VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

smazany3313 (0) napsal 09.12.2005 v 08:58

Tedy Lidi, já snad prodám svou CBRku a podívám se po nějaké adventure mašině. Ten článek mě fakt nadchnul. Vždycky mě lákal střední a dálný východ, ale jet na takovou cestu na mašině??? Klobouk dolů....Hodně štěstí na další cestě.<br />
P.S. Kolik Vás to vyšlo finančně? (i s &quot;poplatkama&quot;)

sqwer (12) napsal 08.12.2005 v 13:27

To milanek: Nevím jak Radovan, ale my měli asi nějakou kliku a vždy když sme zaplatili pokutu tak nás někdo pozval na oběd-))... Tam jsou lidí srdeční a milí a nějaká hraná hrdost když si několik tisíc km od domova není zcela na místě-)) Nepřijmeš - urazíš...

MedaSV (56) napsal 07.12.2005 v 16:52

I kdyz uz sem clanek cetl v jednom motocasopise(myslim ze to byl Motoraj ale nejsem si jistej..),tak sem si ho s radosti precetl znovu.Je totiz fakt paradne napsanej a cloveku misty beha az mraz po zadech

sqwer (12) napsal 06.12.2005 v 13:22

Kazachstán nás také velmi vyzlobil svými cestami-)) Někde to bylo tak &quot;sjízdné&quot;, že bylo lepší jet vedle cesty po některé z mnohých bočních cest... Ale zase na druhou stranu to byla krásná zkušenost když je mezi městy třeba i 500km, nefunguje signál na mobil a blbej slepák v 50°C (max rekord ukázala GPS 53°C!!!) může znamenat dost velkej problém... Musí se jet tak aby člověk dojel - ikdyž je fakt, že se to mnohým nepovedlo a pak sme rovnali ráfky palicí, skákali jak freestajlisti etc... Každopádně jsem z KAZ zažil určitě ty horší trasy než jsou jinde a vím, že tam už nepojedu-))