Do Bosny, Černé hory a Albánie ve znamení koz.

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

dafikk (45) napsal 29.08.2021 v 17:06

Dobrý Měli jste líznout i to Řecko po cca Igoumenitsu. Silnice i v horách jsou tam pěkný a provoz témeř nulový. Jeli jsme řeckýma horama po silnicích v mapách značených tenkou bílou barvou a byly široké jako naše jedničky. Ale jinak jste si to projeli pěkně
Sto lidí...sto názorů a jak to vypadá,tak i sto cest!

KALUP (32) napsal 25.08.2021 v 00:16

Jste borci , dali jste to v pohodě

CBGB (0) napsal 02.08.2021 v 21:17

I přes ty chyby, hlavně ve stavbě vět, jsem to četl se zájmem a rád. Díky!

alfa33ti (0) napsal 30.07.2021 v 14:04

Je to zábavně napsané . Pravopis neřeš . To jste dali za týden 3 700 Km? To je přes 600 denně.
A spali ve stanu. To jste celkem machři

nimdus (22) napsal 30.07.2021 v 12:34

Jste borci !!! V září tam jedu taky na "blind",něco z vašeho cestopisu použiju.

Aleš_R (16) napsal 29.07.2021 v 01:13+1

Mě to pobavilo, není to sterilní a nudný.

pagliaorba (64) napsal 26.07.2021 v 17:16

Výlet pěkný, ale asi by to chtělo zvážit obměnu navigace, nebo aspoň její nastavení na silnice, nikoli nezpevněné cesty. Evidentně jí máte nastavenou špatně.
V Bosně jsou silnice 100x lepší než u nás. Popis cesty do Sarajeva k vypálenému hotelu je úplně mimo realitu. Zvlášť kolem Sarajeva jsou všude silnice opravené a ve stavu o kterém se nám v ČR ani nezdá.
EU tam nasypala miliardy, aby dali dohromady silnice zničené z dob války. A taková silnice na Igman, se za posledních 5 let úplně změnila. Z velké části jí podstatně rozšířili, protože lákají turisty v zimě na Bjelašnici.
Ta je taky celá nová a stavějí se i nové hotely a apartmány.
To samé platí i na sousední Jahorinu. Tam už pomalu vede dálnice, jak je ta silnice rozšířená.
O něčem takovém se třeba Špindlu nezdá ani ve snu.
Dovolená to musela být super, ale popis cest je úplně mimo realitu. Silnice bez asfaltu jsou tam pouze polňačky, jako u nás.

Juraj22 (169) napsal 26.07.2021 v 11:09

Jako jo, za mě určitě super dovča
Taky se snad někdy v budoucnu na ten "Balkán" dohrabu.....

manet125 (10) napsal 26.07.2021 v 10:28+1

Perfektně čtivě napsané a navíc hodně inspirativní
Příští rok vyrážím tamtéž, informace se hodí

PEPE800 (4) napsal 26.07.2021 v 10:01

Pekny výlet

bower (2) napsal 26.07.2021 v 08:53

jawasy (56) napsal 26.07.2021 v 06:34+6

Tak jsem si chtěl příjemně připomenout své cesty na Balkán tvým cestopisem. Leč po přečtení několika odstavců mě skoro odradilo číst dál ty tvé pravopisné hrubé chyby. Teď asi namítne fůra lidí že to není o pravopisu. No to opravdu asi není, ale nasekat v jednom článku tolik hrubek se jen tak někomu nepodaří
1. Zbytečně dlouhý popis "ničeho"
2. Fotky docela pěkné
3. Když si nejsi jist v psaní - nastavení kontroly
pravopisu je to nejjednodušší co můžeš
udělat.