sumoto_dubenHostel Nika, Kranjska Gora, Slovinsko

Vložil: -HARYS-
Souřadnice: 46°29'20.97"N, 13°47'36.2"E
GPX do navigace
Vloženo: 09.10.2014 19:19
Web: www.booking.com/hotel/si/youth-hostel-nika.html?aid=325158&label=si
Typ: Motoubytování

Hostel Nika leží v klidné části obce Kranjska Gora a je obklopen bujnou vegetací a horami. Lyžařské středisko Kranjska Gora je vzdálené 1 km, a centrum města je jen 800 metrů od hostelu.Je zde dostupné bezplatné Wi-Fi.

Nika nabízí pokoje s podlahami z tvrdého dřeva a psacím stolem. Některé pokoje mají vlastní a jiné společnou koupelnu, a k některým patří také balkon. Všichni hosté mohou využít společnou terasu a bezplatné parkoviště Snídaně formou bufetu. V létě můžete odpočívat v příjemné, prostorné zahradě a restaurace, kavárny a bary jsou odtud vzdálené jen 300 metrů.

Asi 300 metrů od hostelu jsou cyklistické trasy a golfová hřiště, a v horách Karavanke a Julské Alpy, které leží asi 10 km od hostelu, se můžete věnovat pěší turistice a horolezectví. Kromě okolních svahů se hosté mohou také vydat na prohlídku zamrzlých vodopádů, noční zážitkové výlety na sněžnicích nebo vyzkoušet jízdu v sobem tažených saních.

Nika Youth Hostel leží 600 metrů od zastávky místních autobusů, a meziměstské autobusové a vlakové nádraží se nachází v Jesenici, vzdálené 20 km. Na letiště v Ljubljaně je to 60 km.

Levné ubytování pro nenáročné.Perfektní výchozí bod pro motovyjížďky po Julských Alpách! Vršič,Bovec,Mangart,Predel,jezera Bled a Bohinjskoje atd. Všem doporučuji!!!

Hodnocení (1x):

Fotogalerie

Bod na mapě

Okolí bodu

Prohledat okolí

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

Zápisy v deníku

  • K tomuto bodu zatím nikdo nevložil zápis do deníku
+Vložit zápis z návštěvy do deníku


TOPlist