchem...

kobza79 (2) napsal 29.02.2016 v 23:01

Skvělý výlet, určitě perfektní zážitky, problémy jste skvěle zvládli. Hezky jsem si počet. Letos se chystáme s manželkou přes Itálii a Francii po pobřeží do Španělska, tak mám obavy, aby se mě něco nevysypalo.

Finč (89) napsal 29.02.2016 v 21:54

Pěknej vejlet Jen škoda, že "tak málo" fotek

upir80 (3) napsal 29.02.2016 v 21:31

Hezky članek Par mist jsem taky projel a rad zavzpominal. Přeju hodně krasnych cest.

Čárli. (2) napsal 29.02.2016 v 19:08

skvěle jsem si to vyprávění užil. tady v Aši sněží a tak vzpomínka na léto a některá místa , kde jsme byli také, byla moc fajn díky

Š.e.m.í.k (2) napsal 29.02.2016 v 18:27+1

Skvěle napsané, četl jsem to jedním dechem. Čekal jsem fotku jachty s vrtulníkem a nic.

Harlík (3) napsal 29.02.2016 v 16:30+1

Pěkně napsaný, ležel jsem na kanapi a mamka mě předčítala, takže já měl pohodu. Těch vašich 800 - 900 km za den si snad ani nedovedu představit. Přes to, to byly jistě nádherný kilometry. Jo a příště prosím více fotit ! Opatrujte se, a budu se těšit na příští počteníčko. My s mamkou už jezdíme jen doma, jak se říká jen "Kolem komínu" - r.n. 1942/48

VPS16 (3) napsal 29.02.2016 v 16:20

moc hezky napsáno, ten začátek byl krutý, ne každý by pokračoval, mám v plánu to samé, díky za inspiraci

mikni (103) napsal 29.02.2016 v 10:17

až na ten začátek cesty,to by mě asi jeblo

hamingway (2) napsal 29.02.2016 v 09:45+1

Perfekt zážitky skvěle sepsáno zhltal jsem to jedním dechem, za mně jednička s hvězdičkou
Pravidelně čtu cestopisy pro inspiraci, ale čím víc toho pročtu, tím hůře se vybírá (obrovská dávka možností). Ještě jednou chválím Váš příspěvek a přeji spoustu zajímavých a bezpečných kilometrů a další a další takové dobrodružství

31081 (666) napsal 29.02.2016 v 09:35

Pěkný výlet,hezky jsem se pobavil,příště kontrola řetězů