Vlhká letní dovolená

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

_Sparrow_ (16) napsal 11.07.2011 v 06:28

Tak cestou na Erzberg nechcalo... jen jeden den. Jinak 4denni pobyt v kempu pod vytezenou horou byl prochcany komplet!

_Sparrow_ (16) napsal 21.06.2011 v 13:25

Mno... tak se letos s bratrem a kamaradem chystame na Erzberg, a jak tak pozoruju predpovedi, tak zase BUDE CHCAAAT ! Ach jo.. prokleti, asi jsem mel byt spis vodak nez motorkar!

Tahytan (-1) napsal 16.04.2011 v 12:35

Klobouk dolů.Já a přítelkyně jeli s jedním doprovodem a na VFR800 též Chorvatsko ale Váš výlet je tak o 100% určitě dělší a kvalitnější.Supr akce a letos bez deště. Tahytan

kawa...pavel (101) napsal 06.03.2011 v 09:22

Dobrej výlet. jen příště tu svoji přítulku obuj do něčeho normálního...ta zmínka o autě co vás zastavilo aby si zavázala botu mně docela dostala . Hlavně že to dobře dopadlo a přeju další hromadu zážitků...a lepší počasí.

Malp (11) napsal 03.03.2011 v 21:39

vopina (1) napsal 03.03.2011 v 19:17

Pěkné čtení ,přeju vám další výlety už jen prosluněné

PetrFZ6 (0) napsal 26.02.2011 v 10:06

Mě se to líbilo. I když někdo,jako je"lerak"(nebo Karel? )to neocení.Jde především o zkušenosti a ty získáš jen když si je prožiješ.Radit umí každý(někteří to myslí i upřímně),ale vlastní zkušenost je holt vlastní.Nevzdávej to a buď rád, že máš takový "batůžek",jaký máš.Přidám se k Pivkovi se stejným přáním.Vždy šťastný návrat!

Pivko (85) napsal 18.02.2011 v 22:18

ať Ti to jezdí a příští zimu zas něco napiš.

_Sparrow_ (16) napsal 18.02.2011 v 16:16

lerak -> I to je nazor, dik za nej.

Pivko -> Mas recht, byl jsem naivni a taky to priznavam v textu, byla to moje uplne prvni delsi cesta, pripravy byly podceneny. Jelikoz jsem tahnul (temer) vsechno z jednoho platu tak vybaveni bylo jake bylo :(

Nekdo jako "lerak" by nejspis nemel ty koule na to vyrazit takhle naslepo a nepripravenej, ne tak ja. Samozrejme jsem mel brat ohledy na pritulkyni a taky jsem je bral, proto jsme popojizdeli po 200 km! Spali v penzionech v teple a suchu (pokud to slo).

Ted uz budu bohuzel (v nekterych vecech bohudik) jezdit vyhradne sam. Takze se muzu starat jen sam o sebe a me nejaky ten dest ci zima nevadi.

Tak snad letos vyjde pocasicko! :)

Diky VSEM za reakce a uz at je alespon JARO

Hnilda (36) napsal 16.02.2011 v 21:49

Tak co k tomu napsat počasí si nevybere nikdo z nás a po prvním propršeném dnu se nikdo nevrátí doufaje,že zítra bude lépe pokud by jsi jel lépe připravenej výbava atd. tak to nemuselo být tak drsný já bych to taky nevzdal,ale pokud je pořádná výbava tak je to veselejší neříkám že dobrý je v tom vidět že jsi opravdu cestu podcenil ale jsou to zkušenosti a protože to byla tvoje první delší cesta tak tomu i rozumím a vsadím se,že příště budeš připravenej na všechno co tě na motorce může potkat s cestopisem jsis opravdu vyhrál já si pěkně početl a za mě žádný zasraný počasí nás nemůže zastavit

Danielson105 (0) napsal 15.02.2011 v 20:38

Upřímnou soustrat když nevyjde počasí tak to stojí za prd. Článek pěkně napsanej fotky hezký. Připojuji se k lerakovi a ke škopkovi tedy pivku : )) Příště to bude lepší.

Pivko (85) napsal 15.02.2011 v 18:54

lerak: konečně někdo s kterým soucítím,takhle se motat ještě s ženskou mi připadá jako klukovina kterou se dá omluvit jen věkem a najivností. Chvála bohu že dojeli domu živí a zdraví.Pohoda z cestování je o článek vejš,tady jsem nechtěl urazit ,ale bohužel nemohu jinak

lerak.. (0) napsal 15.02.2011 v 15:06

Kam se ten svět ubírá.Čtenáři takřka bez vyjimky zvedají palce a volají SUPER.Mě ten článek připadá jako hodně ukecaná výpověď diletanta,kterej nezvládá připevnit si bagáž a jezdí 200-300 km za den. Jako cestopis je to slabý.Jako počtení pro stejně nadaný je to SUPER.

Rimmerak (-8) napsal 15.02.2011 v 10:34

Škoda že nevyšlo to počasí. Hlavně kvůli Plytvickým jezerům. Ale u moře bylo pěkně, tak jste alespoň načerpali energii na zpáteční cestu. Já se teda do Chorvatska chystám opět autem, ale to jen proto, že máme ve dvou co dělat se nacpat i do toho Punta
Tak ať příště vyjde počasí...

deny79 (0) napsal 15.02.2011 v 10:10

super čtení hltal jsem každe slovo a čekal jak se stím poperete... jste dobry přeji hodně štasnych km

TranďákHonda (0) napsal 13.02.2011 v 13:42

SUper článek , už se těším na nějaký další .

RS (0) napsal 13.02.2011 v 11:30

Super čtení ,někdy to prostě nevyjde,ale o tom to je.Kdo to nezažil,tak nepochopí.Přeji hodně šťastných km .

Mache (0) napsal 13.02.2011 v 09:50

pěkný počtení 10

stanley (0) napsal 13.02.2011 v 09:02

...Mates... (0) napsal 12.02.2011 v 20:16

Super clanek,dobre jsem si pocetl holt motorkareni je nevyspytatelne,ale krasne Priste to vyjde bez deste!

_Sparrow_ (16) napsal 12.02.2011 v 18:40

Děkuji VŠEM za komentáře a těším se až zase na jaře VŠICHNI vyjedem!!

Michal Š. -> jak jsem psal, jedny rukavice jsem zapomněl někde v Maďarsku. A neboj, vybavení se dokupuje postupně ;) v době dovči jsem byl rád že mám moto a jeden kufr :)

1100 Virago -> O tom vypnutí vím, jen nevím PROČ jsem to nevypnul :D

cota -> Přítulkyně byla neskutečně statečná a vydržela počasí i moje nervy občas. Po cestě měla i pár dobrých nápadů jak nás před nepřízní počasí ochránit!

RT01 (0) napsal 12.02.2011 v 16:11

Pěkný článeček to počasí si nevybereš my jeli minulý rok do Švédska a taky jsme zmokli jako psi ale jinak super

cota (1) napsal 12.02.2011 v 14:23

dobre som sa pobavil a pritulkyni ti zavidim

Michal-Š._ (0) napsal 12.02.2011 v 12:58

Pekne se to cetlo,povedlo se ti to moc se mi to libilo jen k tem hadrum,proc nemas treba jen bocni brasny na nahradni obleceni,a hlavne ty motorkaarsky rukavice?A kdyby si mel nepromoky na rukavice a boty tak by ste byli v suchu,jen prochladli Fakt skoda toho pocasi,na Plitvice bych se taky chtel podivat,ale letos ne.Letos nas ceka Korsika.Preji hodne stastnych KM bed nehod

smartin1 (55) napsal 12.02.2011 v 12:38

mlynec998 (-6) napsal 12.02.2011 v 10:20

pekny cestopis,super trasa.ten dest nic extra...s tym stanovanim v A to bol naozaj risk."vstup na cudzi pozemok,znecistovanie prostredia,nicenie flory"...mudrejsi je prespat na zastavke a pred policajtami povedat ze sa susite.ale pekne napsano.

Prachy (5) napsal 12.02.2011 v 00:31

Mno já bych řek, že kdyby nepršelo, ten článek by nebyl takovej . Fakt pěkný hele , moc hezky se to čte 10b.

task71 (13) napsal 11.02.2011 v 18:40

Suprový počtení.
Přeji hodně kilometrů bez nehody

BaRT_Czech (45) napsal 11.02.2011 v 18:27

pěkné čtení, už se těším jak se najaře vyrází...
přeji hodně štastných kilometrů BaRT

bower (2) napsal 11.02.2011 v 17:11

No a co ,že pršelo,i tak to stálo určitě za to,Chorvatsko je pěkný loni jsem byl a letos chci zase,já bych ale takovej cestopis nikdy nevypotil,takže

Předchozí
1 2