S Boženkou na tripu: Okolo kolem ČR

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Doctoropulos (5) napsal 29.03.2022 v 22:31

Paráda

dave25 (1) napsal 04.03.2021 v 15:24

Ahoj, moc pěkný cestopis! S tebou (vámi) bych se vůbec nebál někam jet. Možná se někdy potkáme a pokecáme. Díky za inspiraci a tipy, chystám se letos, jestli to bude možné. Opatrujte se, David

majky72 (131) napsal 27.02.2021 v 13:06

Inak zisťujem že kolom dookola okolo republiky bude asi hit najbližších sezón mi sme tiež minulý rok išli kolom dookola ale okolo tej našej a tento rok som vravel že ak sa nedostanem do Talianska tak skúsim aspoň kolom dookola tú vašu a plán som pozeral tak sa zhoduje viacmenej z vašou cestou len mi by sme išli opačne
Naša trasa okolo Slovenska bola takáto

majky72 (131) napsal 27.02.2021 v 12:10

Ten mlyn bol Kuželovský veterný mlyn pri rovnomennej obci
Z kávou ti odporúčam vyriešiť to jednoducho, pribaliť malý varič hrnček a keď objavíte pekne miesto kľudne posedieť pri hrnčeku obľúbeného moku ja som dokonca na cesty pribalil aj mlynček a síce z dôvodu že zrnká sa z batožiny ľahšie vyberajú ako už pomletá káva , no a možno raz budete mať aj takýto krásny výhľad z vašej dočasnej kuchyne

Bobr1234 (0) napsal 26.02.2021 v 20:20

Skvělý cestopis a ještě když jsme účastníky (motorkáři za Mladkovem) byl to opravdu krásný výhled.Radi jsme Vás potkali.

mirapulec (5) napsal 26.02.2021 v 18:33

Krásně napsané a super hlášky Taky to mám v plánu,ale zatím jsem vždy jel jinam.Ale díky covidu to letos nejspíše klapne.Ciklozmrdi jsou kolikrát horší než samo peklo a pamatuj.Kdo si koupí hundaje,na dosmrti ku.da je

ThomsonMotorson (108) napsal 26.02.2021 v 07:48

Buď zdráv. Začal jsem takto jezdit celou minulou sezónu. Doslova po "čáře" né, ale cik cak kde se mi líbilo. Hezky v poklidu, beze spěchu a bez představ o ujetých kilometrech.
Máš to hezky napsané. Chvíli mi trvalo pochopit, že Boženka není motorka Díky za náhled výletu, potěšilo čtení

Jaara6 (0) napsal 24.02.2021 v 10:41

Pěkné počtení
Loni jsem s ženou ještě na Forze objel Čechy a na místa z tvojí trasy si rád připomenul...
Krušné hory měly svoje kouzlo, taková zvláštní a jiná krajinka...
Je u nás pěkně, v naší zemičce, když umíme a chceme vnímat její krásy..

PEPA55 (11) napsal 23.02.2021 v 20:46

Nějak jsem tu zmatkoval omlouvám se

PEPA55 (11) napsal 23.02.2021 v 20:44

Vtipně napsáno hezky prožito, navštívili jste hezká místa a o tom je to cestování, hodně podobných motovyletů ?

PEPA55 (11) napsal 23.02.2021 v 20:42

???

kaspaji (4) napsal 23.02.2021 v 13:10

Souhlas s ostatními, co se týče cesty a popisu . Loni jsme jeli s partou kolem Československa, ale bohužel to v necelé polovině ukončilo moje sklouznutí a vynucený návrat domů.
Ten mlýn na konci článku je v Kuželově, v zatím turisticky ještě trochu neobjevené části naší země. Prý jediný dosud funkční mlýn holandksého typu u nás. Byl jsem tam poblíž loni na rodinné dovolené a paráda...

Ragnar0k (2) napsal 23.02.2021 v 12:00+2

To vypadá na fajn výlet a z toho, že ses nechal vyprovokovat čurákem v hjundaji si nic nedělej, kolikrát mi hlava nebere, čeho jsou lidi schopní. Chce to napočítat do deseti a až pak něco začít řešit. Jednou se mi stalo něco podobného, tak jsem pána předjel, pomalu zastavil na silnici, dal výstražné (moc provoz tam nebyl), slezl z motorky a se zcela mírným výrazem jsem pomalu došel k tomu debilovi, co mně před chvílí usiloval o život. Ten mezitím zastavil a čuměl na mě jak vejr, co mu jako chci. Poprosil jsem posunkem ať stáhne okýnko a zcela v klidu mu řekl, že je potenciální vrah a, že by se měl jít okamžitě léčit do ústavu a ne si léčit svoje mindráky na silnici, že mám rodinu a rád bych se s nimi ještě shledal. Nečekal jsem na odpověď, slušně se rozloučil a šel.
Je potřeba, aby tito lidé věděli, že jejich jednání má svoje následky, ale není nutné vždycky sahat k násilí nebo se někde nahánět.

ivano (499) napsal 23.02.2021 v 11:25+1

Parádní počtení u ranní kávy , díííky. Nakonec člověk zjistí, že i u nás doma jsou krásná místa, kde nebyl, co neviděl.... Dovolená není jen o tom, kdo byl nejdál, kolik namotal tísíc km po dálnici atd. Já zabloudil na Van Vanu na polňačkách 10km za barákem.... a baví mě to čím dál víííce. Přeji vám i všem vždy šťastné dolety domů.

Magister (10) napsal 23.02.2021 v 07:27

Jako aktivní Freewinďák blahopřeji k super výletu a inspiraci pro letošní rok.
Tak kolama dolů
Freewindforever ???

stm01 (8) napsal 22.02.2021 v 21:47+1

Super počtení. Taktéž jsem cestoval po mapě. Mám také naplánovanou cestu kolem ČR, tak jsem zvědav jestli to letos vyjde. Kolama dolů.

poldaj (2) napsal 22.02.2021 v 21:43

Pěkná cesta ,suprové počtení.Cestoval jsem s Tebou na mapě.Dáš sem nějakou přesnou mapu ?

vena-x (9) napsal 22.02.2021 v 19:14

Pěkné počteníčko a super trip a zážitky!

Pooh-Bear (5) napsal 22.02.2021 v 17:57+1

Před pár dny jsem si s chutí přečetl tvůj článek o Litvě a teď další parádní cestopis Pěkné fotky, pěkné čtení, pobavil jsem se

No a jináč:
ad cyklisti - to je (povětšinou) hrozná pakáž
ad Muzeum soc. vozů - byli jsme v něm před několika lety, ještě před přestěhováním z Velkých Hamrů, a už tehdy to bylo super
ad Krušné hory - ty jsem letos v září navštívil (samo, že na moto) poprvé a byl jsem mile překvapený

Takže ať vám to jezdí a piš(te) dál

Chleidy (3) napsal 22.02.2021 v 16:52+1

Po dlouhé době jsem se upřímě pobavil. Některé zážitky perfektně vystihují současnou dobu (cyklisti, SUV) a na druhou stranu dokazují, že je ta naše zemička krásná, ale jaký si to uděláme, takový to mámé. Palec nahoru, zkus napsat knížku, jde ti to.

hansdorf (199) napsal 22.02.2021 v 16:31+1

jeden z nejhezčích článků o cestách, postřeh,vtip,nadhled a vrozená inteligence.
Jestli se někdy potkáme na cestách, zvu tě i s Božkou na panáka.

Gugulek (14) napsal 22.02.2021 v 16:09

Super čtení.

prebla (87) napsal 22.02.2021 v 13:59+1

Napsáno moc dobře,s vtipem i emocemi,tak to má být.Paráda!!!

MartinED250 (18) napsal 22.02.2021 v 12:46

Moc hezký. ono je u nás opravdu pěkně a člověk si toho začíná všímat pozdě. My jeli před časem něco podobného, akorát více při čáře, kde nebylo o endurokousky nouze. Doporučuji.

tomcruise77 (10) napsal 22.02.2021 v 12:30+1

Ty přirovnání jsou boží.

31081 (670) napsal 22.02.2021 v 12:16

Pěkné čtení To se tam v sezoně ani všichni nevlezem ,myslím na to okolo česka

Guga (72) napsal 22.02.2021 v 12:05

Moc pěkné jste to měli

Košo (45) napsal 22.02.2021 v 11:54+1

Moc hezké...

spike-cz (137) napsal 22.02.2021 v 11:49

Okoločesko jsem si s odstupem let dal pěkně dvakrát, pokaždé jinak a pokaždé se spokojeností. Na některá místa bych se vrátil, na jiná radši zapomněl. Tak to bývá.
Jinak jako lokální patriot nemůžu souhlasit, že cesta z jihočeska na moravu je nudná. Nudné jsou totiž jen některé silnice...
Palec nahoru a někdy naviděnou v jedné stopě!

Hikafima (2) napsal 22.02.2021 v 10:59+1

V podstatě stejnou trasu jsme taktéž s kolegou projeli. A zážitky a postřehy taky hodně podobné. Moc hezky napsáno a navozeny vzpomínky na tento trip. Za to dík. A na přívoz jsme my naštěstí dojeli pozdě ...

Předchozí
1 2