Externí redaktor/ka - novinky, ojeté motocykly, jak na to, přestavby

Náplň práce

Sledujete denně novinky ze světa motocyklů a zajímáte se o nové technologie? Máte přehled mezi výrobci mototocyklů všech značek?

Vaší náplní práce bude:
• Aktivní vyhledávání novinek, zajímavostí, videí z motocyklového světa.
• Komunikace s čtenáři a příprava článků do sekce " ojeté motocykly".
• Zpracování článků o přestavbách a příprava rozhovorů s jejich majiteli.

Požadavky

• Znalost anglického nebo německého jazyka.
• Velmi dobrý písemný projev a stylistické schopnosti.
• Časová flexibilita, dochvilnost a spolehlivost.
• Orientace v motocyklovém oboru a přehled mezi výrobci motocyklů všech značek.
• Práce s administračním systémem.

Dovednosti, které jsou výhodou

• Předchozí novinářské zkušenosti jsou vítány a můžete je přiložit níže.
• ŽL výhodou

Nabízíme

• Práci kolem motocyklů pro největší web o motorkách.
• Redakční benefity (motorkářské vybavení, vstupy na akce).
• Práci z domova po celé ČR.
• Dobré finanční ohodnocení práce na základě splněných úkolů.

Po roční spolupráci navíc další finanční bonusy.

Více informací

Místo pracoviště: Praha, celá ČR
Pracovní vztah: ŽL, DPP
Finanční odměna:  1000 - 1500 Kč za článek

Jak probíhá výběrové žízení

  1. Přiložte svůj životopis a také dokumenty a projekty na kterých jste pracovali. Nebojte se přiložit více dokumentů, článků nebo jiných zajímavostí na kterých jste pracovali.
  2. Všechny přijaté žádosti zpracujeme a do 14 dnů se ozveme.
  3. Pokud nás zaujmete, pozveme si vás na pohovor do redakce.
  4. Dáme vám vědět, jestli vás přivítáme týmu Motorkáři.cz