reline_unorSoutěž o ubytování pro 2 osoby v hotelu Horal

Máme pro vás skvělý tip, kde se zastavit při cestách po Beskydech.

Ať už potřebujete jen na chvíli spočinout a dát si něco dobrého k jídlu a pití, nebo hledáte také místo k přenocování s možností relaxace ve wellness centru s bazénem a s bezpečným parkovištěm, zamiřte do wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích. Najdete ho na okraji Velkých Karlovic, vedle hlavní silnice směřující nejen na Slovensko, ale i do dalších oblastí Beskyd. Do půl hodiny cesty odtud je například Rožnov pod Radhoštěm s valašským skanzenem či horské středisko Pustevny.
Na prostorné venkovní terase u hotelu Horal můžete spočinout v pohodlném křesílku a při ochutnávání valašských specialit se kochat výhledem do údolí. V létě o víkendech se tu také griluje a stejně jako loni se chystají nedělní odpoledne s cimbálovou muzikou. Doporučujeme ochutnat nejen dobroty ze stálé nabídky, ale také výbornou škrábanou zmrzlinu či domácí dezerty.
Pokud se rozhodnete i přenocovat, určitě vám přijde vhod krytý parkovací dům a komfortní ubytování s volným vstupem do vyhlášeného relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény se slanou vodou vyhřívanou na 36°C. V saunovém světě si můžete nejen dopřát sauny, páru, venkovní whirlpool a další terapie, ale také exotické masáže s rodilými Thajkami a Srí Lančany nebo vyzkoušet neobvyklé saunovací rituály.
U hotelu je i golfové hřiště, bowling či lanový park. A kdybyste chtěli vyzkoušet i jiný dvoukolový dopravní prostředek, než je váš vlastní stroj, můžete si půjčit segway a vyjet si do okolí po vytipovaných trasách.
Mezi návštěvníky hotelu Horal je velmi oblíbená Relaxační neděle – cenově zvýhodněný pobyt v hotelu Horal z neděle na pondělí s večeří, snídaní a volným vstupem do Wellness Horal. Parkování v krytém parkovišti je zdarma.

www.horal-hotel.cz

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Do kolika hodin je v létě v pátek a sobotu otevřena venkovní terasa u hotelu Horal?
    • do 22:00
    • do 23:00
    • do 24:00

Informace o redaktorovi

TZ - (Odebírat články autora)

Související firma
  • Turistický resort Valachy Velké Karlovice

    se nachází v malebném údolí Léskové ve Velkých Karlovicích na Vsetínsku. Poloha v CHKO Beskydy z něj činí jedinečné místo, kde jsou dodnes samozřejmostí ovce na pastvinách, hluboké lesy, průzračně čisté bystřiny a neporušená příroda. K Valašsku neodmyslitelně patří krajové speciality – slivovice, ky...TOPlist