Výprava na jih

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

spike-cz (137) napsal 04.03.2017 v 13:02

Koukám na cestopisy jako motivaci pro letošek a tohle mne docela mile překvapilo a potěšilo. Krásný výkon a gratulace. Ikdyž asi jste už zase dál, je to nějaký ten měsíc v minulosti. Tak ať se na cestách daří..

Milan1963 (272) napsal 04.06.2014 v 10:54

Pěkný cestopis. Jezdit se dá na všem, hlavní jsou zážitky. A ty máš, což je dobré !!

JollyRoger (1) napsal 27.05.2014 v 10:29+1

To Mashek: No to si toho teda moc nenalítal. Hrubý matematický propočet cca 5,5 tis za sezonu. Jinak o Bandita jsem se staral já takže bych, když už potřebuješ někoho osočovat tak mě. Byl to spuepr stroj, ale po tom co měl nalítáno měl svoje mušky. Dalším aspektem je, že jsem si nevšiml žádného tebou zadaného cestopisu, nebo čehokoli smysluplného, možná by to chtělo sáhnout si do svědomí, jestli tě neirituje jen skutečnost, že ženská dokáže víc než ty.

petr202 (8) napsal 27.05.2014 v 05:18

To není o motorce.Jel jsem to skoro stejně na Jawě350 a bez problémů Jinak hodně štěstí v dalších km

motojanie (32) napsal 27.05.2014 v 00:11-1+3

To mashek: Bandita byl rok 97, vždy o něj bylo perfektně postaráno , byl to můj miláček , ovšem oproti tvým 76tis km měl můj Bandita cca 200tis km... Což už je slušný rozdíl (těžko říct, zda to tvůj dosáhne). Takže bych byla rada, aby sis příště odpustil takové komentáře, když vůbec nic nevíš ani o mě ani o mých motorkách. Díky

mashek (23) napsal 26.05.2014 v 20:02-5

No trochu se me to dotklo, jelikoz sem taky mel Bandita (2000,76000km) a projeli jsme spolu kus Evropy. Letos sem ho prodal a verim ze bez problemu jeste par tisicovek nalita, je to prece sakra drzak. Tak svoji neschopnost se postarat o motorku svadis na stari stroje.

Kapírek (4) napsal 26.05.2014 v 19:50

Pěkný cestopis. Jak já se na ty své 1.Alpy těším!!! Ještě měsíc vydržet.