Cesta do Nice a zpět

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

machalak (2) napsal 10.01.2012 v 15:56

tak abych to rozsekl:
určitě to byla spontánní dovolená,plán trasy byl načrtnut zhruba,žádné přesné mezizastávky a objednané penziony. Prostě kam dojedeme,tam spočineme
určitě by se v Alpách dalo projet víc míst,ale jak jsem psal na začátku tak počasí nevypadalo na náročné výjezdy a sjezdy,vlakem jsme jeli opravdu neplánovaně,ale i po vlakovém extempore jsme si silnice v Alpách užili dost a dost. Samozřejmě jiní určitě plánují přesné trasy,nám se to prostě líbilo tak,jak jsme jeli

Tojesmůla (2) napsal 08.01.2012 v 06:08

Michal-Š._

ChecoCabron (0) napsal 07.01.2012 v 09:20

Konečně někdo, kdo si užívá místních specialit a nejí jenom konzervy a salámy z domova, parádní výlet. Rád bych absolvoval něco podobného. Cesta na moto nemusí být jenom o plánování, ale i o improviizaci a volnosti, hlavně kdyz se jede s kamosem, bez manželek a děti. Přeju hodně úspěchu a dalši takové cesty bez nehod .

TomCBF1000 (1) napsal 06.01.2012 v 15:25

nepřipravenost z celého cestopisu jen sálá bohužel. Určitě spontální dovča na moto má své kouzlo, ale k tomu je potřeba hodně zkušeností a vy je jak tak čtu nemáte . Nerad píšu negativní příspěvky, ale aspoň budete třeba pro příště víc plánovat

Pivko (85) napsal 03.01.2012 v 21:14

místo vyjet třeba po cestě Furka pass ,tak raději naložit motorky na vlak? a projed kopečky tunelem. Nebylo Vám divné ,že jste tam sami ?!Já si stan neberu ,najdu ubytování se snídani do 30E. Takže až tady na mě zas někdy budete plácat nesmysly ,mám taky svůj názor a nemusí bejt podle Vás. Mám víc nacouváno ,než vy naježděno,Zdar někdy na vrcholcích Alp,Vy nádražáci.

MarcoMTS (0) napsal 03.01.2012 v 15:06

Pivko, coulem je to vždy každým, vlakem se jelo přes Alpy Rakouské, a dálnice jsme nejeli skoro vůbec. A každý utrácí kolik si může dovolit. To pokud spíš ve spacáku v příkopu a máš vlašák na rtech tak jsi cestovatel??? Poněkud divný úsudek. A pokud se máme co učit, tak zveřejni některý z Tvých "zajisté" poučných a profesionálních cestopisů. Od někoho kdo jezdí na polotučném naháči to jsou opravdu slova do pranice.

machalak (2) napsal 03.01.2012 v 12:08+1

kritiku beru,finančně to určitě nebyl žádný sociální výlet,ale pokud někdo preferuje pohodlí a nechce spát pod stanem a jíst salám ze supermarketu,pak je to určitě jeho volba hoši takže pokud možno nesuďte podle sebe

Pivko (85) napsal 30.12.2011 v 23:12

amaterismus celým coulem. Švyčarské Alpy jsou bomba a vy jste jeli vlakem?! pak dálnicema a nakonec po pitomých městech v záspě. Chce to mapu a kouknout kde se to klikatí a potkáš tam spoustu motorkářů ,ale žádný kamion. Za ty utracené prachy taky kroutím hlavou. Jsou tam taky markety za stejné ceny jak u nás si dáš sváču.Máte se ještě co učit než budete opravdoví cestovatelé.Dávám 1- a snad to příští rok dáte líp.

seikos (975) napsal 30.12.2011 v 22:53

Tyjo. Za 1 den vašeho ubytováni se já ubytovavam skoro celou dovolenou

Sema (20) napsal 30.12.2011 v 22:09

SPIJKER>to máš asi pravdu-já tam párkrát byl, ale vlastně vždycky kvůli těm horám (případně vlakům)... Což zřejmě zkresluje můj pohled.

Hnilda (36) napsal 30.12.2011 v 22:09

Pěkný ale ty prachy za hotel bych nedal dá se sehnat levnější ubytování ale to je každýho věc fotky nemaj chybu

SPIJKER (93) napsal 30.12.2011 v 22:05

Sema: no.. je tam nadherne.. pokud zustanes v horach kde neni moc civilizace.. jasne i mesta jsou krasne cista a pobrezi jezer nadhera.. ale faktem zustava, ze gastronomicky na tom svycarsko je dost presne tak jak hoši pisou.. Ceny zhruba 4nasobne proti u nas. Tedy, cena je rekneme dvojnasobna, ale porce polovicni. Kdyz to pak spocitas, jsi na ctyrnasobku. Prijemne je, ze ve svycarsku zrodka dostanes šitovou kvalita, ta byva v poradku. Ale za 4nasobek ti mi to naladu nikdy nespravilo. Svycarsko je pro nadsence.

Sema (20) napsal 30.12.2011 v 21:49

Švýcarsko je jedna z nejkrásnějších zemí-nehodnoť ji podle svých negativních zážitků z kratičké návštěvy a jeď tam znova-je tam toho k vidění spousta... Dal bych tomu ještě šanci

Michal-Š._ (0) napsal 30.12.2011 v 20:09

Tojesmula: clovece tobe se na to da rict tak akorad: Tojesmula

czunik (4) napsal 30.12.2011 v 16:33

článek se dá číst..ale je vidět nepřipravenost...škoda...jinak je tam krásně a je tam k viděni víc nežli převážně dálnice

Tojesmůla (2) napsal 30.12.2011 v 14:58

Vím o čem píšete dělám poblíž Nice a jen mě teď štve,že v lednu jak se tam vracím tak musím autem Hodně šťastných kilometrů v Novém roce přeju

iman (25) napsal 30.12.2011 v 08:17

Pekne čítanie...A V Stromom a ešte 1000 nie je čo pokaziť... Len tie ceny ubytka to je palba... Fotky pekne.. Tak veseleho Silvestra a všetko dobre v New Year 2012