Ardeny - tanky, pivo, pralinky

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Redflamengo (0) napsal 03.01.2019 v 01:52

za mna super

Kuba6 (13) napsal 03.12.2018 v 23:53

Já jsem za ten cestopis rád. Díky .

OndraF (38) napsal 03.12.2018 v 22:06+1

Ahoj, fajn že jste si to užili ve zdraví... jen jsem chtěl poprosit... Jo, jste sice krásní, mladí, ale jedna fotka od každého snad stačí. Tohle sebestředné focení, kdy "to za vámi" je jen kulise pro VAŠE VELKÉ JÁ, mi připadá prostě nefér vůči čtenářům... Takový maličký podvod - My čekali Ardeny, a zatím přišel... Míza a spol... Jo, nikdo to nemusí číst a nebo prohlížet fotky, jasně... ale snad to sem dáváme kvůli těm ostatním, ne kvůli sobě... je to prostě zklamání. Kvantita není to samé co kvalita, naopak. Sorry.

Pivko (85) napsal 03.12.2018 v 19:35

Hafo stejných fotek. Je třeba sednout a protřidit to v klidu doma. Takhle si to z flešky celé překopiroval a banan ,tedy kafičko co?

Targus (430) napsal 03.12.2018 v 18:45

Kteráže varianta navi od Toma byla tak supr, že jste kufrovali, kde se dalo?
Já kdysi jednu měl a letěla oknem i s kabeláží hned první týden. Tak jen kdyby mě zas chytl fantas a dostal bych šílený nápad pořídit si něco takového...
Jinak jezdím na polskou Automapu. No..., zvykli jsme si na sebe a noťas potřebuju i na jiné věci, takže jsem si dal generální zákaz házet ho oknem...

Dolin (19) napsal 03.12.2018 v 12:52+1

Pro zájemce o Ardeny a tak okolo doporučuji info z našeho nemoto výletu zde : https://forum.valka.cz/topic/view/194299/Ardeny-a-Market-Garden-2016-Cestovni-report

Obsahuje fotky, info o muzeích, odkazy a lokace.

JiB (29) napsal 03.12.2018 v 10:49

Ad Kersko - mnohem příjemnější než profláknutá a turistickým průmyslem prolezlá hospoda Hájenka je o kousek dál u Josefského pramene klasická hospoda U pramene (GPS 50°9'14.125"N, 14°54'31.706"E) web //www.zahradkari-kersko.cz/.
Příjemné prostředí, dobré klasické hotovky, fajn obsluha a místo pro parking. Když v Kersku na dlabenec, tak jedině tam, na Hájenku peču.
Ardeny doporučím, obzvláště pro militaristy ale i zajezdit se tam dá velmi dobře. Něco jako naše Vysočina s perfektními silničkami. Tejden jsem se tam toulal cca před osmi léty, když tak mohu doporučit.

jets (522) napsal 03.12.2018 v 08:13+5

hmm, po muzeích v Ardenách bych se někdy rád vydal tak jsem byl natěšený na cestopis, čekal jsem informace které muzeum je dobré, na které se vykašlat, fotky tanků, dojmy a doporučení... A? Místo toho jsem zjistil, že jste závislý na kafíčku. Škoda.