reline_unor

Kolem Albánie a 16x přes čáru

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

FrancisR (22) napsal 26.05.2019 v 09:02

Brukev: Pirelli Angel GT na BMW R1100 RS s mým stylem jízdy a při mé dorostenecké postavě a hmotnosti (na dovolenou s kufry a částečně s "batůžkem" přiměřeného vzrůstu a hmoty ) dají +- 15k km na značky minimální hloubky vzorku a 21k km "na dráty".

Brukev (841) napsal 25.05.2019 v 06:59

Super inspirace , zrovna včera jsme se o Albánii bavili jako dalším možném výletu.
Prosím kolik km ti vydrží ty Pirelky ? Jezdím stejný typ a jsem s nima maximálně spokojen ale teď mě čekají FR Alpy tak počítám esli vydrzej ( už mají za sebou Chorvatsko min. víkend ) .

Děkuji a těším se na další cestopis

FrancisR (22) napsal 20.05.2019 v 09:36

pepr67: všechna ubytování celkem €237

Targus: Občerstvení nemytou rukou proběhlo nostalgicky vloni na Jadranské magistrále viz

pepr67 (5) napsal 19.05.2019 v 17:50

pěkná a inspirativní cesta (např o Hangáru 7 slyším poprvé ) Taky radši jezdím sám, a stejným stylem.. stan a spacák mi nic neříkají Ne že bych to nevydržel, ale radši sprchu a postel. Jen dotaz, orientačně, na co přišlo cestou ubytování? Nadále kolama dolů, čus

Targus (428) napsal 19.05.2019 v 01:04

Mňo, k absolutnímu štěstí z přečtení hezkého cesťáku mi chyběl pouze nožík v ruce autora, kterým by vyloupl ze své motorky znak vrtule a dopsal tam fixem písmenka "J" a "A" a "W" a "A".

Byla tam červená motorka (sice blbý odstín, ale buďme tolerentní), byly tam zážitky, bouračka, "náročná" oprava, hezké fotky...
co více si přát.
Takže paleček

a za jedna v hodnocení.

P.S. přece jeden nedostatek - latexové rukavice místo řádně špinavých pracek objímajících obloženou housku!
Příště znovu a lépe!!!

FrancisR (22) napsal 17.05.2019 v 08:54+1

k.hacecky: Nepíšu jen tak někam své telefonní číslo, nenechávám kolovat sítí fotky s RZ motorky nebo auta. Ochrana soukromí se tomu říká.

spike-cz (134) napsal 16.05.2019 v 22:10

Krásný cestopis, chtěl bych mít tvoje nervy. Jinak gratulace!

k.hacecky (2) napsal 16.05.2019 v 18:52

jaký význam má zakrytá SPZ???

Košo (38) napsal 16.05.2019 v 17:04

Hezky naplánované, projeté. Krásná inspirace.
P.

Miluna1 (24) napsal 16.05.2019 v 07:08

Hezká cesta na Balkán, škoda toho tupce v Plzni.