Obchodní manažer/ka Motorkáři.cz

Náplň práce

Dokážete dobře prodávat, komunikovat s lidmi a baví vás motorky? Na plný úvazek hledáme obchodního manažera nebo manažerku.

Vaším úkolem bude:
• Prodej on-line reklamy (plošná bannerová , PPC reklama, firemní zápisy, inzeráty v bazaru, PR články a další služby serveru Motorkáři.cz).
• Péče o stávající klienty na základě media plánu (psaní článků, novinek z jejich sortimentu, příprava soutěží).
• Denní správa bazaru (kontrola nově vložených inzerátů, upozornění na vypršené firemní zápisy a inzeráty v bazaru).
• Pravidelné návštěvy u stávajících klientů a aktivní hledání nových firem na základě naší databáze.
• Příprava podkladů k inzerci (řešení bannerů s grafikem, článků).

Požadavky

• Znalost internetové reklamy a marketingu.
• Práce s administračním rozhraním webu (správa firem).
• Slušné vystupování, férové jednání, loajalita k firmě.
• ŘP skupiny B, případně A.
• Příprava podkladů k inzerci (řešení bannerů, článků).

Dovednosti, které jsou výhodou

• Příprava a zpracování článků, fotografií.
• Vlastní auto výhodou.
• Předchozí zkušenosti s obchodní činností a prodejem on-line reklamy. Níže přiložte svoje doporučení od firem a odkaz na linkedin.

Nabízíme

• Práci kolem motocyklů pro největší web o motorkách.
• Redakční benefity (motorkářské vybavení, vstupy na akce).
• Služební telefon, notebook, možnost využít redakční automobil nebo proplácení dopravních nákladů.
• Práci v kanceláři nebo částečně z domova.
• Velmi dobré finanční ohodnocení práce na základě splněných úkolů.

Po roční spolupráci navíc další finanční bonusy.

Více informací

Místo pracoviště: Praha
Pracovní vztah: Plný pracovní úvazek, ŽL
Finanční odměna:  Dohodou

Jak probíhá výběrové žízení

  1. Přiložte svůj životopis a také dokumenty a projekty na kterých jste pracovali. Nebojte se přiložit více dokumentů, článků nebo jiných zajímavostí na kterých jste pracovali.
  2. Všechny přijaté žádosti zpracujeme a do 14 dnů se ozveme.
  3. Pokud nás zaujmete, pozveme si vás na pohovor do redakce.
  4. Dáme vám vědět, jestli vás přivítáme týmu Motorkáři.cz