Jihokardany - sraz Honda NTV 2018

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

9458 (0) napsal 29.12.2018 v 19:15

som majitel a fanúšik NTV 700 rád by som sa skontaktoval s priatelmi ktorý organizujú tieto stretnutia,ak niekto pomože dakujem

BaboonCZ (1) napsal 25.10.2018 v 12:12

Jo na tohle se neskutečně dobře vzpomíná :) strašně se těším na další sraz! Nejvymazlenější sraz co jsem kdy zažil, z asi 15-ti co mám za sebou.

maldr63 (4) napsal 29.07.2018 v 15:32

kuzmič (15) napsal 27.07.2018 v 00:15

Hlásí se "týpek s Norgem" ...
Chtěl bych poděkovat za organizaci tohoto báječného počinu a taky fandím tomu "nápadu" pojmout srazík trochu jinak, užili jsme si to..!!!

Targus (429) napsal 26.07.2018 v 17:14+2

Kua, chlapi a baby na motkách,
když už porušujete zákon předjížděním kolony, zkuste občas zablikat a zatroubit, ať o vás plechovkáři vědí.
Přesně totéž jsem zažil dnes na semaforu, který pouštěl střídavě auta z protisměru při opravě silnice.
Podívám se dozadu, ač jsem nemusel, páč jsem byl první na světlech a právě projelo poslední auto z protisměru. Bylo čisto.
Dám malou tři, rozjedu se a z pitomosti při točení volantem vlevo se juknu do skla znova, ono to trvá, než se taková čtyřicetitunová bestie rozhýbá. A hele, pět metrů za kabinou, kde se vzali, tu se vzali čtyři okufrovaní pikolíci.
Kdybych se tam nepodíval podruhé, měl jsem ze schodů a z nárazníku půl metráku trsátek a kluci by se váleli v pangejtu, anebo byli placatí.
Všech nás je škoda a všichni děláme chyby, dávejme si na sebe co největšího majzla.

Marťas33 (3) napsal 26.07.2018 v 10:02

Super počtení. Vrátil jsem se v čase
Děkuji

spike-cz (137) napsal 26.07.2018 v 09:13

Krásně připravenej klubovej sraz. Muselo to dát docela práci s organizací, ale výsledek jak vidno stál za to. Škoda, že se nezveřejňují výsledky. Fandím tomu týpkovi s Norgem
PS: Video ukazuje moje oblíbené trasy, jako bych tam jel taky... dopiju kafe a frčím

Guga (72) napsal 26.07.2018 v 06:07+2

Smékám před pořadatelem a partou účastníků