Supermoto Academy aneb první supermotardová škola v ČR!!

Supermoto Academy je motoškola s cílem seznámit motorkáře se správnou technikou jízdy pod vedením zkušených instruktorů. Jedná se o dvoudenní kurz, během kterého Vás naučíme správně projet zatáčkou, najít si optimální stopu, nebo i driftovat!

Supermoto Academy aneb první supermotardová škola v ČR!!
Nejdříve je na programu rozdělení do malých skupin, kde pak instruktor vysvětlí teorii, která se následně vyzkouší na uzavřeném okruhu. Na účastníky kurzu bude čekat oběd, během kterého budeme promítat dopolední ježdění na okruhu. Po obědě se bude pokračovat ve výcviku. Večer nás čeká večerě, posezení a především promítání nahraného videa z celého dne, kde Vám instruktoři ukáží, co děláte správně a co špatně. Dalsí den bude opět probíhat teoretická i praktická výuka, včetně přestávky na oběd. Na závěr si budete moci vyzkoušet kvalifikaci na jedno kolo a krátký závod.
Škola je určena všem kategoriím, a to mírně pokročilým, pokročilým majitelům motocyklů, tak i naprostým začátečníkům, kteří se chtějí seznámit s bezpečnou technikou jízdy na závodní dráze.

Přijet k nám můžete s různými typy motocyklů: supermoto motorky, endura, cestovní endura nebo i s pitbikem.

Dva dny se Vám bude snažit předat co nejvíce informací a zkušeností pomocí kamarádského přístupu čtveřice závodníků: David Brabec, Jan Kvasnička, Radim Vavřík a Jan Zeman.
Do kurzu se může přihlásit maximálně 40 lidí, kteří budou rozděleni do 4 malých skupin po 10-ti osobách, takže vše bude probíhat velice osobní formou.

Na závěr dostanete certifikát o absolvování Supermoto Academy, CD s výběrem Vašich fotek a můžete si objednat i DVD se sestříhanými záběry Vaší jízdy během kurzu.
První Supermoto Academy proběhne 22. -23. srpna 2010 na okruhu ve Vysokém Mýtě!!

Více informací a on-line přihlášku naleznete na www.supermotoacademy.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 7x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist