Okolo republiky s restartem

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

ferda.66 (38) napsal 27.05.2019 v 09:07

Pry... Pivo u nas nemame, jen Gambrinus
Starobrno by ti nechutnalo taky, co?
Jinak pekne napsane, skoda toho konce

penal1 (24) napsal 26.05.2019 v 21:53

pěkný...hodně těch míst znám tak jsem to při čtení měl jako před očima...pozdravuj. Dášu...Penál...

irro (0) napsal 25.05.2019 v 09:47

Hezky jste se mi četli, jsme z Liberce a jezdíme do Lichkova, takže vlastně do protisměru, třeba jsme se někdy zdravili

irro (0) napsal 25.05.2019 v 09:47

Targus (430) napsal 24.05.2019 v 00:19

hruso25

Kasárna v Tachově určo nenajdeš.

A stran eura dáme řeč, až hnědáci vyžerou Dojčland a vydají se na východ. Podle toho, co dělá Makrela (rušení elektráren jaderných i uhelných) a VW (rušení výroby aut se spalováky) to nebude dlouho trvat.

hruso25 (40) napsal 23.05.2019 v 20:20

Keď budem veľký, splním si sen a to je že, to na motorke dám okolo hraníc Československa a kasárne v Tachove neobídem.
Zatiaľ len tíško závidím a gratulujem.
Patrím k tým slovákom, ktorí si na evro (€) zvykli a už by korunu nechceli.

Koudy01 (181) napsal 23.05.2019 v 12:20

Ty vado, 4,7/100 s devítkou XJčkem. Hustý.

Targus (430) napsal 23.05.2019 v 11:36

Mňo, cesťák už za mne zhodnotil jets.

Co dodat.
Opět mi chybí fotka špinavých spravujících rukou, páč moje babi říkávala, že čistota je půl zdraví a já vždy dodávám, že špína je zdraví ouplně celé.

Jinak mne potěšilo hodnocení silnice Makov - Čadca, páč jsem si myslel, že jen já jsem nějaký vadný, když na ni furt nadávám, jak špaček. Co si matně pamatuju, tak naposledy se tam jakž takž jelo kdysi za komančů. To tam byly dokonce i dopravní značky označující konce obcí.

Asi to bylo tím, že to tenkrát to tady byl jeden plánovaně řízený bordel.

otakarro (0) napsal 23.05.2019 v 10:50

Jirko, ty seš úplnej Jirásko. Poutavě a čtivě napsáno.

jets (522) napsal 23.05.2019 v 10:13+2

tak tady se Targus asi rozpustí blahem, na Jawách, samá oprava a nakonec jste museli vyměnit stroje, to pro něj bude cestopis roku .
Škoda že jste nevyfotili hafíka v sajdě, to bych chtěl vidět

Mulis_75 (29) napsal 23.05.2019 v 10:02

Obkroužit celou republiku a pak odfláknout závěr - velká škoda. Co na tom, že to tam tak nějak znáte. Teď můžete pouze říct: o dovolené jsme téměř objeli celou ČR podél hranic. Fakt škoda!
Jinak ale spousta zážitků a taky dobrej nápad objet tu naši řepu

fidlimydli (319) napsal 23.05.2019 v 08:39

Ještě že jste předeslali. Nějak jsem se v těch jménech ztrácel.