sumoto_leden



Vyhlášení výsledků Interphone Tour 2008

Skončila letní soutěž pro cestovatele po českých krajích a máme tu vyhlášení výsledků a hlavně rozdělení lákavých cen v podobě navikací a bezdrátových interkomů. Takže kdo si odnáší výhru?

Ale na začátek malá rekapitulace, o co v celé soutěži šlo. Na serveru Motorkáři.cz byla během prázdnin v sekci Akce a cestování každé dva týdny zveřejňována GPS pozice (celkem tedy 4 místa). U GPS pozic byly přiřazeny malé výřezy fotek místního úkazu či pozoruhodnosti, úkolem soutěžících bylo toto místo najít dle souřadnic a pořídit dokumentární foto jako důkaz návštěvy.
Do soutěže se registrovalo téměř 300 soutěžících a ze zaslaných správných sad fotografií byl slosován následující seznam šťastlivců, mezi které se rozdělí hlavní ceny. Pro zajímavost uvádíme také série fotografií od vylosovaných výherců.

1. místo - Petr Sakmar

Vyhrává Magellan MobileMapper6 s mapami Tournavigator a držákem na motocykl od společnosti Touratech, komplet v hodnotě přes 20 000 Kč

2. místo: Dědek Furrat

Vyhrává Twin pack - balení obsahující 2 ks CellularLine Interphone a příslušenství v celkové hodnotě 7 490 Kč

3. místo: Maršálková Martina

Vyhrává CellularLine Interphone s příslušenstvím v hodnotě 3760 Kč

4-10. místo

mapy Tournavigator na 2GB paměťové kartě, každá v hodnotě 2490 Kč vyhrávají tito soutěžící
Jan Fojtasek
Ing. Jiří Lutonský
Pavel Mlejnek
Martin Průcha
Martin Barvínek
Jarda Moravec
Matouš Ferenc

Děkujeme za účast v soutěži a přejeme hodně cestovatelského štěstí v další sezóně:
RECALL s.r.o.
TourNavigator
20-20 Vision Graphics s.r.o., zastoupení Touratech pro ČR
Motorkáři.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):


TOPlist