Kolem ČR 2012

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

T.Honda (3) napsal 18.04.2020 v 10:20

Já takovou manželku mám. Taky se chystám kolem republiky.

chipman (6) napsal 13.01.2016 v 18:19

Pěkny cestopis!Preju spoustu dalsich kilometru v poho!

mikni (103) napsal 09.03.2013 v 19:06

...dobrý,jednou se o to taky pokusím

loxly (0) napsal 07.03.2013 v 21:07

Díky za pěkný článek. Škoda jen, že nebyla přidaná nějaká koláž z fotografií cedulí všech míst kudy jste projel.

kastro (8) napsal 07.03.2013 v 18:35

Díky za článek dobře jsem si početl i pobavil. S tím objetím ČR je to pro mě jako s Egyptem-vždycky jsem říkal, že si to schovám na stáří. Jenže když nás před vánocema vyndali ve Frankfurtu z letadla, když jsme mířili na indonézskou Jávu kvůli Evinýmu pasu, udělali jsme během tří dnů změnu a letěli na 14 dní do Egypta. / Mimochodem jsme si zajezdili na motorkách v poušti/. Takže možná, že si to taky už brzy prásknu kolem naší zemičky protože se to výborně hodí na jarní a podzimní počasí, kdy přebývám v ČR. /né že bych si už připadal starý !

Driver-toys (1) napsal 07.03.2013 v 10:24

U čtení jsem se taky pobavil, ale mnoho míst mi tam chybělo! Jeli jsme to s kamarádem minulé léto a vřele doporučuji. Jak píšeš sám - nemusíš mít strach že někam nedojedeš, všude známí, domluvíš se.. My jsme nejeli západní špičku ČR a Morava nám též přišla hodně nudná. Chce to alespoň 12 dnů volna, pohodovou kochací jízdu, držet se čáry a nejlépe cestovní enduro - cestáři řádí každou sezónu a tak jsme mnohokrát objížděli chybějící mosty a úseky silnic lesama, po loukách či něčích zahradách . Máme jen video: //www.youtube.com/watch?v=oBKwKODW6Go

Galil (70) napsal 06.03.2013 v 15:13

Rodiče mi vždycky vtloukali: "Jezdi, poznávej svět, ale dobře poznej hlavně svou zemi." Měli pravdu,je u nás spousta kouzelných míst . Díky, žes mi to pravidlo trochu připomenul

kawa...pavel (101) napsal 06.03.2013 v 07:00

No ten úsek jak píšeš (Luhačovice a pak Město Albrechtice) mi přijde žes to docela zkrátil ne? Nebo selhala navigace??? A nejvíc jsem se pobavil s tím mazlením dvou koťátek...už jsem viděl jak se bude tvářit Tvoja až si to přečte a že Tě určitě ještě někam samýho pustí, ale nakonec to byly fakt koťata čtyřnohý...že jo? Jinak dobrý, ale přijde mi to dooost zkrácený, ale nevím, sám se na to teprv chystám.

banditt (77) napsal 05.03.2013 v 22:12

Pěkný Musím se přiznat,že já jsem si vloni cestu kolem ČR prubnul taky.Jen to bylo formou takovýho "marathonu" kdy to musíš objet dannými body a do 48h...už to nikdy neudělám totální masakr a křeč u lopatky jsem z toho léčil týden,ale tvůj způsob mi přijde mnohem záživnější a lepší

Pivko (85) napsal 05.03.2013 v 18:52+7

úplně na ho..o! Severní Morava ,Beskydy ,Slezsko je kde?. Takhle kolem hranic se nejezdí. Dám to letos já a pořádně kolem pohraničních patníků,pěkně si mě napružil.Fotky taky nah...o .

tiki (1) napsal 05.03.2013 v 18:00

Pro ty kdo by chtěli objet republiku a drobet si zazávodit.
//jezdime.eu/?akce-dakarcz
Jezdí se každý rok.Jinak dobrej nápad

GSXJarda (274) napsal 05.03.2013 v 16:56

Príííma
Jel bych hnedle taky...tak snad to letos taky dám ... v plánu to je

spike-cz (137) napsal 05.03.2013 v 15:30

Krásnej cestopis, tohle bych si taky rád projel.

RomanXX (14) napsal 05.03.2013 v 14:25

Hezké počtení. Jen mi chybějí na mapce další vyznačené body. Jsou jen po Jižní Moravu. Škoda.

tatíkPé (9) napsal 05.03.2013 v 11:43+1

Super počteníčko,parádní zážitek,jen fotek mohlo být víc.

plemenář (0) napsal 05.03.2013 v 11:02

No ahoj, parádní počtení a fakt jsem se i s manželkou u toho nasmál.Prej něco podobného má taky doma.Tady je vidět, že i naše rodná krajina dává mnoho zážitků a radostí! Tak mnoho dalších km a úsměv od ucha k uchu. Hoj, Libor.

ThomsonMotorson (108) napsal 05.03.2013 v 09:33+1

Zdarec,
četl jsem to u snídaně a dobrý počtení. Klidně bych to jel taky Co Ti ale muším povědít, jak si odrbal galerku. Vím vím, odkaz jinam, ale ale ale.. i tak sem ti mlaskl za "1" Salut

Jim-Beam (2) napsal 05.03.2013 v 09:31+2

Ahoj
Super čtení a určitě mnoho zážitků,na něco takového se letos v červnu chystám taky.Akorát že pojedu na čopru,takže nějaké enduro vložky nepřichází v úvahu,spíš jenom ty asfaltky.Doufám,že to bude dobrodružství,je něco na co bych si měl dát bacha?