Zelenáči v Albánii

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

ciráno (0) napsal 26.12.2012 v 13:12

Ahoj.Přečetl jsem si váš článek a musím říct-všechno je pravda. My jsme to jeli letos v září a musím říct-zááážitek jak sviňa.U Frančeska jsme přespávali taky a jak říkáš,z něho něco bude.Na to kolik mu je tak je vyčůranej jak beruška.Dvakrát jsme na něho museli udělat zlej pohled,protože začal být dost vlezlej a chtěl by řetízky,a všechno co se mu na nás líbilo. A jak píšeš všude a se vším no-problém. Všimli jste si na zahradě napojení sociélek a sprch na el.energii? 2 bukový klacky,na nich přidělaný dráty a mrsknutý na drátech za sloupem.Vůbec se nedivím Čezu že tam končí.Jinak naší expedici dal dohromady Martin Trojan z HK. Jelo nás 8 z toho 6 motorek KTM ,Rencek Trafic a JEEP -jako doprovodný vozidlo.Až nato že jepp žral i trávu kolem sesty-cca22lit. na 100km,tak nám udělal obrovskou službu a nenechal nás nikdy ve štychu.Rencka s vlekama jsme nechali v Černé Hoře v jednom servisu na auta-skusili jsme to tam ůplně náhodou a byli tam hrozně ochotný.Příští rok to budeme asi opakovat znovu protože je tam toho ještě dost na probádání.Přeju vám hezký Nový rok a hodně kilometrů ve zdraví.Když bude nějaký dotaz,pište na email cerman.88@seznam.cz Ahoj Honza- www.novavesring.cz

enner (7) napsal 12.12.2012 v 21:10

Nejde mi odpovědět sólově, takže náklady cca 15 tisíc, příroda nádherná a určitě tam musíme znovu. Pokud na to budou 2-3 týdny, tak po ose v klidu celé mimo dálnici po okreskách, jinak zase vlek a užít si to tam. Gumy by to sneslo i hrubší - do určitých lokalit. Ale my jsme chtěli projet Albánii dokola a bylo tam i hodně nového asfaltu. Teď už bychom asi obuli hrubší gumy a vybírali jen některé odlehlejší kopečky. Souhlas, že šikula Frančesko bude jednou velkej kápo Zdravím kluky z oranžový dodávky i všechny co Albánii okusili nebo se nato chystají. Všem hodně krásných a prožitých km v příštím roce a šťastný návrat. Enner

umělec2 (10) napsal 11.11.2012 v 20:35+1

Asi se podívám po kouli, poupravím vlek a změním názor na přesuny po ose. Ahoj.

Kov (23) napsal 06.11.2012 v 12:13+1

Skvělé, a navíc se z toho dá hodně načerpat! Pokud člověk jede poznávat nějaké vzdálené místo a má možnost..., motorku na vlek! Ušetří se čas a přesun po dálnici je stejně jen pouhopouhý opruz

Drakis (67) napsal 05.11.2012 v 21:05

Supr hoši velice pěkné.Byl jsem tam už třikrát a vidím,že tam musím zase.

czunik (4) napsal 05.11.2012 v 14:54-2

dobrý,pěkný,jen ty motky na vleku...to je škody

DMRS (10) napsal 05.11.2012 v 14:48

Meli (195) napsal 05.11.2012 v 08:57

Výborný
Nelitovali jste obutí? - když už jedete přesuny na vleku tak to chtělo obout něco víc na off ne?

martycaesar (0) napsal 04.11.2012 v 21:22+1

Nemohu jinak,nez komentovat 3K.
Krasne:fotky,zazitky i cestopis. Drzim palce pri dalsich cestach

conny08 (2) napsal 04.11.2012 v 18:06+1

Hezký přečteno jedním dechem.

Yoshimura (13) napsal 04.11.2012 v 12:06

Pěkné Koukám ,že letos byla Albánie hodně v kurzu

storeman (0) napsal 04.11.2012 v 11:57+1

Zase jeden cestopis který jsem dočetl do konce Hezky napsané bohaté zažitky I fotky jsou super

gulliver (3) napsal 04.11.2012 v 10:01

Nádhera pánové.
Byl jsem letos taky v Albánii, ale tak trochu ze strachu jsme touto zemí jen prolítli do Makedonie a přespali raději tam.

ziki.xt (23) napsal 03.11.2012 v 20:58

Moc hezky jste to dali chlapi ,škoda,že takových zemí je pro nás dostupných tak málo. Dávám za 1 a přeju vám z kaaždý štreky šťastnej návrat.

bower (2) napsal 03.11.2012 v 19:06

paráda

GSXJarda (274) napsal 03.11.2012 v 18:41

moc hezkej cestopis...díky

Pivko (85) napsal 03.11.2012 v 16:19

dupne !

kysin (13) napsal 03.11.2012 v 15:42+1

ha Frančesko ten malý mafián, pověsit ho za nohu do průvanu z toho bude jednou největší boss celýho údolí

PavelGSA (0) napsal 03.11.2012 v 12:32

Dobrej počin chlapci, skvěle napsaný a nádherný fotky , jako bych tam zase na chvilku byl

vonZahn (5) napsal 03.11.2012 v 12:20

Ahoj,
my jsme Vás potkali na tý kamenitý cestě z Boge do Thethi, byli jsme v oranžový teréní albánský dodávce
To jsme rád že jste dobře dojeli

Vaccel (25) napsal 03.11.2012 v 11:16+1

Hurá, hurá, hurá. Po dlouhé době cestopis od chlapů co se toho nebojí. Konečně někdo, kdo se nebojí spát u cesty ve stanu a jede dál cestou i když už hodiny neviděl rozcestník. Nenechte se odradit od všech co vám říkají že jste se blázni. Mám to taky tak .

Martin--GS (34) napsal 03.11.2012 v 08:19

No chlapci,udělali jste si radost a super výlet.Škoda,že jste na konci ještě neuvedli cca celkové náklady.Do Albánie bych se taky s kamarádem rád podíval,ale většina jiných nás od toho odrazuje.Přeci jen jsou klidnější a bezpečnější destinace v Evropě.Ale zase na druhou stranu trochu toho ,,Adventure,, a nějaké to ,,Surprise,, musí občas být...tak přeji spoustu dalších takových super km.

valasek (153) napsal 03.11.2012 v 07:11

riccie to napsal i za mne, přesně tak to cítím

riccie (20) napsal 03.11.2012 v 06:58

Stručně,svižně napsaný cestopis s pěknými fotografiemi Albánské krajiny .Přívěsný vozík,na to mám svůj názor/o tom se tu vedlo dost polemik/,své dlouhé tripy si odjedu celé a vím co vydržím já i motocykl .
Hlavně,že se vám to povedlo,líbilo a při těch pádech nic nestalo...