Austrálie - Nový Jižní Wales a Victoria

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Charliee (0) napsal 09.04.2015 v 16:34

Pekne napsany, je videt, ze jste projeli dost na tak limitovany cas, vzdalenosti jsou velky a jak uz nekdo komentoval predtim, dal na sever a na zapad je toho taky plno k videni. Tak dejte vedet az pojedete priste, pridam se. Garmin prodava City Navigator® Australia & New Zealand NT na micro SD karte.

TwoWheels (31) napsal 07.04.2015 v 15:54

Moc pěkné a moc se mi líbí vaše nadšení, že na motorce to je prostě lepší .

twinrider (3) napsal 06.04.2015 v 17:33

Parádní výlet. Část toho, co jsi projel, já jsem prošel. Vzpomínám na Modrý hory ještě dneska, jak jsem se tam ztratil.

TriumphTiger885 (0) napsal 05.04.2015 v 21:25

Diky za zajímavou reportaz a obrazky ... o nezvyklem miste na motovylet ... pohledem z okna to zde vypada spise na poslední lyzovani, ale mozna za tyden dva jiz zase baterka pujde ze stolu ... a zkusim to natocit M.

Abajovec (19) napsal 04.04.2015 v 19:57-1

Poznámka k diskutérům níže, když píší o ceně a ze to nejde uskutečnit:
Jezdím na levných spolehlivých Hondach, bydlím v paneláku, nechodím do hospod. Radši peníze procestuji. Jiní jezdí třeba na BMW a mají rodinný barák. Každy máme jiné zájmy
Jo, umím si představit i takovouto cestu, ale az projezdime Evropu, zatím jsme urcite neviděli jeste spoustu pěkných evropskych míst.

TRA (29) napsal 04.04.2015 v 14:15

Pěkně se to četlo, díky za cestopis

ZTD (3) napsal 04.04.2015 v 12:32

dik za inspiraci!

mause (1) napsal 03.04.2015 v 21:44

Asi jako většina musím říci, že finančně to nedám. Ale je to úplně jinej svět a kdyby přece jenom někdy byla příležitost, určitě bych ji využil. Když to porovnám s Route 66, tak je to fantastický přírodní ráj oproti stupidnímu Disneylandu. Ale jsem optimista, který se řídí úslovým: Nikdy neříkej nikdy! Dík za pěknou reportáž. Z.

rafanvm (2) napsal 03.04.2015 v 19:48

Moc pěkné počtení, začal jsem a už se nedalo odejít. Opravdu super

Kostelník (58) napsal 03.04.2015 v 15:29

No super! Tak jsem zavzpomínal, neboť Aussie je můj druhý domov. V Katoombě jsme s manželkou slavili první výročí svatby a pohled na tři sesřičky mne tam znovu vrátil. No ale pryč s nostalgií! Je to země na veliký cestování. Takže pokud to jenom trochu jde, tak vzít aspoň dva měsíce na to, aby se člověk podíval nahoru do Queenslandu, trochu se ohřál v tropech a vycachtal na velkém korálovém útesu. No a pak to chce do country, trochu prodrandit pouště, třeba taky na jih do Flindersů a do Barossy na víno, no a pak pořád dááál... Prostě kamkoli. Je to tam super!

iman (25) napsal 03.04.2015 v 13:59

Parada. Brat tam zije uz 13 rokov ale ja som sa tam este nepozrel a ked si spocitam ze taky vylet by ma stal takmer polovicu ceny mojej novej teraz kupenej Tenerky 1200 tak si to asi necham do dalsieho zivota. Velmi pekne citanie. Vela stastnych km prajem.

jawasy (56) napsal 03.04.2015 v 13:48-1

Pěkný!!! Nezbývá než závidět,protože nám klukům od lopaty a holkám od plotny nic takového nehrozí

mikni (103) napsal 03.04.2015 v 12:34

bůůůůůů,krásný,to už ale nedám

crxjet (258) napsal 03.04.2015 v 11:15

super

Vydris (50) napsal 03.04.2015 v 11:05

Super výlet i článek. Škoda, že pro naprostou většinu nás obyčejných lidí, se jedná spíš o SCI-FI. Přeji hodně štěstí při dalších cestách velmi vzdálených od komína.

Tommino (6) napsal 03.04.2015 v 10:23

Výborně napsané. Musel to být krásný zážitek. Když by se mi naskytlo někdy něco podobného, tak aspoň vím, kam jít pro konzultaci. Přeji ať se daří i na dalších motovýletech