Motorkáři.czQuadmania.cz

?

registrovat se |zaslat hesloTOP inzerát

Nápověda k TOP inzerátu

Služba umožňuje posunout váš inzerát / inzeráty v sekci Bazar ve výpisu nahoru nad ostatní po dobu 7 dnů.

TOP inzeráty se zobrazují nad těmi běžnými a shlédne je mnohem více potenciálních zájemců - vy máte vyšší šanci na prodej. Na jeden inzerát lze použít i více topů, pak bude nejvýše ten inzerát, který má nejvíce topů. Například 3 ks topů budou nad 1 ks topu.

Příklady využítí TOP inzerátů

  1. Topovat můžete například jeden inzerát. Objednáte si 3 ks a všechny 3 ks přiřadíte k jednomu vašemu inzerátu, který tímto posunete ve výpisu nahoru na 7 dní.
  2. Pokud máte v bazaru více inzerátů, které chcete topovat, objednáte si třeba 20 ks topů, které potom můžete libovolně přiřazovat dalším inzerátům v administraci. Jednomu dáte 5 ks, druhému třeba 2 kusy, vždy s platností 7 dní. Můžete si tedy sami řídit využití nakoupených kusů TOP inzerátů.
  3. Na úvodní stránce bazaru se zobrazuje pouze 9 inzerátů s nejvyšším počtem přiřazených topů.


Více na: http://www.motorkari.cz/sluzby/?act=detail&f=1
 

Služba umožňuje posunout váš inzerát / inzeráty v sekci Bazar ve výpisu nahoru nad ostatní po dobu 7 dnů. TOP inzeráty se zobrazují nad těmi běžnými a shlédne je mnohem více potenciálních zájemců - vy máte vyšší šanci na prodej. Na jeden inzerát lze použít i více topů, pak bude nejvýše ten inzerát, který má nejvíce topů. Například 3 ks topů budou nad 1 ks topu. Příklady využítí TOP inzerátů Topovat můžete například jeden inzerát. Objednáte si 3 ks a všechny 3 ks přiřadíte k jednomu vašemu inzerátu, který tímto posunete ve výpisu nahoru na 7 dní. Pokud máte v bazaru více inzerátů, které chcete topovat, objednáte si třeba 20 ks topů, které potom můžete libovolně přiřazovat dalším inzerátům v administraci. Jednomu dáte 5 ks, druhému třeba 2 kusy, vždy s platností 7 dní. Můžete si tedy sami řídit využití nakoupených kusů TOP inzerátů. Na úvodní stránce bazaru se zobrazuje pouze 9 inzerátů s nejvyšším počtem přiřazených topů.

Více na: http://www.motorkari.cz/sluzby/?act=detail&f=1
Copyright © Motorkari.cz


Redakční testy


Přečíst nápovědu nebo nahlásit chybu / vylepšení na této stránce
Vygenerováno za 0.01s