reline_unorTrailer k filmu NeSkutečný Írán a pozvánka na besedu

Podívejte se na krátký trailer k připravovanému filmu převážně po Íránu. V průběhu listopadu si na webu Motorkáři.cz budete moci společně s filmem přečíst i cestopis proložený fotografiemi z cesty.

Na témeř dvouměsíčním dobrodružství po Středním východě, převážně pak po Íránu, Michal natočil spousty materiálu, ze kterého po 300 hodinách postprodukce vznikl půlhodinový film. Zde je malá ochutnávka toho, na co se můžete těšit. V průběhu listopadu si na webu Motorkáři.cz budete moci společně s filmem přečíst i cestopis proložený fotografiemi z cesty.

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Pro ty, co mají rádi dobrodružství a vůni dálek Michal připravil promítání filmu z jeho poslední cesty po Středním východě a pár historek společně s fotkami. Akce proběhne v Domě kultury v Mladé Boleslavi ve středu 11.10.2017 od 18:00 na malém divadelním sále.

Michal si pro vás připravil ještě malé hlasování a přidává popisek:

Na cestě trávím noci převážně venku. Občas je to výzva čelit přírodě, která se neptá, zda vám je zima nebo nemáte zrovna chuť zápasit se stanem ve větru. Člověk musí přijímat vše tak, jak přichází, ať se mu to líbí nebo ne. Sledovat západ slunce u hrnce špaget kroutících se ve vroucí vodě za trochu toho nepohodlí rozhodně stojí. Fotím všechna místa, kde kempuju, a která se na jednu noc stávají mým domovem. Vybral jsem několik fotek míst, kde se mi líbilo nejvíce. Rád bych věděl Váš názor, kde byste rádi strávili noc vy. Tak které je to Vaše místo?

Informace o redaktorovi

Jarda Ducháček - (Odebírat články autora)

Vyberte vaše oblíbené místo pro stanování

 1. Hlasováno: 2x
 2. Hlasováno: 18x
 3. Hlasováno: 5x
 4. Hlasováno: 6x
 5. Hlasováno: 3x
 6. Hlasováno: 9x
 7. Hlasováno: 8x
 8. Hlasováno: 13x
 9. Hlasováno: 3x
 10. Hlasováno: 12x
 11. Hlasováno: 3x
 12. Hlasováno: 29x
 13. Hlasováno: 29x

Hlasování

Dotazník se zobrazí pouze přihlášeným uživatelům. Nejste bohužel přihlášení, tuto akci můžete provést v pravém horním rohu nebo se nově registrovat.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (11x):


TOPlist