Orienťáky 2011

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Roman2bk (9) napsal 21.04.2012 v 07:45

PS: a ještě tímto zdravím Roubiče , pokud se tu ukáže

Roman2bk (9) napsal 21.04.2012 v 07:45

ahoj, zúčastnil jsem se dvou orienťáků a byly to super akce!

Kdyby se někdo chtěl podívat, tak tady z toho mám info, včetně toho v čem spočívala ta orientace a jaké byly úkoly:

Tajný závod Ostrava 2006
//www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/200/6-tz-ostrava.htm

Tajný závod Highland Run, Vysočina, Kletečná 2006
//www.koprivnicti-motorkari.xf.cz/200/6-tz-vysocina.htm

fakt pěkné akce, škoda jen že člověk nemá tolik času, aby si jich mohl objet více...

Alfonc (146) napsal 20.04.2012 v 08:58

to collins: Ve Zlíně kluci pořádjí taky Jinak se to dřív jelo jako ucelený pohár, ale teď už pořádáme akce každý na svou pěst. Jinak se mrkni na //www.motoorientaky.cz/ a v kontaktech je muž jménem Roubič a to je přestě ten frajer, kterej komel toho lítá nejvíc. Klidně mu napiš. Je velmi komunikativní
Jinak neváhej a udělej si cestu k nám na sever a zkus Lovosický motoorienťák, který se jezdí každoročně od roku 2000 Letos jedeme 2.6.

Mates31 (0) napsal 18.04.2012 v 11:11

collins GPS se berou jako nesportovní. Mapy stačí autoatlas ale co nejpodrobnější většinou je v podmínkách uvedeno doporučený měřítko. Od pořadatelu dostaneš itinerář s body kam máš jet a jakej ukol plnit body bejvaj hádanky jinotaje nebo azimut málo kdy přesné místo a podle toho jak to rozluštíš jedeš mnohdy někam uplně jinam

collins (4) napsal 18.04.2012 v 09:39

vypadá to na super akce Jen by mě zajívali víc detaily a podmínky takového "závodu". GPS budou zřejmě zakázány, ale co mapy? Každý si doveze svou? Stačí automapa nebo je nutná turistická? Jak jsou určeny cíle? Jen obec a co má hledat nebo nějak podrobněji? Trošku škoda, že jsou to akce převážně jiho, středo a severo čechů, tady na východě a na moravě asi nic, co?